5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23

20.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha100.94 0 97.86 0 97.86 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.84 2 98.00 0 98.000.14/0,168
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.01 2 99.13 0 99.131.27/1,362
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.49 0 99.20 0 99.201.34/1,457
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha101.76 0 100.60 2 102.604.74/4,853
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.28 0 102.69 0 102.694.83/4,949
7. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice104.03 2 102.24 2 104.246.38/6,546
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.103.70 0 100.28 4 104.286.42/6,643
9.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha106.64 0 104.51 0 104.516.65/6,840
10.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.27 0 106.47 0 106.478.61/8,837
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.106.14 4 101.71 0 101.713.85/3,935
12.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.105.28 4 100.73 2 102.734.87/5,033
13.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha107.83 2 104.98 0 104.987.12/7,331
14. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.19 4 103.88 2 105.888.02/8,229
15.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha107.17 0 104.49 2 106.498.63/8,827
16.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.90 2 104.64 2 106.648.78/9,025
17.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB110.96 0 107.06 0 107.069.20/9,423
18.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí108.99 0 107.23 0 107.239.37/9,621
19.5/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha107.31 4 105.26 2 107.269.40/9,619
20. GUERIN Grégoire 98 FRA107.35 0 103.72 6 107.359.49/9,70
21. PRIGENT Edgar 97 FRA102.87 6 101.41 6 107.419.55/9,80
22. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.06 0 105.65 2 107.659.79/10,017
23.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha108.44 0 107.92 0 107.9210.06/10,315
24.6/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.134.07 2 106.67 2 108.6710.81/11,014
25.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava106.99 2 103.05 56 108.9911.13/11,413
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.10 2 105.51 4 109.5111.65/11,912
27.7/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava108.66 2 105.47 104 110.6612.80/13,10
28.8/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno111.04 0 114.91 52 111.0413.18/13,511
29.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha110.35 54 107.14 4 111.1413.28/13,610
30.3/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.113.78 50 111.17 0 111.1713.31/13,69
31.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha110.04 52 107.43 4 111.4313.57/13,98
32.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.83 0 108.51 4 111.8313.97/14,37
33.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy116.25 106 113.06 0 113.0615.20/15,56
34.10/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha109.92 4 112.72 2 113.9216.06/16,45
35. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.73 54 110.41 4 114.4116.55/16,94
36.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky110.57 4 113.73 4 114.5716.71/17,13
37.2/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.114.79 2 113.18 2 115.1817.32/17,72
38.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB115.36 0 114.50 102 115.3617.50/17,91
39.12/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno121.67 0 113.62 2 115.6217.76/18,10
40.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.115.44 58 109.73 6 115.7317.87/18,30
41.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.61 4 113.23 4 117.2319.37/19,80
42.4/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB124.14 0 118.22 2 120.2222.36/22,80
43.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice118.33 2 120.36 6 120.3322.47/23,00
44.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava122.71 2 121.30 4 124.7126.85/27,40
45.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník135.47 4 128.99 0 128.9931.13/31,80
46. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc110.06 50 4.00 999 160.0662.20/63,60
  BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl