Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV117.60 0 128.30 0 117.60 88
2. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor123.30 0 120.80 0 120.803.20/2,784
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.90 2 121.70 0 121.704.10/3,580
4.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně123.40 0 124.40 0 123.405.80/4,976
5.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.10 0 126.20 2 124.106.50/5,572
6.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha124.60 0 124.50 0 124.506.90/5,968
7.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek126.90 2 123.30 2 125.307.70/6,564
8.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK126.00 0 126.40 0 126.008.40/7,160
9. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy128.00 2 126.60 0 126.609.00/7,756
10.1/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.90 4 125.80 2 127.8010.20/8,752
11.6/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn127.90 0 127.20 4 127.9010.30/8,848
12. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník129.80 0 128.60 0 128.6011.00/9,444
12.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor131.10 0 128.60 0 128.6011.00/9,440
14. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor129.30 0 132.90 2 129.3011.70/9,936
15.2/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.134.40 0 129.80 0 129.8012.20/10,432
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov136.40 0 132.00 0 132.0014.40/12,228
17.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.30 0 134.90 2 132.3014.70/12,524
18.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.70 8 132.70 0 132.7015.10/12,820
19.4/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.10 4 132.50 2 134.1016.50/14,016
20.1/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha137.70 4 135.10 0 135.1017.50/14,915
21.2/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn134.90 2 135.40 0 135.4017.80/15,114
22.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor135.60 0 137.40 2 135.6018.00/15,313
23.2/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha137.50 4 136.30 0 136.3018.70/15,912
24.7/VMBRTEK Tomáš 1981 KKBeroun139.40 0 134.90 2 136.9019.30/16,411
25.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus139.90 0 137.10 0 137.1019.50/16,610
26.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor138.80 2 137.70 0 137.7020.10/17,19
27.4/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.10 2 139.70 0 139.7022.10/18,88
28.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.90 0 147.50 0 147.5029.90/25,47
29.3/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha163.20 2 151.40 0 151.4033.80/28,76
30.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.60 0 153.90 0 152.6035.00/29,85
31. OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz161.40 2 154.40 0 154.4036.80/31,34
32.5/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha155.70 2 151.20 4 155.2037.60/32,03
33.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy163.80 2 158.50 0 158.5040.90/34,82
34.6/ZSPECHAČ Jonáš 2004 USK Pha162.00 0 162.10 0 162.0044.40/37,81
35.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice166.00 0 161.80 2 163.8046.20/39,30
36.8/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha170.60 2 1.00 999 172.6055.00/46,80
37.6/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha205.70 6 201.00 2 203.0085.40/72,60
  UHLÍK Jan 1978 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl