2.NKZ, 2.ČP juniorů

04.05.2008   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava90.63 0 91.41 2 184.04 75
2.1/DSDUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc92.13 2 92.03 0 186.162.12/1,275
3. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod93.11 0 94.66 0 187.773.73/2,068
4. LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus95.97 0 94.24 0 190.216.17/3,462
5.2/DSZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice92.32 4 92.04 2 190.366.32/3,457
6.1/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice94.31 0 96.07 0 190.386.34/3,453
7.3/DSTUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec93.67 2 93.97 2 191.647.60/4,149
8. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy94.65 0 96.99 0 191.647.60/4,146
9.4/DSORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec94.75 2 93.09 2 191.847.80/4,243
10. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha98.09 0 94.77 0 192.868.82/4,840
11. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice94.73 0 94.60 4 193.339.29/5,040
12.5/DSCHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.79 0 96.96 2 193.759.71/5,337
13.6/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec95.00 0 97.12 2 194.1210.08/5,535
14.7/DSJORDÁN František 1991 2 SKVeselí99.10 0 95.29 0 194.3910.35/5,633
15.8/DSBOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice95.64 4 94.83 0 194.4710.43/5,731
16.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha95.94 4 95.49 0 195.4311.39/6,229
17.2/DMMACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně97.89 0 97.68 0 195.5711.53/6,327
18.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus99.58 0 96.83 0 196.4112.37/6,725
19. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.79 0 97.74 2 196.5312.49/6,823
20.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV99.79 0 98.51 0 198.3014.26/7,721
21.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava101.54 0 97.59 0 199.1315.09/8,219
22.3/DMCVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava98.67 6 94.21 2 200.8816.84/9,217
23.4/DMŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy98.95 2 97.96 2 200.9116.87/9,215
24. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa98.35 2 98.34 4 202.6918.65/10,114
25. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov99.68 2 101.69 0 203.3719.33/10,513
26. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB100.12 0 101.54 2 203.6619.62/10,712
27.9/DSKUNA Jan 1990 2 SK VS ČB99.63 2 98.15 4 203.7819.74/10,711
28. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava98.27 8 97.28 2 205.5521.51/11,710
29.5/DMABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky103.97 2 104.18 0 210.1526.11/14,29
30.6/DMKASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB101.77 6 101.44 2 211.2127.17/14,88
31. RUBÍN Tomáš 1977 2 S.Žižkov103.26 4 104.73 2 213.9929.95/16,37
32.1/ZSBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava105.60 2 107.16 2 216.7632.72/17,86
33.7/DMMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha106.53 2 106.49 2 217.0232.98/17,95
34. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí107.33 2 108.27 2 219.6035.56/19,34
35. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc103.17 4 106.63 10 223.8039.76/21,63
36. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB91.09 0 96.67 54 241.7657.72/31,42
37. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc91.40 0 100.12 52 243.5259.48/32,31
38.8/DMBOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.43 2 103.89 50 261.3277.28/42,00
39. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB109.67 2 0.00 999 1 110.67 0
40.4/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava113.22 0 0.00 999 1 112.22 0
41.2/ZSBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava110.56 4 0.00 999 1 113.56 0
42.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava110.96 4 0.00 999 1 113.96 0
43. STACH Daniel 1988 2 SK VS ČB113.75 4 0.00 999 1 116.75 0
44.10/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava116.64 2 0.00 999 1 117.64 0
45.3/ZSŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa118.87 6 0.00 999 1 123.87 0
46.9/DMNOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice121.05 4 0.00 999 1 124.05 0
47.11/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky124.12 2 0.00 999 1 125.12 0
48.4/ZSKYNCL Michal 1995 3 Benátky129.75 4 0.00 999 1 132.75 0
49.5/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava126.21 8 0.00 999 1 133.21 0
50.10/DMBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí136.09 4 0.00 999 1 139.09 0
51.12/DSMASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava90.16 50 0.00 999 1 139.16 0
52.11/DMHÁZI Marek 1992 3 Bechyně139.46 2 0.00 999 1 140.46 0
53.6/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně141.45 4 0.00 999 1 144.45 0
54. KRATOCHVÍL Jan 1978 2 USK Pha97.53 52 0.00 999 1 148.53 0
55.7/ZSŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc144.63 14 0.00 999 1 157.63 0
56.12/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc113.32 52 0.00 999 1 164.32 0
57.13/DSBRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod113.77 52 0.00 999 1 164.77 0
58.8/ZSMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa123.71 50 0.00 999 1 172.71 0
59.14/DSZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV120.26 56 0.00 999 1 175.26 0
60. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy130.28 202 0.00 999 1 331.28 0
  TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  VEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
Oddíl

Historie procházení