vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

10.04.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.18:35,20 33
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:39,9064.70/5,825
3.1/VSLANINA Vladimír 1969 MT L.Žatec20:05,6090.40/8,117
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.22:31,70236.50/21,29
5. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:58,10262.90/23,61
6.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.24:31,60356.40/32,00
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:33,60 46
2.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:38,2064.60/5,838
3.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:06,4092.80/8,330
4.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.20:28,40114.80/10,322
5.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor20:47,00133.40/12,018
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:22,70169.10/15,214
7.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.21:49,30195.70/17,610
8.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:46,20252.60/22,76
9.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand22:47,90254.30/22,85
10.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav22:51,60258.00/23,24
11.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.23:13,60280.00/25,13
12.4/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.24:10,30336.70/30,22
13.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.24:33,30359.70/32,31
14.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.25:29,20415.60/37,30
15.3/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav26:58,10504.50/45,30
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK BrandDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:07,00 13
2.1/DSKRČ Ladislav
ŠTERCL Vít
1999
1999
Dukla B.
Dukla B.
21:09,90122.90/10,75
3.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:23,70136.70/11,91
4.1/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
Bechyně
Bechyně
22:01,00174.00/15,20
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
DNS 0
  HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
3 Bechyně
Bechyně
DNS 0
  PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:15,90 32
2.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:31,00135.10/13,824
3.1/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.18:53,80157.90/16,220
4.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:24,40188.50/19,316
5.3/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně20:07,60231.70/23,712
6.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:33,10257.20/26,48
7.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:05,90290.00/29,77
8.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB22:11,90356.00/36,56
9.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:26,10370.20/37,95
10.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:25,00489.10/50,14
11.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:31,10495.20/50,73
12.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.24:32,20496.30/50,92
13.2/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.24:59,80523.90/53,71
14.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.26:33,30617.40/63,30
15.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.27:55,50699.60/71,70
16.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.28:53,40757.50/77,60
  ŠEDIVÝ Martin 2004 SoběslavDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.DNS 0
  ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.DNS 0
  KRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.DNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko PlzDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3