Hanácký slalom - sobota

24.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 2000 0 SVK102.50 0 104.80 4 102.50 0
2. DANĚK Aleš 1979 0 Olomouc105.30 2 105.10 0 105.102.60/2,567
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.20 0 106.50 0 105.202.70/2,659
4. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.107.60 0 106.30 0 106.303.80/3,751
5. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc107.50 0 105.90 4 107.505.00/4,947
6.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava109.60 4 108.40 0 108.405.90/5,843
7. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc117.20 2 112.40 2 114.4011.90/11,639
8.1/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.50 0 114.90 4 115.5013.00/12,735
9.2/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.116.50 0 115.10 2 116.5014.00/13,731
10.3/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.124.30 2 115.10 2 117.1014.60/14,227
11.1/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc120.00 0 120.60 0 120.0017.50/17,123
12.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk120.50 4 118.40 2 120.4017.90/17,519
12.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.80 2 120.40 0 120.4017.90/17,518
14.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno124.00 0 122.40 0 122.4019.90/19,417
15.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel125.30 0 123.10 2 125.1022.60/22,016
16.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc127.60 0 127.60 0 127.6025.10/24,515
17.4/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.129.70 4 125.70 2 127.7025.20/24,614
18.5/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí128.00 2 138.10 0 130.0027.50/26,813
19.3/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava129.00 4 130.50 2 132.5030.00/29,312
20.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo133.90 2 131.50 4 135.5033.00/32,211
21.2/VSMALÝ Pavel 1954 3 Lukavice137.00 2 136.30 0 136.3033.80/33,010
22.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.143.10 2 138.20 0 138.2035.70/34,89
23.4/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava145.80 0 138.50 0 138.5036.00/35,18
24.5/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel127.20 106 133.70 6 139.7037.20/36,37
25.6/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel143.00 6 138.30 4 142.3039.80/38,86
26.7/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel134.50 8 137.50 8 142.5040.00/39,05
27.2/ZMPŘIKRYL Matěj 1999 0 Tesla Bo159.40 2 148.20 0 148.2045.70/44,64
28.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí172.30 4 151.40 2 153.4050.90/49,73
29.3/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.153.30 2 155.20 0 155.2052.70/51,42
30.4/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.160.90 2 149.10 56 162.9060.40/58,91
31.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno162.00 2 130.00 52 164.0061.50/60,00
32. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel127.80 52 125.90 52 177.9075.40/73,60
33.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň136.60 102 140.10 56 196.1093.60/91,30
34.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel155.80 56 149.90 56 205.90103.40/100,90
35.9/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.189.40 106 165.30 50 215.30112.80/110,00
36.10/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel161.90 56 168.10 56 217.90115.40/112,60
Oddíl

Historie procházení