MČR žáků ve slalomu

30.08.2008   USD Křivoklát
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   starší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava85.76 0 88.47 2 176.23  -
2. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava86.05 2 87.81 2 177.86 1.63/0,9-
3. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava90.98 6 93.83 4 194.81 18.58/10,5-
4. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha91.93 4 94.17 8 198.10 21.87/12,4-
5. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno97.25 0 91.61 12 200.86 24.63/14,0-
6. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa93.28 0 103.81 8 205.09 28.86/16,4-
7. SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec102.42 2 100.50 6 210.92 34.69/19,7-
8. KYNCL Michal 1995 3 Benátky96.40 4 101.62 10 212.02 35.79/20,3-
9. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec88.78 0 116.34 8 213.12 36.89/20,9-
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně103.99 4 99.40 6 213.39 37.16/21,1-
11. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha106.93 6 95.96 6 214.89 38.66/21,9-
12. VAŠINA Jiří 1994 3 Ostrava104.01 2 109.72 4 219.73 43.50/24,7-
13. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa105.57 2 112.05 8 227.62 51.39/29,2-
14. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice112.90 4 107.73 4 228.63 52.40/29,7-
15. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice106.40 12 112.20 4 234.60 58.37/33,1-
16. SATKE Adam 1994 3 KK Brno121.60 2 103.77 8 235.37 59.14/33,6-
17. VÉLE Adam 1994 3 Kralupy109.52 4 114.10 8 235.62 59.39/33,7-
18. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor99.89 14 114.69 8 236.58 60.35/34,2-
19. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha115.60 6 106.97 10 238.57 62.34/35,4-
20. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha109.38 10 116.56 4 239.94 63.71/36,2-
21. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha93.05 4 109.67 58 264.72 88.49/50,2-
22. ŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.112.48 12 134.22 10 268.70 92.47/52,5-
23. ŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc110.48 54 107.72 2 274.20 97.97/55,6-
24. FIALA Radim 1995 3 KK Opava107.43 6 108.41 54 275.84 99.61/56,5-
25. SOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno107.35 60 106.28 10 283.63 107.40/60,9-
26. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí102.42 6 117.55 62 287.97 111.74/63,4-
27. KETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha140.34 8 127.80 12 288.14 111.91/63,5-
28. CHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí123.55 4 106.07 56 289.62 113.39/64,3-
29. VADLEJCH František 1994 3 Sušice121.63 58 100.74 14 294.37 118.14/67,0-
30. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SK VS ČB115.21 54 130.83 52 352.04 175.81/99,8-
31. HORŇÁK Tomáš 1995 3 SKVeselí131.20 62 126.21 60 379.41 203.18/115,3-
32. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK140.31 118 146.11 14 418.42 242.19/137,4-
33. MUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno122.47 64 127.90 108 422.37 246.14/139,7-
34. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň0.00 999 105.75 8 1112.75  -
35. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha118.34 56 0.00 999 1173.34  -
36. STEFAN Tomáš 1995 Soběslav154.86 58 0.00 999 1211.86  -
37. KRAMEŠ Petr 1995 Olomouc171.66 262 0.00 999 1432.66  -
  ŠTEC Daniel 1994 3 Val.Mez.0.00 0 0.00 0  -
  PAPP Daniel 1995 Přerov0.00 0 0.00 0  -
  SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení