1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

09.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.09 4 87.85 0 87.85 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha88.47 0 88.19 0 88.190.34/0,468
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.70 0 88.53 0 88.530.68/0,862
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.24 0 89.60 0 89.601.75/2,057
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.91.86 4 89.62 0 89.621.77/2,053
6. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.77 0 90.08 0 90.082.23/2,549
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha93.41 0 88.56 2 90.562.71/3,146
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.52 2 91.16 0 91.163.31/3,843
9. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha90.20 2 89.24 4 93.245.39/6,140
10. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.93.51 0 94.16 4 98.1610.31/11,737
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus95.37 2 94.71 0 94.716.86/7,835
12. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice99.78 6 94.92 0 94.927.07/8,033
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice96.33 10 91.63 4 95.637.78/8,931
14. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.36 0 96.23 0 96.238.38/9,529
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc100.70 4 96.49 0 96.498.64/9,827
16. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.77 2 94.56 2 96.568.71/9,925
17. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.44 0 96.65 0 96.658.80/10,023
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha98.13 4 97.05 0 97.059.20/10,521
19. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava104.35 4 97.27 0 97.279.42/10,719
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.72 6 97.67 0 97.679.82/11,217
21. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno101.16 8 97.72 0 97.729.87/11,215
22. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha102.78 8 99.02 0 99.0211.17/12,714
23. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc99.47 54 99.20 0 99.2011.35/12,913
24. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.39 4 99.26 0 99.2611.41/13,012
25. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.78 0 99.40 0 99.4011.55/13,111
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha100.89 2 99.56 0 99.5611.71/13,310
27. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava101.72 4 100.80 0 100.8012.95/14,79
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.52 6 100.87 0 100.8713.02/14,88
29. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha100.95 0 96.12 50 100.9513.10/14,97
30. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha97.06 4 96.24 54 101.0613.21/15,06
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.34 14 101.55 0 101.5513.70/15,65
32. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice107.82 4 101.10 2 103.1015.25/17,44
33. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava99.33 8 101.36 2 103.3615.51/17,73
34. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.54 2 99.62 52 103.5415.69/17,92
35. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.111.91 0 104.29 0 104.2916.44/18,71
36. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava108.92 4 102.12 4 106.1218.27/20,80
37. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.104.23 54 103.68 4 107.6819.83/22,60
38. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha105.78 4 100.22 50 109.7821.93/25,00
39. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.10 102 109.70 4 113.7025.85/29,40
40. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha116.44 6 109.64 6 115.6427.79/31,60
41. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky110.21 6 108.89 8 116.2128.36/32,30
42. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.83 54 114.13 4 118.1330.28/34,50
43. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc101.77 52 100.09 50 150.0962.24/70,80
44. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice99.64 54 98.33 150 153.6465.79/74,90
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl