Walter David, 2001

TJ Šumperk z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 49. 10/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk - - - - 00:55,6910.24/22,50/0/6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 45. 9/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk 00:53,02 - 00:54,49 - 00:53,029.35/21,40/0/8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1M 28. 6/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk 131.40 0 131.30 4 131.4036.90/39,018
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 35. 6/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk 125.70 2 124.60 6 127.7030.70/31,626
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 18. 7/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk 119.30 2 127.70 0 121.3025.60/26,839
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 52. 9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 11:23,39172.86/33,90/0/12
C2M 20. 3/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 12:41,40205.57/37,017/0/1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 50. 9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 11:13,66163.37/32,0-
C2M 20. 3/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 12:33,28196.13/35,2-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 19. 5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 17:19,80243.80/30,621
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 21. 5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 20:04,70275.00/29,620
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3. 2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 18:10,6067.50/6,60
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 3. 2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 20:45,7066.20/5,60
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 18. 6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 17:27,20245.80/30,720
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 19. 6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 20:46,50305.90/32,521
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3. 2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 18:11,9067.50/6,60
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 3. 2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 22:01,30102.70/8,40
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 16. 5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 10:59,40153.50/30,321
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 23. 6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 14:42,20229.80/35,217
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 7. 1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 11:38,80180.30/34,80
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 8. 1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 14:26,50136.90/18,80
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 24. 6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 14:24,80218.30/33,813
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 24. 6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 10:52,90156.50/31,50
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 7. 1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 15:07,90187.50/26,00
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 7. 1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 11:32,50133.30/23,80
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 38. 11/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 121.00 0 119.30 0 119.3028.00/30,739
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 47. 11/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 120.30 4 118.65 2 120.6528.55/31,031
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 24. 11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:42,72 - 00:43,74 - 00:42,727.18/20,2-
C2M 11. 3/DMWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
00:50,59 - 00:47,30 - 00:47,305.96/14,4-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 111. 37/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 129.59 58 4.00 999 187.59100.67/115,8-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 28. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 01:04,6115.18/30,713/0/6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 28. 5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 14:43,18264.72/42,811/0/6
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 56. 12/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 00:56,018.85/18,80/0/1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 36. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 01:13,6026.58/56,59/0/40
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M    WALTER David 2001 3+ Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M 36. 13/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 116.54 6 110.49 4 114.4938.26/50,237
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 6/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 134.90 2 132.30 2 134.3020.60/18,118
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 18. 6/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 123.00 6 122.90 0 122.9022.20/22,017
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M    WALTER David 2001 2 Šumperk - - - - DNS 0/0/0
C2M    WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 35. 11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 19:36,53243.75/26,10/6/36
C2M 13. 6/DMWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 21:51,52217.43/19,90/33/5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 31. 7/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:54,33 - 00:53,05 - 00:53,059.76/22,56/0/28
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 39. 7/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:54,81 - 00:55,93 - 00:55,9312.98/30,20/0/8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 20. 8/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk 118.80 4 121.80 0 121.8034.70/39,814
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 41. 9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 10:32,15125.82/24,80/0/6
C2M    WALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - DNS 0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 38. 8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 01:16,00 - 01:16,41 - 01:16,4113.50/21,50/0/12
C2M 16. 2/DMWALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
01:25,60 - 01:25,05 - 01:25,0517.84/26,525/0/1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 13. 3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 19:39,50221.10/23,120
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 13. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:23,70182.60/22,821
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 13. 3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 15:48,90166.20/21,225
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 13. 3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 18:55,70210.00/22,724
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M    WALTER David 2001 Šumperk - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 15.  WALTER David 2001 Šumperk - - - - 18:41,00239.60/27,20
K1M 14.  WALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:21,80188.00/23,727
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 17.  WALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:03,90182.90/23,415
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 14.  WALTER David 2001 Šumperk - - - - 17:54,80184.30/20,72
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 15. 4/DMWALTER David 2001 Šumperk - - - - 18:26,40231.80/26,51
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 19.  WALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:19,20193.70/24,78
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 18. 5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:17,80192.20/24,58
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 51. 12/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 132.90 2 127.50 0 127.5031.40/32,731
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 50. 10/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 136.80 6 135.30 2 137.3029.80/27,737
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 24. 14/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 01:02,12 - 01:01,88 - 01:01,8814.16/29,7-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 39. 12/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 01:04,6913.75/27,00/0/1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 34. 11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,7713.60/26,62/0/6
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 24. 6/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 17:00,59264.01/34,912/0/2
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 25. 6/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 02:43,8552.62/47,311
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 19. 6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 4.00 999 121.60 0 121.6023.40/23,814
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 5/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 130.40 2 129.20 0 129.2018.80/17,020
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 6. 2/DMWALTER David 2001 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,6010.00/17,41
K1M 11. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,807.80/16,310
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 34. 8/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 108.30 0 104.50 2 106.5028.70/36,917
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 7. 2/DMWALTER David 2001 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:16,0014.00/22,60
K1M 13. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,008.00/14,510
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 41. 8/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 119.00 2 115.80 0 115.8033.60/40,916
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 20. 10/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 10:48,13103.04/18,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 19. 8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 18:37,42189.98/20,5-
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 109. 29/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 146.16 14 156.36 216 160.1678.10/95,20
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 114. 31/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 194.29 16 155.28 10 165.2882.88/100,60
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 30. 9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,5514.64/33,36/0/17
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    WALTER David 2001 2 Šumperk 01:01,49 - 01:06,38 - B 0/0/2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 9. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 00:47,1711.16/31,013
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 14. 4/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 152.00 4 133.30 4 137.3042.40/44,712
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1M 21. 4/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 176.30 8 141.30 8 149.3052.20/53,812
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1M 31. 6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 173.80 104 1.00 999 277.80183.10/193,34
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 38. 8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 10:48.52 0/0/7
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 35. 9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 01:19,1013.40/20,41/0/8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 7/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 117.00 54 109.50 0 109.5016.10/17,219
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk 118.20 0 113.80 0 113.8021.60/23,421
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 11. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 18:21,00169.70/18,226
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:03,10170.90/21,618
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 6. 2/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 20:56,70268.90/27,20
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 7. 3/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 17:43,50228.20/27,31
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 12. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 18:23,20170.60/18,330
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 15:59,20154.80/19,230
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 6. 2/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 20:50,80242.50/24,10
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 7. 3/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
- - - - 17:57,90228.50/26,91
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 9. 2/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:16,30170.80/21,29
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 10. 3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk - - - - 16:51,00181.00/21,85
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 51. 12/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 125.60 0 124.30 2 125.6030.50/32,125
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 41. 9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 127.80 0 133.10 0 127.8029.50/30,040
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 29. 9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 00:54,75 - 01:33,33 - 00:54,7513.96/34,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 9. 9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 00:58,47 - 00:48,28 - 00:48,283.68/8,2-
C2M 4. 4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
00:52,23 - 00:53,14 - 00:52,231.51/3,0-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 64. 39/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 171.71 68 152.68 60 212.68115.06/117,9-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 35. 5/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 01:05,12 - 01:08,31 - 01:05,1216.86/34,91/0/3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 35. 4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 01:07,00 - 01:10,44 - 01:07,0020.13/42,91/0/4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 7.  WALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 04:27,1823.16/9,519
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 47. 34/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 135.88 4 131.79 4 135.7927.38/25,326
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 8. 8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 00:50,70 - 00:54,01 - 00:50,706.40/14,40
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 46. 34/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 138.46 4 140.87 4 142.4628.59/25,126
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 15. 4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 122.80 2 120.50 2 122.5033.00/36,910
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 20. 7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 128.30 2 115.60 4 119.6038.10/46,76
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 26. 10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 135.30 2 135.30 0 135.3032.30/31,48
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 23. 9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 127.60 6 128.20 4 132.2028.00/26,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 4. 4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 04:31,0010.70/4,11
K1M 14. 13/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 03:56,0031.30/15,312
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 63. 40/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 140.73 52 137.28 2 139.2846.01/49,310
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 4. 4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
00:52,18 - 00:41,21 - 00:41,211.94/4,91
K1M 10. 10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 00:34,14 - 00:35,41 - 00:34,142.57/8,119
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 55. 38/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 118.89 2 121.35 8 120.8936.27/42,921
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 25. 10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 11:40,12147.51/26,7-
C2M 11. 3/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 13:17,07162.91/25,7-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 25. 8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 11:22,17141.42/26,2-
C2M 15. 3/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 13:07,94175.50/28,7-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 5. 3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 01:55,20 - 01:53,90 - 01:53,9010.50/10,29
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 26. 12/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 127.10 2 132.00 6 129.1033.40/34,94
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 5. 3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 01:54,50 - 01:54,80 - 01:54,508.60/8,112
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 22. 10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 133.90 4 126.10 0 126.1030.00/31,212
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 9. 4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 00:53,30 - 00:51,40 - 00:51,4012.40/31,813
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 16. 7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 136.40 8 128.00 4 132.0040.80/44,76
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9.  WALTER David 2001 Šumperk - - - - 15:54,80162.70/20,52
C2M 2.  RUFFER Matěj
WALTER David
1999
2001
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 14:37,0037.40/4,53
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20. 2/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 16:00,20189.40/24,614
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 22. 4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 18:53,50234.70/26,112
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 23. 4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 19:31,10247.00/26,713
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 23. 3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 16:37,60203.20/25,614
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 13. 2/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 12:03,30114.80/18,95
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 13. 3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk - - - - 14:44,40168.40/23,55
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 42. 7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 147.44 4 132.47 4 136.4745.79/50,520
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 61. 15/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 156.63 6 148.63 2 150.6360.28/66,79
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 12. 8/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 00:52,55 - 00:00,00 - 00:52,5513.31/33,9-
K1M 38. 25/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 00:46,97 - 00:54,95 - 00:46,9713.14/38,8-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 85.  WALTER David 2001 3 TJ Šumperk 142.79 54 142.16 8 150.1661.75/69,8-
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 70.  WALTER David 2001 3 Šumperk 151.80 6 139.60 6 145.6055.00/60,78
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 77. 18/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk 152.90 4 151.60 0 151.6059.30/64,21
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 17. 2/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 0.00 999 126.90 2 128.9038.70/42,96
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 18. 3/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 134.70 12 137.60 8 145.6063.70/77,83
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 20. 5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 150.50 8 138.60 2 140.6034.20/32,111
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 24. 16/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 01:04,30 - 01:04,60 - 01:04,3018.10/39,29
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 70. 35/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 141.56 50 127.78 8 135.7858.42/75,53
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 23. 15/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 01:03,01 - 01:04,38 - 01:03,0117.97/39,911
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 70. 36/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 132.70 8 139.55 110 140.7062.23/79,33
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 35. 12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk - - - - 19:21,90408.80/54,30
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 40. 13/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk - - - - 18:26,20348.80/46,10
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 14. 5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 02:08,70 - 02:23,10 - 02:08,7024.40/23,45
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 34. 9/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 146.60 8 142.20 8 150.2068.20/83,22
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 10. 5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 01:49,10 - 01:49,00 - 01:49,0024.20/28,57
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 33. 9/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 104.80 8 101.80 10 111.8057.20/104,82
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 21. 5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 162.30 52 161.10 6 167.1074.90/81,20
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 32. 6/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 02:33,90 - 02:38,30 - 02:33,9059.10/62,30
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 39. 7/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 134.10 6 180.30 8 140.1059.00/72,70
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 31. 6/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 02:28,50 - 02:25,80 - 02:25,8054.00/58,80
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 43. 8/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 221.10 160 179.30 58 237.30153.50/183,20
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C2M 13. 2/DMWALTER David
SKOŘEPA Vojtěch
2001
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
- - - - 21:19,26239.23/23,016/2/4
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 71. 12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 181.10 164 196.70 16 212.70108.50/104,10
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 70. 15/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk 181.20 16 175.60 10 185.6077.00/70,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Walter DavidTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 13.06.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.08.14 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.02.13 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1M 3/3 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Řezník Vít
1/1 17
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Řezník Vít
1/1 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Řezník Vít
5/9 1
30.K1M 5/11 103

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.C2M
Urban Daniel
2/2 25
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
55.K1M 7/10 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Řezník Vít
2/2 33
 C2M
Urban Daniel
2/2 0
129.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 4/4 3
25.C2M
Řezník Vít
2/2 5
33.C2M
Urban Daniel
2/2 1
31.K1M 5/18 156

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 5/11 128
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 6/8 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 1
12.C2M
Urban Daniel
4/4 2
16.K1M 5/16 121

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
256.K1M 4/4 83
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 5/8 95
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 2
51.C2M
Ruffer Matěj
1/1 3
53.C2M
Novák Kuba
2/2 2
50.K1M 5/6 50
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 5/11 66

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 4/4 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
95.K1M 5/12 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 2
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4
60.K1M 5/6 32

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 137
09.09.17
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
pořadí111.64.85.71.
odstup %115,8117,969,8104,1
% poražených soupeřů4,330,09,74,1
pořadí201420152017celkem
průměr78.064.0111.082.8
medián716411171
modus716411164
počet závodů2114

NKZ slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí109.114.
odstup %95,2100,6
% poražených soupeřů9,26,6
pořadí2016celkem
průměr111.5111.5
medián109109
modus109109
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 102
15.07.17
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
pořadí36.47.46.63.55.70.77.71.70.
odstup %50,225,325,149,342,960,764,2104,170,9
% poražených soupeřů55,754,055,424,437,914,89,54,12,8
pořadí201420152017celkem
průměr72.052.836.059.4
medián70473663
modus70463670
počet závodů4419

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 46
11.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí28.35.18.38.47.16.18.20.51.50.19.16.34.41.14.21.31.18.18.51.41.15.20.26.26.22.16.42.61.17.18.20.70.70.34.33.21.39.43.
odstup %39,031,626,830,731,018,122,039,832,727,723,817,036,940,944,753,8193,317,223,432,130,036,946,731,434,931,244,750,566,742,977,832,175,579,383,2104,881,272,7183,2
% poražených soupeřů44,954,174,654,944,658,352,854,846,850,051,460,540,036,558,145,916,762,262,240,556,046,232,139,028,650,042,341,423,138,529,252,520,725,826,725,620,017,410,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr39.027.128.527.827.031.2
medián342221202826
modus702618161818
počet závodů128115339

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí47.46.
odstup %25,325,1
% poražených soupeřů54,055,4
pořadí2015celkem
průměr46.546.5
medián4646
modus4646
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 80
17.06.17
sl 34
03.05.14
pořadí20.13.13.
odstup %37,019,923,0
% poražených soupeřů---47,825,0
pořadí201420172018celkem
průměr13.013.020.015.3
medián13132013
modus13132013
počet závodů1113

Kategorie K1M

Walter Davidsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí49.52.28.28.56.36.35.39.25.38.35.
odstup %22,533,930,742,818,856,526,127,047,30,020,4
% poražených soupeřů26,219,0---3,66,841,759,09,511,128,835,8
pořadí201620172018celkem
průměr34.336.650.538.3
medián35354936
modus25284928
počet závodů45211

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí20.11.15.
odstup %37,025,728,7
% poražených soupeřů---37,517,6
pořadí20152018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213

Kategorie K1M

Walter Davidsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí49.52.28.56.20.19.25.25.40.
odstup %22,533,942,818,818,920,526,726,246,1
% poražených soupeřů26,219,03,66,867,870,050,048,911,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr40.025.019.542.050.534.9
medián402519284928
modus402519284925
počet závodů122229

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 80
17.06.17
sl 78
28.06.15
sj 34
07.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí20.13.4.2.13.
odstup %37,019,94,14,523,0
% poražených soupeřů---47,840,066,725,0
pořadí2014201520172018celkem
průměr13.03.013.020.010.4
medián132132013
modus132132013
počet závodů12115

Kategorie K1M

Walter Davidsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí49.52.28.28.56.36.35.41.39.25.38.35.7.14.35.40.
odstup %22,533,930,742,818,856,526,124,827,047,30,020,49,515,354,346,1
% poražených soupeřů26,219,0---3,66,841,759,028,69,511,128,835,880,055,28,111,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr37.510.534.337.350.534.9
medián35735354935
modus35725284935
počet závodů2246216

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Walter Davidsj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí15.15.14.
odstup %27,226,520,7
% poražených soupeřů---12,513,3
pořadí2017celkem
průměr14.714.7
medián1515
modus1515
počet závodů33

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 80
17.06.17
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sl 34
03.05.14
pořadí20.3.3.3.3.7.8.7.7.13.7.6.7.6.13.
odstup %37,05,66,68,46,634,818,823,826,019,927,327,226,924,123,0
% poražených soupeřů---------------------------47,814,3---14,3---25,0
pořadí2014201620172018celkem
průměr13.06.513.06.87.5
medián1361377
modus1361337
počet závodů141915

Kategorie K1M

Walter Davidsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí49.52.21.19.19.18.16.23.24.24.28.28.56.36.35.41.13.13.13.13.17.14.18.19.39.25.9.38.35.13.11.12.12.9.10.20.22.23.23.13.13.
odstup %22,533,929,630,632,530,730,335,231,533,830,742,818,856,526,124,822,823,122,721,223,423,724,524,727,047,331,00,020,421,618,219,218,321,221,824,626,125,626,723,518,9
% poražených soupeřů26,219,056,559,159,158,551,642,141,041,0---3,66,841,759,028,666,764,770,070,751,556,741,437,99,511,169,228,835,860,066,770,370,346,740,045,740,043,640,536,836,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr19.019.424.626.522.8
medián2012182119
modus139131913
počet závodů611141041

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Walter Davidsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí45.31.39.38.34.30.35.35.
odstup %21,422,530,221,526,633,334,942,9
% poražených soupeřů34,334,820,827,519,525,68,18,1
pořadí2015201620172018celkem
průměr35.032.036.045.035.9
medián3530384535
modus3530314535
počet závodů22318

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Walter Davidsl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí11.4.
odstup %14,43,0
% poražených soupeřů50,066,7
pořadí20152017celkem
průměr4.011.07.5
medián4114
modus4114
počet závodů112

Kategorie K1M

Walter Davidsl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí45.24.24.30.29.9.38.
odstup %21,420,229,733,334,28,238,8
% poražených soupeřů34,355,834,325,626,383,09,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr38.019.027.024.045.028.4
medián38924244529
modus38924244524
počet závodů122117

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Walter Davidsj 40
29.04.17
sl 76
27.06.15
pořadí16.4.
odstup %26,54,9
% poražených soupeřů6,340,0
pořadí20152017celkem
průměr4.016.010.0
medián4164
modus4164
počet závodů112

Kategorie K1M

Walter Davidsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí45.31.39.38.34.30.35.35.8.10.
odstup %21,422,530,221,526,633,334,942,914,48,1
% poražených soupeřů34,334,820,827,519,525,68,18,181,674,3
pořadí2015201620172018celkem
průměr22.032.036.045.030.5
medián1030384534
modus3530314535
počet závodů423110

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Walter Davidsj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí6.7.
odstup %17,422,6
% poražených soupeřů28,614,3
pořadí2016celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22

Kategorie K1M

Walter Davidsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí45.31.39.38.34.11.13.30.35.35.5.5.9.24.23.14.10.32.31.
odstup %21,422,530,221,526,616,314,533,334,942,910,28,131,839,239,923,428,562,358,8
% poražených soupeřů34,334,820,827,519,560,055,625,68,18,173,378,970,447,751,153,662,53,13,2
pořadí20142015201620172018celkem
průměr22.317.822.036.045.024.4
medián23913384530
modus1051131455
počet závodů6543119