Slalom v Třebechovicích

26.09.2009-27.09.2009   řeka Orlice
ředitel: František Podraský   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.106.50 0 106.30 0 106.30 -
2. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.110.20 0 104.50 2 106.500.20/0,2-
3. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.105.30 4 106.60 2 108.602.30/2,2-
4. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.108.10 4 108.40 4 112.105.80/5,5-
5. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK115.50 0 114.00 0 114.007.70/7,2-
6. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK114.60 0 113.10 4 114.608.30/7,8-
6. MILLER Jan 1968 2 Turnov114.60 0 0.00 0 114.608.30/7,8-
8. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily116.00 0 115.00 0 115.008.70/8,2-
9. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.20 4 114.10 2 116.109.80/9,2-
10. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník123.20 8 114.70 2 116.7010.40/9,8-
11. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha118.90 4 118.00 0 118.0011.70/11,0-
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto121.70 6 119.30 0 119.3013.00/12,2-
13. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.20 0 119.80 0 119.8013.50/12,7-
14. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK119.90 8 117.90 2 119.9013.60/12,8-
15. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK121.60 0 122.50 0 121.6015.30/14,4-
16. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK123.00 0 123.40 0 123.0016.70/15,7-
17. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov123.80 2 124.20 0 124.2017.90/16,8-
18. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.20 0 126.40 0 125.2018.90/17,8-
19. BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.20 2 125.90 0 125.9019.60/18,4-
20. HRON Jiří 1951 3 Rakovník126.30 0 126.90 2 126.3020.00/18,8-
21. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy128.20 0 126.80 0 126.8020.50/19,3-
22. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště131.00 0 126.90 0 126.9020.60/19,4-
23. ŠEPS Miroslav 1968 3 KVS HK129.60 0 128.20 0 128.2021.90/20,6-
24. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky129.50 0 0.00 0 129.5023.20/21,8-
25. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.130.20 0 131.30 0 130.2023.90/22,5-
26. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.90 0 131.30 4 130.9024.60/23,1-
27. TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec131.40 0 133.70 0 131.4025.10/23,6-
28. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.131.80 0 132.30 2 131.8025.50/24,0-
29. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov132.70 0 131.90 0 131.9025.60/24,1-
29. ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa131.40 4 129.90 2 131.9025.60/24,1-
31. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto132.60 0 131.50 4 132.6026.30/24,7-
32. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 0 Týniště132.70 0 137.90 0 132.7026.40/24,8-
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně142.70 52 128.70 4 132.7026.40/24,8-
34. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky133.50 0 134.50 0 133.5027.20/25,6-
35. PETERKA Vít 1969 3 Rakovník133.60 0 132.20 2 133.6027.30/25,7-
36. SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto135.80 0 135.20 0 135.2028.90/27,2-
37. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník137.40 0 137.40 0 137.4031.10/29,3-
38. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily139.10 0 137.50 0 137.5031.20/29,4-
39. PECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice139.30 2 136.60 2 138.6032.30/30,4-
40. HEGER Tomáš 1998 0 KVS HK142.30 2 139.20 0 139.2032.90/31,0-
41. KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy146.60 2 139.30 0 139.3033.00/31,0-
42. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK143.00 0 148.00 2 143.0036.70/34,5-
43. ŠRŮMA Radek 1995 0 KVS HK142.80 4 142.30 2 144.3038.00/35,7-
44. MORKES Michal 1995 0 KVS HK140.40 8 144.30 2 146.3040.00/37,6-
45. MINAŘÍK Miroslav 1955 0 Rakovník154.00 2 150.40 0 150.4044.10/41,5-
46. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov154.50 2 151.00 2 153.0046.70/43,9-
47. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor154.60 0 158.30 2 154.6048.30/45,4-
48. PETERKA Adam 1996 0 Rakovník194.40 2 150.60 4 154.6048.30/45,4-
49. VÁVRA Petr 1991 0 Roztoky170.40 4 0.00 0 174.4068.10/64,1-
50. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště206.20 4 220.60 8 210.20103.90/97,7-
Oddíl

Historie procházení