Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

17.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka, 1968, Dukla B. HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.96.00 0 97.23 2 96.00 141
2. DAILLE Viviana 1998 9 FFCC109.03 2 100.72 2 102.726.72/7,00
3.1/DMALTMAN Marcella 2004 9 PWRC107.02 2 103.19 2 105.199.19/9,60
4.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy106.86 2 103.49 2 105.499.49/9,9129
5.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.94 4 104.78 4 106.9410.94/11,4123
6.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.106.49 2 4.00 999 108.4912.49/13,0117
7.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha121.83 12 111.09 2 113.0917.09/17,8111
8.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy137.73 8 111.50 2 113.5017.50/18,2105
9.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.98 6 110.98 4 114.9818.98/19,899
10.5/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.73 6 111.16 4 115.1619.16/20,093
11.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.51 4 113.85 4 116.5120.51/21,487
12.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha113.09 8 114.92 2 116.9220.92/21,881
13.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.115.05 4 116.36 6 119.0523.05/24,075
14.3/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky120.56 10 113.82 6 119.8223.82/24,869
15.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.90 8 118.03 2 119.9023.90/24,963
16.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.69 4 118.20 4 120.6924.69/25,757
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.67 2 118.28 6 124.2828.28/29,551
18.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha121.15 8 124.08 110 129.1533.15/34,545
19.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha133.68 12 117.50 12 129.5033.50/34,939
20.4/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice135.52 4 125.28 6 131.2835.28/36,833
21.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha129.39 6 138.45 60 135.3939.39/41,027
22. ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.125.54 10 133.98 158 135.5439.54/41,221
23.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha126.85 10 126.92 10 136.8540.85/42,615
24.7/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava166.90 6 132.79 6 138.7942.79/44,69
25.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice133.54 6 140.98 52 139.5443.54/45,48
26.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy150.45 10 134.21 8 142.2146.21/48,17
27.9/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy132.77 12 142.04 60 144.7748.77/50,86
28.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy146.31 60 152.33 6 158.3362.33/64,95
29.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand150.97 10 150.28 62 160.9764.97/67,74
30.2/ZMALTMAN Isabella 2007 9 PWRC1.00 999 158.97 12 170.9774.97/78,10
31.3/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy261.29 62 173.42 16 189.4293.42/97,33
32.3/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky143.49 60 125.60 112 203.49107.49/112,02
33.7/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol178.84 56 162.48 66 228.48132.48/138,01
34.4/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy219.34 22 184.84 120 241.34145.34/151,40
35.5/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy179.12 212 195.42 52 247.42151.42/157,70
Oddíl