vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora - neděle

08.05.2011   Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGrossmann Petr 1974 Loko Plz100.30 0 96.50 0 96.50 61
2.2/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB106.81 0 105.17 2 106.8110.31/10,757
3.3/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č.Kruml.109.84 2 103.89 4 107.8911.39/11,853
4.1/Háša Michal 1981 Bechyně113.33 6 106.05 2 108.0511.55/12,049
5.1/DMČervenka Ondřej 1996 Hubertus111.95 6 104.86 4 108.8612.36/12,845
6.4/VMVyhnánek Jiří 1974 Tech.Pha109.76 4 109.71 0 109.7113.21/13,741
7.5/VMPazourek Pavel 1976 Bechyně120.99 2 114.64 0 114.6418.14/18,837
8.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy120.20 0 113.55 2 115.5519.05/19,733
9.6/VMŠanda Petr 1973 Vlašim120.80 4 116.34 0 116.3419.84/20,629
10.2/Jilma Martin 1989 L.Tábor116.58 2 112.81 6 118.5822.08/22,928
11.1/VSLepík Vlastimil 1950 Hubertus125.89 0 118.89 0 118.8922.39/23,227
12.7/VMPohanka Jiří 1969 Klatovy125.08 0 120.21 0 120.2123.71/24,626
13.8/VMPazourek Jan 1973 Bechyně125.94 4 120.55 0 120.5524.05/24,925
14.1/DSJícha Martin 1994 Tech.Pha124.06 10 117.14 4 121.1424.64/25,524
15.2/VSPártl Mirek 1954 Č.Kruml.129.73 0 121.27 0 121.2724.77/25,723
16.2/DMFiala Jan 1996 SKVS ČB119.14 4 118.14 12 123.1426.64/27,622
17.9/VMZapletal Matěj 1973 Boh.Pha123.24 0 119.24 4 123.2426.74/27,721
18.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.121.59 2 121.58 6 123.5927.09/28,120
19.4/VSWinter Eduard 1956 Jablonec133.77 0 123.30 2 125.3028.80/29,819
20.2/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB128.81 4 121.74 4 125.7429.24/30,318
21.3/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor132.76 4 124.26 4 128.2631.76/32,917
22.1/VJilma Ivan 1957 L.Tábor131.82 0 126.43 2 128.4331.93/33,116
23.5/VSDodal Jan 1953 Boh.Pha132.50 0 128.92 0 128.9232.42/33,615
24.3/Prchlík Michal 1981 L.Tábor125.08 4 127.28 2 129.0832.58/33,814
25.4/Fohl Ondřej 1979 Kralupy123.20 100 123.13 6 129.1332.63/33,813
26.5/Winter Tomáš 1979 Jablonec152.28 0 126.58 4 130.5834.08/35,312
27.1/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy147.32 6 128.80 2 130.8034.30/35,511
28.2/ZMŠanda Petr 2000 Vlašim136.19 2 131.36 0 131.3634.86/36,110
29.10/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml.131.54 0 129.72 6 131.5435.04/36,39
30.4/ZSŠebela David 1998 Kadaň130.75 4 129.86 2 131.8635.36/36,68
31.6/Winter Jan 1982 Jablonec137.77 6 128.51 4 132.5136.01/37,37
32.3/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy132.52 0 128.80 12 132.5236.02/37,36
33.4/ZMPetříček Jakub 2000 L.Žatec139.36 2 130.85 2 132.8536.35/37,75
34.11/VMBrebta Vladimír 1972 Jablonec135.69 2 129.49 4 133.4936.99/38,34
35.6/VSBenhák Jiří 1956 Jablonec142.97 0 134.19 0 134.1937.69/39,13
36.5/ZMZvolánek Filip 1999 Bechyně133.31 4 133.04 6 137.3140.81/42,32
37.12/VMŽatecký Jiří 1969 KVSPísek137.95 2 137.89 2 139.8943.39/45,01
38.6/ZMSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.155.06 6 140.11 0 140.1143.61/45,20
39.5/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.144.24 4 134.92 6 140.9244.42/46,00
40.7/VSMaňas Miroslav 1955 Hubertus156.25 2 149.14 0 149.1452.64/54,50
41.7/Růžička Šimon 1992 Soběslav162.02 6 156.47 10 166.4769.97/72,50
42.13/VMPražák Radek 1972 L.Tábor180.20 2 165.64 6 171.6475.14/77,90
43.7/ZMNesnídal Radek 2000 L.Žatec173.44 10 176.21 56 183.4486.94/90,10
  Mus Jakub 1990 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 9999.00 0
  Koudelka Tomáš 1964 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Lebeda Lukáš 1987 Vlašim0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Žák Vojtěch 1996 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Marek Aleš 1999 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Augustin Tomáš 2000 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Chod Václav 1961 Blovice0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Plašilová Martina 1985 S.Žižkov144.95 2 141.44 0 141.44 6
2.2/Černá Lucie 1977 Kadaň0.00 999 143.19 2 145.193.75/2,72
3.3/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor158.46 0 145.86 0 145.864.42/3,11

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Pořádek Milan 1986 SKVS ČB104.41 6 99.20 0 99.20 24
2.2/Cuc Michal 1977 Tech.Pha106.38 4 100.73 0 100.731.53/1,520
3.3/Jícha Dušan 1982 So Písek107.02 0 103.62 0 103.624.42/4,516
4.1/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB114.96 0 107.29 0 107.298.09/8,215
5.1/DSHabich Karel 1994 VS Tábor112.69 0 108.65 2 110.6511.45/11,514
6.1/VKeller Miloslav 1962 VS Tábor121.72 4 111.44 0 111.4412.24/12,313
7.2/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn118.33 4 112.68 2 114.6815.48/15,612
8.4/Hrádek Petr 1987 So Písek117.82 2 113.50 2 115.5016.30/16,411
9.3/VMPopovič Pavel 1971 VS Tábor125.64 0 115.60 0 115.6016.40/16,510
10.5/Pešta Jan 1981 L.Tábor128.75 4 111.66 4 115.6616.46/16,69
11.4/VMKotek Miloš 1974 VS Tábor123.02 4 116.39 2 118.3919.19/19,38
12.2/VČervenka Jaroslav 1964 Hubertus127.42 2 121.67 0 121.6722.47/22,77
13.3/VJandáš Roman 1965 Kadaň134.44 0 129.08 0 129.0829.88/30,16
14.4/VKubeš Vladimír 1961 VS Tábor148.95 2 128.53 2 130.5331.33/31,65
15.5/VMMacek Jiří 1971 Veselí/L126.21 10 130.14 2 132.1432.94/33,24
16.1/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.139.78 8 132.36 2 134.3635.16/35,43
17.2/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB139.52 4 131.78 4 135.7836.58/36,92
18.3/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek141.35 10 137.19 0 137.1937.99/38,31
19.4/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor141.34 6 137.34 2 139.3440.14/40,50
20.5/ZSŠebela David 1998 Kadaň145.39 8 143.86 4 147.8648.66/49,10
21.5/VTerber Richard 1958 VS Tábor144.31 4 152.64 0 148.3149.11/49,50
22.6/Prchlík Jiří 1978 L.Tábor143.85 6 147.39 250 149.8550.65/51,10
23.6/VMKárník Zdeněk 1968 L.Tábor182.79 2 162.53 2 164.5365.33/65,90
24.2/DSVala Matěj 1993 VS Tábor0.00 999 166.56 108 274.56175.36/176,80
  Kuna Alois 1960 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šrámek Jaroslav 1957 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šerý Michal 1971 Rožátov0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Šmejkalová Šárka 1984 Sušice111.18 0 108.11 2 110.11 19
2.2/Šteffanová Lenka 1980 L.Tábor117.64 2 110.31 0 110.310.20/0,215
3.3/Pártlová Andrea 1988 Č.Kruml.110.56 2 108.80 2 110.800.69/0,611
4.4/Černá Lucie 1977 Kadaň120.69 0 111.02 0 111.020.91/0,810
5.1/VLagnerová Jana 1959 Soběslav123.22 2 112.67 0 112.672.56/2,39
6.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha127.56 8 117.37 2 119.379.26/8,48
7.5/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor131.03 6 122.25 0 122.2512.14/11,07
8.2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.126.46 2 120.37 2 122.3712.26/11,16
9.1/VMBorská Alena 1976 Rakovník140.37 4 123.86 0 123.8613.75/12,55
10.3/ZMVrbová Alexandra 2000 Horš.Týn147.39 14 128.38 0 128.3818.27/16,64
11.2/VMHabichová Alena 1969 VS Tábor145.47 4 130.08 2 132.0821.97/20,03
12.6/Vanková Markéta 1979 Hubertus139.94 6 128.15 6 134.1524.04/21,82
13.1/DMHajduchová Adéla 1996 Boh.Pha128.57 10 140.45 2 138.5728.46/25,81
14.1/ZSPetriláková Ludmila 1998 Hubertus147.46 8 141.05 2 143.0532.94/29,90
15.4/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.152.25 10 146.56 4 150.5640.45/36,70
16.5/ZMŠimková Iva 1999 SKVS ČB149.08 8 152.46 0 152.4642.35/38,50
17.2/ZSMaňasová Michaela 1997 Hubertus158.64 56 156.01 6 162.0151.90/47,10
  Hilgertová Amálie 1997 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Pospíchalová Simona 1997 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelková Veronika 1998 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jandová Barbora 2000 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Plašilová Martina 1985 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMilyán David 2001 L.Žatec164.66 4 135.72 4 139.72 0
2.2/PZRezek Tomáš 2001 SKVS ČB150.67 6 145.93 2 147.938.21/5,90
3.3/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn168.56 2 153.43 2 155.4315.71/11,20
4.4/PZKlíma Vojtěch 2002 Č.Kruml.170.49 2 158.34 2 160.3420.62/14,80
5.5/PZMalý Filip 2002 KVSPísek200.37 2 158.45 14 172.4532.73/23,40
6.6/PZHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn169.77 8 166.81 6 172.8133.09/23,70
7.7/PZKalina Vojtěch 2001 Vlašim180.24 18 192.07 12 198.2458.52/41,90

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZŽatecká Nikola 2002 KVSPísek167.42 8 160.80 2 162.80 0
2.2/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec161.90 4 153.28 10 163.280.48/0,30
3.3/PZŠimková Táňa 2001 SKVS ČB185.00 0 181.34 2 183.3420.54/12,60
4.4/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor340.62 216 249.72 364 556.62393.82/241,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
2 Tech.Pha SKVS ČB
SKVS ČB
120.81 2 118.11 4 122.11 16
2.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956 2 Jablonec
SKVS ČB
126.28 4 121.27 4 125.273.16/2,612
3.2/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
Bechyně137.63 4 131.08 2 133.0810.97/9,08
4.1/VHoral Martin
Slavík František
1957
1957
3 Horš.Týn
S.Žižkov
132.40 2 127.95 6 133.9511.84/9,74
5.2/VVeselý Josef Šrámek Jiří 1950 3 Klatovy146.88 0 136.53 0 136.5314.42/11,83
6.3/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
143.64 4 137.61 12 147.6425.53/20,92
7.1/VMMacek Jiří
Popovič Pavel
1971
1971
Veselí/L
VS Tábor
142.31 6 141.47 10 148.3126.20/21,51
8.1/DSVala Matěj
Habich Karel
1993
1994
VS Tábor
VS Tábor
150.12 4 142.08 12 154.0831.97/26,20
9.1/ZSZapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
3 Kralupy
Kralupy
161.59 10 153.92 10 163.9241.81/34,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3