Slalom v Táboře-přebor JČ kraje

09.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.117.41 4 116.74 2 118.74 60
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.120.18 2 125.74 4 122.183.44/2,956
3.1/VKOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha123.44 2 121.38 2 123.384.64/3,952
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.21 4 123.66 0 123.664.92/4,148
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha120.18 6 119.53 8 126.187.44/6,344
6.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak137.45 8 131.23 0 131.2312.49/10,540
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.123.35 8 125.07 8 131.3512.61/10,636
8.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor130.50 8 129.60 2 131.6012.86/10,832
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav136.40 2 131.64 0 131.6412.90/10,928
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.21 8 131.80 16 132.2113.47/11,324
11.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy130.72 6 130.46 8 136.7217.98/15,120
12.3/VMROMANSHKINA Ekaterina 1974 Rusko134.12 10 132.58 10 142.5823.84/20,10
13.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha143.49 0 170.66 8 143.4924.75/20,816
14.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa143.91 58 143.77 2 145.7727.03/22,815
15.5/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec138.47 10 138.20 10 148.2029.46/24,814
16.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus144.92 4 149.27 10 148.9230.18/25,413
17.6/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky152.41 52 151.80 4 155.8037.06/31,212
18.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa159.15 12 146.81 12 158.8140.07/33,711
19.5/VMGOTOVCEVA Tanina 1978 Rusko171.45 8 149.81 10 159.8141.07/34,60
20.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak159.84 10 153.95 8 161.9543.21/36,410
21.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník170.91 4 157.99 4 161.9943.25/36,49
22. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň161.45 14 156.47 10 166.4747.73/40,28
23.7/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.162.91 66 162.10 10 172.1053.36/44,97
24.2/VKASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice164.82 10 170.18 8 174.8256.08/47,26
25.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.207.89 14 173.69 10 183.6964.95/54,75
26. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor209.16 58 179.02 14 193.0274.28/62,64
27.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy143.43 54 170.10 40 197.4378.69/66,33
28.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice192.03 10 196.00 58 202.0383.29/70,12
29.3/VAKSENOVA Mariya 1962 Rusko202.02 6 194.65 14 208.0289.28/75,20
30.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.215.61 60 241.12 14 255.12136.38/114,91
31.7/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB221.51 108 213.13 110 323.13204.39/172,10
32.4/DMŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha249.86 308 321.00 18 339.00220.26/185,50
33.8/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav166.50 206 198.76 258 372.50253.76/213,70
34.5/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha362.72 20 4.00 999 382.72263.98/222,30
35.9/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.241.69 256 258.14 204 462.14343.40/289,20
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl