Slalomy v Táboře, neděle

12.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSLhota Matyáš, 1999, USK Pha Lhota Matyáš 1999 2 USK Pha105.64 6 103.33 2 105.33 55
2.1/Kopička Ondřej 1989 2 Tech.Pha107.81 0 109.81 0 107.812.48/2,451
3.2/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy109.78 0 110.19 0 109.784.45/4,247
4.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor126.59 4 113.80 0 113.808.47/8,043
5.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa114.73 2 115.28 0 115.289.95/9,439
6.4/Háša Michal 1981 3 Bechyně116.17 0 126.81 6 116.1710.84/10,335
7.5/Habich Karel 1994 2 VS Tábor119.41 2 114.86 2 116.8611.53/10,931
8.1/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn120.04 2 117.97 0 117.9712.64/12,027
9.2/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor117.84 2 118.25 0 118.2512.92/12,323
10.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy124.05 6 116.77 2 118.7713.44/12,819
11.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB126.50 16 112.89 6 118.8913.56/12,918
12.3/VMPrchlík Jiří 1978 L.Tábor142.57 2 117.75 4 121.7516.42/15,617
13.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.136.51 4 122.49 0 122.4917.16/16,316
14.3/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L130.14 6 121.06 2 123.0617.73/16,815
15.4/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor127.16 0 126.73 6 127.1621.83/20,714
16.5/VMKotek Miloš 1974 3 VS Tábor127.77 0 135.86 50 127.7722.44/21,313
17.1/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn146.13 0 128.37 4 132.3727.04/25,712
18.2/ZSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn130.08 4 135.08 6 134.0828.75/27,311
19.4/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor139.71 6 135.92 0 135.9230.59/29,010
20.2/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec136.34 2 137.69 0 137.6932.36/30,79
21.5/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor130.64 8 197.86 4 138.6433.31/31,68
22.6/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus140.52 4 134.94 6 140.9435.61/33,87
23.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor140.14 10 138.49 6 144.4939.16/37,26
24.7/VDvořák Václav 1966 VS Tábor150.82 8 141.92 6 147.9242.59/40,45
25.1/ZMPříhoda Lukáš 2001 USK Pha154.56 12 148.17 6 154.1748.84/46,44
26.3/ZSSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.174.03 102 156.24 2 158.2452.91/50,23
27.2/ZMBohatý Karel 2001 Třebech.158.39 8 169.11 6 166.3961.06/58,02
28.3/ZMRaška Tomáš 2001 USK Pha215.69 12 166.51 8 174.5169.18/65,71
29.8/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň155.61 112 141.97 60 201.9796.64/91,70
30.3/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy169.99 62 126.73 402 231.99126.66/120,30
31.4/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha281.52 64 235.84 8 243.84138.51/131,50
32.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha192.14 112 303.83 56 304.14198.81/188,70
  Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Větrovský Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Pešta Jan 1981 3 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Červenka Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení