4. ČP ve slalomu

03.05.2009   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha90.18 0 89.04 0 89.04 -
2. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha95.10 0 88.52 2 90.521.48/1,7-
3. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.91.44 2 90.94 0 90.941.90/2,1-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.93.17 0 90.04 4 94.045.00/5,6-
5. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha94.05 2 94.31 0 94.315.27/5,9-
6. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.94.26 2 94.02 2 96.026.98/7,8-
7. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.94.90 2 95.07 2 97.078.03/9,0-
8. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha96.59 0 92.13 6 98.139.09/10,2-
9. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.94.94 0 96.55 4 100.5511.51/12,9-
10. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus94.69 0 98.21 4 102.2113.17/14,8-
11. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc97.59 0 96.36 0 96.367.32/8,2-
12. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha98.30 0 94.50 2 96.507.46/8,4-
13. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava99.51 0 94.68 2 96.687.64/8,6-
14. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc99.48 52 92.18 6 98.189.14/10,3-
15. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.103.83 56 99.53 0 99.5310.49/11,8-
16. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec97.37 2 100.65 0 100.6511.61/13,0-
17. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha103.42 0 99.01 2 101.0111.97/13,4-
18. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy102.46 2 101.02 0 101.0211.98/13,5-
19. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice97.80 4 97.13 4 101.1312.09/13,6-
20. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava105.21 52 98.32 4 102.3213.28/14,9-
21. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha104.50 110 100.66 2 102.6613.62/15,3-
22. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod108.76 106 100.74 2 102.7413.70/15,4-
23. Bílý Petr 1981 1 USK Pha99.84 0 101.01 2 103.0113.97/15,7-
24. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice87.22 300 99.05 4 103.0514.01/15,7-
25. Potužák Jan 1988 2+ Sušice106.19 152 103.14 0 103.1414.10/15,8-
26. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.29 4 98.48 6 104.4815.44/17,3-
27. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus98.95 254 102.19 4 106.1917.15/19,3-
28. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha99.26 2 107.35 2 109.3520.31/22,8-
29. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov143.40 52 110.24 0 110.2421.20/23,8-
30. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.100.98 10 108.63 2 110.6321.59/24,2-
31. Prell Pavel 1976 1 Kralupy106.09 2 105.51 6 111.5122.47/25,2-
32. Jordán František 1991 2+ SKVeselí102.15 6 111.52 2 113.5224.48/27,5-
33. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice109.99 6 106.11 8 114.1125.07/28,2-
34. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB103.69 0 111.66 4 115.6626.62/29,9-
35. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.102.92 4 114.47 2 116.4727.43/30,8-
36. Taišl Filip 1976 2 Sušice99.36 2 116.69 2 118.6929.65/33,3-
37. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB99.80 6 115.97 4 119.9730.93/34,7-
38. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava99.46 404 128.32 4 132.3243.28/48,6-
39. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV114.66 2 99.75 104 203.75114.71/128,8-
40. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice111.61 8 97.68 154 251.68162.64/182,7-
41. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus103.37 0 94.42 208 302.42213.38/239,6-
42. Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky102.23 106 124.63 252 376.63287.59/323,0-
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
Oddíl

Historie procházení