6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném

13.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha83.77 0 81.59 0 81.59 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.68 0 84.63 4 88.637.04/8,668
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.87.40 0 84.83 4 88.837.24/8,962
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.86.51 4 88.86 0 88.867.27/8,957
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.87.40 4 88.65 2 90.659.06/11,153
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha83.04 2 88.71 2 90.719.12/11,249
7. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava89.77 2 91.10 4 95.1013.51/16,646
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.88.66 0 97.33 2 99.3317.74/21,743
9. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.93 4 95.78 6 101.7820.19/24,740
10. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha89.21 2 98.86 54 152.8671.27/87,437
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.21 4 84.95 0 84.953.36/4,135
12. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.01 4 85.31 4 89.317.72/9,533
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice88.60 4 87.91 2 89.918.32/10,231
14. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc92.06 0 86.63 4 90.639.04/11,129
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.74 2 86.39 6 92.3910.80/13,227
16. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha93.88 0 0.00 999 93.8812.29/15,125
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.79 2 94.19 0 94.1912.60/15,423
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec92.73 4 92.30 2 94.3012.71/15,621
19. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc91.66 4 92.55 2 94.5512.96/15,919
20. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice117.52 2 92.59 2 94.5913.00/15,917
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.09 2 91.22 4 95.2213.63/16,715
22. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.14 2 96.41 4 96.1414.55/17,814
23. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB93.36 4 92.23 4 96.2314.64/17,913
24. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc101.14 158 90.59 6 96.5915.00/18,412
25. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha100.29 6 95.09 2 97.0915.50/19,011
26. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.68 6 93.21 4 97.2115.62/19,110
27. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.88 2 100.90 6 97.8816.29/20,09
28. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha103.07 6 96.89 2 98.8917.30/21,28
29. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno95.20 4 103.46 6 99.2017.61/21,67
30. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov97.32 2 104.11 2 99.3217.73/21,76
31. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.91 56 97.51 2 99.5117.92/22,05
32. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha97.79 2 100.71 4 99.7918.20/22,34
33. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod100.64 6 93.85 6 99.8518.26/22,43
34. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.83 4 101.30 52 100.8319.24/23,62
35. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha100.16 2 98.87 2 100.8719.28/23,61
36. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB104.08 4 101.31 0 101.3119.72/24,20
37. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.14 8 99.36 2 101.3619.77/24,20
38. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy132.92 58 97.99 4 101.9920.40/25,00
39. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.18 0 104.15 10 103.1821.59/26,50
40. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.99.77 6 113.80 8 105.7724.18/29,60
41. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha101.80 6 93.51 50 107.8026.21/32,10
42. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB106.73 4 100.58 50 110.7329.14/35,70
43. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.68 54 0.00 999 156.6875.09/92,00
44. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
45. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl