1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

10.05.2014   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha84.18 2 81.24 0 81.24 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha82.85 2 82.00 0 82.000.76/0,968
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.87.19 2 82.77 0 82.771.53/1,962
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec86.95 2 83.97 0 83.972.73/3,457
5. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha83.64 4 84.03 0 84.032.79/3,453
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.87.11 0 86.30 0 86.305.06/6,249
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.89 2 86.83 0 86.835.59/6,946
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.85.70 0 85.92 2 87.926.68/8,243
9. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec87.89 2 89.67 2 91.6710.43/12,840
10. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.87.15 2 89.65 6 95.6514.41/17,737
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.91.01 2 85.02 0 85.023.78/4,735
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice84.41 6 84.97 2 86.975.73/7,133
13. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava92.37 0 88.35 0 88.357.11/8,831
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc86.24 4 0.00 999 90.249.00/11,129
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.32 4 88.72 2 90.729.48/11,727
16. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc90.72 8 86.76 4 90.769.52/11,725
17. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava92.86 8 89.42 2 91.4210.18/12,523
18. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno89.57 2 100.39 54 91.5710.33/12,721
19. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.93 4 91.93 0 91.9310.69/13,219
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.42 2 92.19 0 92.1910.95/13,517
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha96.00 52 92.28 0 92.2811.04/13,615
22. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.74 4 0.00 999 92.7411.50/14,214
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy90.54 4 90.76 2 92.7611.52/14,213
24. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB92.85 12 92.81 0 92.8111.57/14,212
25. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc96.71 8 92.98 0 92.9811.74/14,511
26. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice95.20 4 93.88 0 93.8812.64/15,610
27. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.11 2 92.70 2 94.1112.87/15,89
28. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava92.60 2 92.19 2 94.1912.95/15,98
29. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod93.83 2 99.65 0 95.8314.59/18,07
30. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh102.67 0 96.59 0 96.5915.35/18,96
31. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha95.31 4 93.07 4 97.0715.83/19,55
32. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.00 6 95.69 2 97.6916.45/20,24
33. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz102.04 6 94.37 4 98.3717.13/21,13
34. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.105.22 4 96.54 2 98.5417.30/21,32
35. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha99.56 8 96.56 2 98.5617.32/21,31
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.42 50 96.74 2 98.7417.50/21,50
37. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB105.10 4 96.95 2 98.9517.71/21,80
38. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha95.01 4 94.25 106 99.0117.77/21,90
39. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha104.24 2 99.06 2 101.0619.82/24,40
40. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB101.61 0 115.40 4 101.6120.37/25,10
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.42 10 96.14 6 102.1420.90/25,70
42. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov104.79 2 98.68 4 102.6821.44/26,40
43. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.94 6 98.17 6 104.1722.93/28,20
44. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB93.03 12 97.06 52 105.0323.79/29,30
45. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa102.18 4 106.86 56 106.1824.94/30,70
46. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava106.13 4 117.54 2 110.1328.89/35,60
47. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha93.33 56 90.24 52 142.2461.00/75,10
48. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl