7. Český pohár ve slalomu na Lipně

22.08.2015   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.101.49 0 98.51 0 98.51 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha100.43 2 98.68 0 98.680.17/0,268
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.101.94 0 99.37 0 99.370.86/0,962
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.14 0 97.88 2 99.881.37/1,457
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.101.06 0 99.84 2 101.843.33/3,453
6. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha105.49 0 105.03 0 105.036.52/6,649
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.01 0 103.17 2 105.176.66/6,846
8. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice105.67 0 106.62 0 106.628.11/8,243
9. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha105.42 0 117.55 2 119.5521.04/21,440
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.07 0 99.68 56 155.6857.17/58,037
11. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice106.29 0 103.58 2 105.587.07/7,235
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.62 2 0.00 999 106.628.11/8,233
13. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha106.81 0 105.67 4 106.818.30/8,431
14. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.84 2 106.91 2 106.848.33/8,529
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.65 0 106.19 52 107.659.14/9,327
16. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha107.76 2 107.73 0 107.739.22/9,425
17. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc108.03 0 113.43 104 108.039.52/9,723
18. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.104.12 4 105.02 4 108.129.61/9,821
19. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha108.26 0 109.56 0 108.269.75/9,919
20. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky108.43 0 113.16 6 108.439.92/10,117
21. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice107.17 2 0.00 999 109.1710.66/10,815
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.58 0 106.90 152 109.5811.07/11,214
23. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.88 50 107.12 4 111.1212.61/12,813
24. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.63 2 109.32 2 111.3212.81/13,012
25. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.111.18 2 0.00 999 113.1814.67/14,911
26. BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava113.54 0 112.39 4 113.5415.03/15,310
27. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.95 2 105.66 8 113.6615.15/15,49
28. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava109.92 4 114.84 4 113.9215.41/15,68
29. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava116.89 52 106.60 8 114.6016.09/16,37
30. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice117.31 2 112.66 2 114.6616.15/16,46
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.113.00 2 112.32 4 115.0016.49/16,75
32. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.28 50 109.28 6 115.2816.77/17,04
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava107.34 8 111.93 4 115.3416.83/17,13
34. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy111.97 54 114.89 4 118.8920.38/20,72
35. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava121.69 0 122.81 2 121.6923.18/23,51
36. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim123.01 0 125.18 6 123.0124.50/24,90
37. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.24 106 116.94 8 124.9426.43/26,80
38. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha123.79 2 127.22 56 125.7927.28/27,70
39. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice101.86 50 104.69 104 151.8653.35/54,20
40. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha116.17 52 107.99 52 159.9961.48/62,40
41. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha115.20 50 117.91 54 165.2066.69/67,70
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 0 999.00 0
Oddíl