6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu

19.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MRŮZEK David
FOUKAL Pavel
1976
1987
1 Dukla B.
Dukla B.
138.59 4 131.12 0 131.12 -
2. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
134.94 58 125.49 6 131.490.37/0,3-
3.1/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
144.22 108 139.08 2 141.089.96/7,6-
4. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
143.91 0 161.85 14 143.9112.79/9,8-
5. ZDRÁHAL Jan
RAK Tomáš
1985
1989
2 Dukla B.
Dukla B.
135.06 104 141.51 4 145.5114.39/11,0-
6.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
160.36 8 144.39 2 146.3915.27/11,6-
7.2/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
148.61 6 146.84 0 146.8415.72/12,0-
8.2/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
156.57 6 148.25 6 154.2523.13/17,6-
9.3/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
152.63 2 155.38 4 154.6323.51/17,9-
10. KAŇJAK Robin
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Horš.Týn
Horš.Týn
154.86 8 146.70 10 156.7025.58/19,5-
11. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.LípaŽel.Brod
Č.LípaŽel.Brod
153.51 4 0.00 999 157.5126.39/20,1-
12.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
183.50 14 165.05 4 169.0537.93/28,9-
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
171.61 4 166.96 8 174.9643.84/33,4-
14.5/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.10 12 0.00 999 189.1057.98/44,2-
15.6/DMPECHLÁT Hynek
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 Sušice
Bechyně
184.91 6 168.24 208 190.9159.79/45,6-
16. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
139.58 54 137.38 60 193.5862.46/47,6-
17.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
187.04 12 187.28 304 199.0467.92/51,8-
18. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.PhaČ.Kruml.
Tech.PhaČ.Kruml.
182.29 18 169.13 62 200.2969.17/52,8-
19.2/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
187.07 262 197.16 6 203.1672.04/54,9-
20.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
219.29 54 214.73 6 220.7389.61/68,3-
21. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
178.14 58 171.94 60 231.94100.82/76,9-
22.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 SušiceRakovník
SušiceRakovník
193.17 60 0.00 999 253.17122.05/93,1-
  JÁNĚ Michal
MALÝ Vojtěch
1986
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení