Šilar Jakub, 1987

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto - - - - 15:10,3094.80/11,614
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7.  ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto - - - - 10:48,8067.50/11,624
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto - - - - 14:06,70110.10/14,920
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:52,20133.70/25,81
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 7.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:15,40125.80/17,21
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 19.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 00:59,928.26/16,023/12/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNF 0/0/0
C2M 12.  ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 12:33,6689.02/13,433/13/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 31.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 01:00,148.94/17,515/17/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 23.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 00:59,269.79/19,825/35/0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:38,501.60/0,225
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:32,50 4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 14.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 10:27,3974.27/13,429/15/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:39,8194.34/17,335/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 13.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:21,44 - 01:17,68 - 01:17,687.95/11,431/52/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:17,56 - 01:15,10 - 01:15,107.89/11,735/20/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:55,9058.70/7,025
C2M 2.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:47,8045.30/5,43
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNF 0/0/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 23:14,80263.00/23,233/2/0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:48,20136.70/15,715
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 7.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:34,50113.10/12,817
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:57,00177.70/21,210
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:44,50114.00/12,814
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 17:04,60150.00/17,214
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 17:16,70187.80/22,110
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 16.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:09,55144.28/17,512/12/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 19.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 02:14,3320.48/18,08
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 112.50 0 111.70 0 111.708.60/8,330
C2M 2.  ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
127.00 2 4.00 999 129.0012.20/10,47
K1M 22.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 122.40 0 124.60 0 122.4024.50/25,016
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 10:02,3067.70/12,722
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 117.00 0 117.90 0 117.0010.60/10,021
C2M 2.  ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.20 2 128.10 2 130.109.30/7,73
K1M 18.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 121.50 0 124.50 2 121.5020.20/19,919
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 01:23,802.10/2,618
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNS 0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 128.50 8 120.00 0 120.0016.40/15,822
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:30,3083.20/10,644
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 10:29.34 18/44/0
C2M 15.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:21.36 12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 01:19,667.58/10,518/68/0
C2M 17.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:21,219.74/13,69/1/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:30,3083.20/10,644
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 18:38,0077.20/7,414
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:55,2052.60/5,815
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 18:51,6080.30/7,615
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:18,2073.00/8,117
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:52,00105.60/13,438
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 54.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 125.20 0 124.30 0 124.3023.10/22,839
C2M 7.  ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.20 2 134.60 0 134.6015.60/13,122
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 118.40 2 118.40 0 118.4013.00/12,361
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 41.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 122.50 0 125.80 2 122.5020.60/20,252
C2M 14.  ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
4.00 999 136.10 8 144.1026.30/22,39
C1M 14.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 119.90 0 119.20 2 119.9012.10/11,256
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 16.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 02:10,98 - 02:10,89 - 02:10,8917.78/15,710/24/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNF 0/0/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 19.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 00:58,28 - 00:56,69 - 00:56,699.71/20,77/4/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 17.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 00:55,67 - 00:58,25 - 00:55,677.95/16,79/10/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 10:59,0674.75/12,818/34/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 13.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:22,53 - 01:21,50 - 01:21,508.87/12,216/34/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:50,9066.90/8,122
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:41,30117.10/14,210
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 11:52,3057.80/8,89
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:15,2068.00/8,69
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 21.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 02:15,83 - 02:11,55 - 02:11,5519.39/17,35/6/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 21.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:53,15170.09/20,25/6/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 117.40 0 119.20 4 117.4010.70/10,08
C2M 5.  ŠILAR Jakub
JASANSKÁ Jitka
1987
1981
Vys.Mýto
Vys.Mýto
140.50 6 141.00 4 145.0019.50/15,50
K1M 14.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 120.90 0 126.10 2 120.9022.10/22,412
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 115.10 0 115.50 2 115.105.20/4,714
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 07:22,5048.10/12,28
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C2M 4.  ŠILAR Jakub
JASANSKÁ Jitka
1987
1981
Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.60 0 138.50 2 137.6016.70/13,81
K1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 119.70 2 122.50 2 121.7020.10/19,814
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:48,5082.10/10,28
C2M 1.  ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 15:12,60 10
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 23.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:19,10 - 01:21,03 - 01:19,1013.99/21,53/5/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 24.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:18,59 - 01:17,27 - 01:17,2711.75/17,92/5/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 21.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:36,08 - 01:36,62 - 01:36,0812.04/14,35/12/0
C2M 16.  JŮVA Marek
ŠILAR Jakub
1989
1987
Tesla Bo
Vys.Mýto
01:37,97 - 01:37,77 - 01:37,7717.71/22,110/4/4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 19:53,54115.63/10,718/30/0
C2M 11.  JŮVA Marek
ŠILAR Jakub
1989
1987
Tesla Bo
Vys.Mýto
- - - - 20:49,25209.22/20,120/4/5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 18:34,40160.90/16,918/43/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNS-A 0/0/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 6.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:47,10103.80/13,39
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:16,5088.80/11,66
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 9.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:37,70112.70/14,75
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C2M 2.  ŠILAR Jakub
JŮVA Marek
1987
1989
Vys.Mýto
Tesla Bo
- - - - 14:04,9060.20/7,72
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 2.  ŠILAR Jakub
JŮVA Marek
1987
1989
Vys.Mýto
Tesla Bo
- - - - 14:12,7054.80/6,92
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:16,30116.90/14,617
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 19.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 02:17,99 - 02:17,68 - 02:17,6823.35/20,47/7/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 15.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 16:48,88147.87/17,29/0/0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 122.40 0 124.00 0 122.402.90/2,424
K1M 13.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 132.00 0 135.70 0 132.0018.20/16,019
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 125.60 0 126.30 0 125.602.90/2,422
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 09:48,6041.00/7,58
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 09:53,80 10
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
131.90 2 131.80 6 133.900.30/0,210
K1M 11.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 131.20 0 132.80 0 131.2020.60/18,622
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:26,4072.70/8,511
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:04,7069.50/8,323
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:01,5499.04/12,322
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 26.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 27:22,90296.90/22,10/3/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 24.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 27:01,10269.20/19,92/3/0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:44,3069.80/8,626
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 15:21,80106.30/13,013
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 13.  Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 20:59,30178.00/16,56
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 14.  Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 21:23,10193.60/17,81
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 - - - - 23:16,80144.00/11,518
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 - - - - 22:58,70140.40/11,314
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 6.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 20:17,50117.40/10,714
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 6.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 20:04,00126.80/11,814
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 59.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 126.90 0 124.60 4 126.9025.10/24,728
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.80 2 122.70 4 125.800.40/0,324
C1M 13.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 118.10 2 121.60 6 120.1014.50/13,751
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 54.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 126.90 4 124.20 0 124.2029.00/30,543
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.80 4 123.00 2 125.007.10/6,021
C1M 10.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 118.00 0 118.00 2 118.0012.30/11,675
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 6.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:30,30 - 01:32,20 - 03:02,5030.20/19,84
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 6.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:31,60 - 01:29,30 - 03:00,9022.10/13,96
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 26.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:15,39 - 01:11,61 - 02:27,0032.32/28,20/1/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 23.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:12,05 - 01:10,02 - 02:22,0728.58/25,23/6/0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 120.30 0 118.50 0 118.502.50/2,240
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 11:14,8052.30/8,450
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C2M 5.  JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
132.60 2 133.40 0 133.407.20/5,70
K1M 27.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 129.60 0 129.60 0 129.6026.60/25,821
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 116.70 0 0.00 0 116.705.00/4,564
C2M 5.  JANKO 
Jan ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
130.00 6 0.00 0 136.007.70/6,03
K1M 23.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 125.20 2 0.00 0 127.2020.70/19,440
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 5.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:57,2098.60/12,312
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 28.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 21:14,19186.00/17,10/2/0
C2M 15.  JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 21:11,22218.23/20,712/2/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 27.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:31,22 - 01:28,42 - 02:59,6433.17/22,60/3/0
C2M 18.  JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,38 - 01:24,05 - 02:48,4326.16/18,48/8/0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C1M 7.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 17:06,9071.40/7,59
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 14:45,0063.20/7,74
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 3.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 18:20,4054.30/5,210
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 18:46,0082.20/7,96
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 27.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:33,04 - 01:30,01 - 03:03,0539.82/27,80/4/0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 2.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 119.10 0 113.20 0 113.200.30/0,346
C2M 6.  JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.90 4 128.30 0 128.306.20/5,15
K1M 28.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 123.90 0 123.00 0 123.0020.30/19,832
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 111.40 0 111.70 0 111.404.00/3,746
C2M 4. 3/JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.90 0 123.00 0 123.005.10/4,36
K1M 22.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 119.30 0 119.80 0 119.3017.10/16,742
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 16.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 02:05,18 - 02:06,00 - 04:11,1827.24/12,210/2/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 9.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 19:58,71116.40/10,825/19/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 17.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 23:40,10192.70/15,79/32/0
C2M    JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS-A 0/0/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 17.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - 23:40,10192.70/15,79/32/0
C2M    JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS-A 0/0/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 20.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 01:42,85 - 02:04,26 - 03:47,1157.44/33,96/18/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNS-A 0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M    ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto - - - - DNS-A 0/0/0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
15.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 117.60 0 119.10 0 117.6022.80/24,1-
C2M
sobota 25.9.2010
6.  ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
169.10 2 126.00 2 128.003.20/2,6-
K1M
sobota 25.9.2010
41.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 126.50 2 125.20 0 125.2028.30/29,2-
C1M
neděle 26.9.2010
8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 114.00 0 115.70 0 114.0011.50/11,2-
C2M
neděle 26.9.2010
6.  ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.20 2 123.10 2 124.204.30/3,6-
K1M
neděle 26.9.2010
42.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 125.40 0 126.40 0 125.4030.00/31,4-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
50.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 139.70 0 138.00 2 139.7038.30/37,8-
C2M
sobota
4.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
151.00 52 135.60 4 139.6020.40/17,1-
C1M
sobota
7.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 120.00 4 129.40 2 124.0010.20/9,0-
K1M
neděle
49.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 131.20 2 137.70 0 133.2039.00/41,4-
C2M
neděle
1.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.80 0 126.30 4 128.80 -
C1M
neděle
12.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 121.70 6 119.30 0 119.3013.00/12,2-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
8.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 123.00 6 125.30 0 125.3015.70/14,3-
C2M
sobota
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.00 8 137.00 2 139.002.00/1,5-
K1M
sobota
35.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 133.70 0 132.50 2 133.7028.40/27,0-
C1M
neděle
4.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 120.60 0 120.70 0 120.607.10/6,3-
C2M
neděle
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
136.10 4 134.10 2 136.102.50/1,9-
K1M
neděle
29.  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto 133.10 4 131.70 0 131.7030.70/30,4-
18.04.2009-19.04.2009 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M
sobota
14.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 152.10 2 156.40 2 154.1038.70/33,5-
C1M
neděle
10.  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto 144.90 4 144.20 8 148.9024.10/19,3-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja
C1M 34.  Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto 120.49 450 112.16 306 988.65  -
C2M 15.  Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
115.88 304 139.59 206 765.47 527.81/222,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 28.03.17 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 25.06.14 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 06.10.12 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 1/1 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 2/2 44
11.C2M
Krejza Filip
2/2 2

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/8 141
31.C2M
Krejza Filip
2/2 70
39.C2M
Jílek Jan
1/1 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/10 154
36.C2M
Krejza Filip
4/4 36
51.C2M
Jílek Jan
1/1 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/12 60
17.C2M
Krejza Filip
5/6 20
 C2M
Jílek Jan
1/1 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.C1M 2/2 51
70.C2M
Jílek Jan
2/2 10
334.K1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 3/4 48
27.C2M
Krejza Filip
2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/8 238
49.C2M
Krejza Filip
2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/8 61
 C2M
Krejza Filip
2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 2/2 117
42.C2M
Hrnčíř Vojtěch
2/2 31
247.K1M 2/2 91
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/8 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/8 18

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 2/2 22
121.C2M
Jasanská Jitka
2/2 1
347.K1M 2/2 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 7/8 56
25.C2M
Jůva Marek
2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/12 111
32.C2M
Jílek Jan
1/1 10
38.C2M
Jůva Marek
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 11
13.C2M
Jůva Marek
4/4 13

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 2/2 46
72.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
268.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/11 77
26.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 58

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 4/4 230
34.C2M
Suchánek Daniel
2/2 45
101.C2M
Janko Jan
2/2 3
203.K1M 4/4 132
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 4/4 3
28.C2M
Janko Jan
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/10 96
29.C2M
Janko Jan
2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/8 29
 C2M
Janko Jan
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.C1M 2/2 92
64.C2M
Janko Jan
2/2 11
226.K1M 2/2 74

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šilar Jakubsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí4.5.14.4.2.2.2.13.10.4.3.2.4.8.15.12.7.4.8.10.14.
odstup %8,310,011,210,04,72,42,413,711,62,24,50,33,711,224,112,29,06,314,319,333,5
% poražených soupeřů89,385,282,480,093,895,094,478,285,591,296,297,794,185,178,177,688,087,582,152,638,1
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr9.211.53.07.52.03.014.04.57.0
medián8824221445
modus4823221444
počet závodů6224221221

Kategorie C2M

Šilar Jakubsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí2.2.14.5.4.2.2.2.5.5.6.4.6.6.1.4.2.2.
odstup %10,47,722,315,513,80,20,36,05,76,05,14,33,62,60,017,11,91,5
% poražených soupeřů80,075,056,720,040,088,995,095,533,342,958,372,773,776,2100,085,790,092,9
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr2.36.05.03.52.04.514.02.04.1
medián2642241424
modus2642241422
počet závodů4224121218

Kategorie K1M

Šilar Jakubsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí22.18.41.14.12.13.11.59.54.27.23.28.22.42.41.49.50.29.35.
odstup %25,019,920,222,419,816,018,624,730,525,819,419,816,731,429,241,437,830,427,0
% poražených soupeřů65,673,063,659,465,669,274,452,159,565,376,862,572,444,651,840,742,449,155,3
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr40.841.525.040.812.013.041.020.031.1
medián354122271112411828
modus294122231112411822
počet závodů4224221219

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí19.31.23.12.19.12.12.12.21.12.12.15.26.24.28.9.17.17.
odstup %16,017,519,823,218,00,010,512,820,210,716,917,222,119,917,110,815,715,7
% poražených soupeřů18,237,555,18,318,259,362,154,2---64,564,56,73,820,76,960,046,746,7
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr14.328.021.715.012.014.321.317.8
medián1728241212121917
modus1728151212121212
počet závodů313313418

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 128
26.08.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí12.15.17.11.15.
odstup %13,40,013,620,120,7
% poražených soupeřů15,412,55,937,5---
pořadí2012201420162017celkem
průměr15.011.016.012.014.0
medián1511151215
modus1511151215
počet závodů11215

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
pořadí31.21.
odstup %17,520,2
% poražených soupeřů37,5---
pořadí20142017celkem
průměr21.031.026.0
medián213121
modus213121
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 11
05.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí4.19.31.23.2.14.2.12.19.3.5.3.12.12.3.3.12.5.8.21.4.4.12.12.6.5.15.3.5.4.4.26.24.5.13.14.6.6.8.5.28.9.17.17.
odstup %11,616,017,519,80,213,47,023,218,012,72,610,60,010,510,613,412,88,114,220,212,210,210,716,913,314,617,27,58,58,312,322,119,913,016,517,811,810,78,412,317,110,815,715,7
% poražených soupeřů78,618,237,555,191,750,091,78,318,284,663,680,059,362,180,080,054,260,053,3---62,562,564,564,554,563,66,771,460,072,770,03,820,750,014,37,172,272,282,142,96,960,046,746,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr14.310.611.39.18.37.514.74.010.6
medián17656831448
modus1764453245
počet závodů35107387144

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 128
26.08.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 69
19.06.14
sl 34
03.05.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí12.1.11.2.15.17.1.11.1.15.
odstup %13,40,017,35,40,013,60,020,10,020,7
% poražených soupeřů15,4100,037,580,012,55,9100,037,5100,0---
pořadí20122013201420162017celkem
průměr15.01.06.016.06.58.6
medián151115211
modus15111511
počet závodů1122410

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Č.Pila
22.04.12
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí7.8.19.31.23.14.12.4.7.8.8.19.12.12.5.5.5.5.12.3.3.21.12.12.9.8.15.26.24.2.4.3.28.8.7.4.3.9.17.17.
odstup %11,614,916,017,519,813,423,215,712,817,212,818,00,010,55,87,48,17,612,88,68,820,210,716,914,711,617,222,119,98,611,311,517,17,77,57,95,210,815,715,7
% poražených soupeřů62,556,318,237,555,150,08,362,557,156,353,318,259,362,166,755,671,463,654,250,050,0---64,564,538,546,26,73,820,783,362,575,06,930,033,370,080,060,046,746,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr14.310.012.312.46.09.014.07.511.3
medián177412351278
modus173212358712
počet závodů3565379240

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí6.7.12.11.6.6.15.17.11.2.2.15.
odstup %25,817,213,417,321,222,10,013,620,16,97,720,7
% poražených soupeřů16,714,315,437,537,537,512,55,937,575,075,0---
pořadí20122014201620172018celkem
průměr15.05.016.08.86.59.2
medián15215667
modus15215666
počet závodů1324212

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.16.19.17.13.21.23.24.21.19.26.23.27.27.16.20.
odstup %11,415,720,716,712,217,321,517,914,320,428,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů58,611,825,030,450,0---26,728,141,25,310,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017celkem
průměr21.025.319.022.316.313.020.3
medián20261921161320
modus16231921131313
počet závodů33144116

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí11.16.18.
odstup %11,722,118,4
% poražených soupeřů37,528,610,5
pořadí201220142017celkem
průměr18.016.011.015.0
medián18161116
modus18161111
počet závodů1113

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí21.23.
odstup %17,325,2
% poražených soupeřů---24,1
pořadí20122014celkem
průměr23.021.022.0
medián232121
modus232121
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.16.19.17.13.21.24.21.19.6.6.26.23.27.27.16.20.
odstup %11,415,720,716,712,217,317,914,320,413,919,828,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů58,611,825,030,450,0---28,141,25,366,754,510,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017celkem
průměr21.017.619.022.016.313.018.5
medián20231921161319
modus166192113136
počet závodů35134117

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí11.16.18.
odstup %11,722,118,4
% poražených soupeřů37,528,610,5
pořadí201220142017celkem
průměr18.016.011.015.0
medián18161116
modus18161111
počet závodů1113

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.16.19.17.13.21.24.21.19.26.23.27.27.16.20.
odstup %11,415,720,716,712,217,317,914,320,428,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů58,611,825,030,450,0---28,141,25,310,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017celkem
průměr21.025.319.022.016.313.020.1
medián20261921161320
modus16231921131313
počet závodů33134115

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí11.16.18.
odstup %11,722,118,4
% poražených soupeřů37,528,610,5
pořadí201220142017celkem
průměr18.016.011.015.0
medián18161116
modus18161111
počet závodů1113