Zedníčková Michaela, 2005

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 18. 5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:10,85184.80/23,533
C2W 1. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:06,90 2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 28. 9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:37,76214.56/27,412
C2W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 18:09,91 2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1W 4. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 209.30 0 210.30 0 209.3047.80/29,60
K1W 3. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 131.90 0 133.50 0 131.902.40/1,910
C2X 5. 1/ZSZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
181.70 8 187.70 4 189.7048.00/33,90
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 11:25,00 3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1W 4. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 217.90 2 224.10 4 219.9028.40/14,80
K1W 2. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 139.90 0 141.20 4 139.901.80/1,311
C2X 6. 1/ZSZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
184.30 10 191.10 12 194.3039.60/25,60
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:16,30 6
C2W 3.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 20:35,5069.70/6,00
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 33. 7/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 01:10,3021.59/44,33/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 30. 6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 01:07,07 - 01:47,78 - 33:56,780.83/0,06/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:10,90 4
C1W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 20:08,20 3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 39. 9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 12:25,73197.41/36,00/1/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 40. 11/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 12:22,03195.63/35,8-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 17:40,3020.00/1,94
C2M 7.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:29,30377.80/44,40
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 20. 10/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 21:41,20271.10/26,36
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 23. 12/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 18:54,10241.00/27,02
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 21. 8/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 19:17,10266.00/29,94
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 24. 11/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 22:39,30321.00/30,93
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 17:50,303.60/0,33
C2M 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 23:17,40190.60/15,81
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 15. 3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 11:57,80144.10/25,15
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 17. 4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:53,90216.20/29,34
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 18. 5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:02,40231.60/31,74
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 21. 7/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 11:58,30154.80/27,50
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 33. 8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 148.40 2 150.60 2 150.4031.70/26,78
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 36. 8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 155.60 2 151.70 0 151.7032.40/27,27
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 17. 7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 06:26,6083.31/27,52
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 19. 9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 164.97 0 74.43 0 01:14.43 0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 4. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:39,9070.10/7,53
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 7. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 01:05,20 - 01:08,50 - 01:05,206.30/10,70
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 4. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:13,0079.90/8,93
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 6. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 01:04,20 - 01:05,50 - 01:04,205.60/9,61
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 169.60 0 156.10 0 156.1020.10/14,83
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 152.30 2 162.70 52 154.3015.30/11,03
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 37. 18/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 144.83 2 141.48 6 146.8337.21/33,91
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 4. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 12:04,30125.40/20,91
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 38. 18/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 139.47 2 142.68 2 141.4733.54/31,12
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 36. 8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 12:49,36214.63/38,719/3/1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 41. 9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 23:16,68407.15/41,119/2/1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 44. 23/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 177.77 58 202.53 0 202.53105.04/107,70
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 19. 9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto 00:44,08 - 00:46,23 - 00:44,089.78/28,51
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 44. 22/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 230.72 58 232.19 2 234.19117.33/100,40
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 01:10,205.00/7,73
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 2. 1/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto - - - - 18:19,7069.20/6,73
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 3.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 21:14,70189.20/17,42
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 21:33,50147.10/12,83
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 21. 7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 21:28,90396.60/44,40
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 22. 7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 25:14,40470.80/45,10
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 21. 6/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 20:49,00396.80/46,60
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 22. 7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 24:33,70460.40/45,40
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 12.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 22:14,80524.00/64,60
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1W 7.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 23:23,70662.90/89,50
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 7. 2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto - - - - 18:43,20484.10/75,70
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Zrzavý Jakub
2/2 0
88.K1W 2/2 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 1/1 3
51.C2M
Syrový Filip
2/2 1
1.C2W
Bundová Simona
3/3 4
30.K1W 5/10 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/11 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1W 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
47.K1W 5/12 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/9 3

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí4.4.
odstup %29,614,8
% poražených soupeřů------
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22

Kategorie C2X

Zedníčková Michaelasl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí5.6.
odstup %33,925,6
% poražených soupeřů------
pořadí2018celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí3.2.33.36.19.2.2.37.38.
odstup %1,91,326,727,20,014,811,033,931,1
% poražených soupeřů84,692,923,823,9---80,080,012,214,0
pořadí20172018celkem
průměr23.92.519.1
medián33219
modus222
počet závodů729

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí44.44.
odstup %107,7100,4
% poražených soupeřů2,34,4
pořadí2017celkem
průměr44.044.0
medián4444
modus4444
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí33.39.36.41.
odstup %44,336,038,741,1
% poražených soupeřů---2,614,613,0
pořadí20172018celkem
průměr38.536.037.3
medián363336
modus363333
počet závodů224

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Zedníčková Michaelasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí18.28.33.39.
odstup %23,527,444,336,0
% poražených soupeřů57,535,7---2,6
pořadí2018celkem
průměr29.529.5
medián2828
modus1818
počet závodů44

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí7.2.
odstup %44,415,8
% poražených soupeřů25,066,7
pořadí2018celkem
průměr4.54.5
medián22
modus22
počet závodů22

Kategorie C2W

Zedníčková Michaelasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.1.3.
odstup %0,00,06,0
% poražených soupeřů100,0100,033,3
pořadí2018celkem
průměr1.71.7
medián11
modus11
počet závodů33

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí18.28.1.1.33.1.39.2.2.17.4.4.4.36.41.2.2.3.2.
odstup %23,527,40,00,044,30,036,01,90,327,57,58,920,938,741,17,76,717,412,8
% poražených soupeřů57,535,7100,0100,0---100,02,687,583,311,157,157,140,014,613,083,380,066,783,3
pořadí20172018celkem
průměr11.513.912.6
medián424
modus212
počet závodů10919

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
pořadí33.39.20.23.24.21.15.17.21.18.36.41.21.22.22.21.7.7.
odstup %44,336,026,327,030,929,925,129,327,531,738,741,144,445,145,446,675,789,5
% poražených soupeřů---2,626,98,317,920,026,320,04,819,014,613,09,18,74,59,1------
pořadí20172018celkem
průměr22.123.122.7
medián212121
modus72121
počet závodů81018

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí30.7.6.
odstup %0,010,79,6
% poražených soupeřů9,425,037,5
pořadí20172018celkem
průměr6.530.014.3
medián6307
modus6306
počet závodů213

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí30.19.
odstup %0,028,5
% poražených soupeřů9,430,8
pořadí20172018celkem
průměr19.030.024.5
medián193019
modus193019
počet závodů112