Slalom pod Borskou přehradou

30.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV114.50 0 113.60 0 113.60 54
2.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha115.20 0 114.80 0 114.801.20/1,150
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.20 0 114.90 0 114.901.30/1,146
4. VANDASOVÁ Lenka 1985 3 Soběslav115.70 0 115.00 0 115.001.40/1,242
5.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.115.10 0 116.40 0 115.101.50/1,338
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy117.00 0 115.90 0 115.902.30/2,034
7. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice116.50 2 116.20 0 116.202.60/2,330
8.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.117.50 4 116.30 2 118.304.70/4,126
9.2/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice123.50 0 123.60 0 123.509.90/8,722
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.124.80 2 125.80 0 125.8012.20/10,718
11. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz130.90 0 126.70 0 126.7013.10/11,517
12.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy127.20 0 122.90 4 126.9013.30/11,716
13.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav126.60 2 130.10 0 128.6015.00/13,215
14.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy126.80 2 136.60 2 128.8015.20/13,414
15. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja133.50 0 130.10 0 130.1016.50/14,513
16.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.138.90 0 130.40 0 130.4016.80/14,812
17.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.30 0 131.30 0 131.3017.70/15,611
18.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.133.40 2 132.20 0 132.2018.60/16,410
19.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník143.90 0 132.60 0 132.6019.00/16,79
20. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice133.10 0 131.40 2 133.1019.50/17,28
21.1/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus134.70 0 133.70 0 133.7020.10/17,77
22.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn134.80 0 139.00 0 134.8021.20/18,76
23.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB136.50 0 132.20 4 136.2022.60/19,95
24.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice138.60 4 134.50 2 136.5022.90/20,24
25.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.148.50 2 139.20 2 141.2027.60/24,33
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň139.70 2 142.70 2 141.7028.10/24,72
27. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy138.50 4 138.60 6 142.5028.90/25,41
28.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav156.80 6 147.40 6 153.4039.80/35,00
29.6/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice172.90 2 151.20 4 155.2041.60/36,60
30.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor173.70 6 161.10 8 169.1055.50/48,90
Oddíl