Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Ambrož Jiří 118025 2006 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 136/5 3 3+
Bergmannová Sandra 103010 2008 C1W Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 65/5 3+ 2
Černá Lucie 047013 1977 C1W TJ DNT VS Kadaň 8/4 0/0 3
Doležal Filip 133023 2004 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 214/4 3+ 2
Fabian František 118018 2009 K1M VK Tzunami Ostrava 151/5 105/5 3 3+
Hadraba Michal 090032 1976 K1M Wild Water Canoe Club FROL 10/4 0/0 3
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
017036
017037
1990
1992
C2M KK Rakovník
KK Rakovník
37/2 0/0 3 3+
Heřmanský Jan
Walter Jakub
129039
119014
2005
1998
C2M TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
0/0 20/2 3 3+
Horová Klára
Kristek Václav
119058
119213
1998
1996
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 37/2 3 3+
Chytil Lumír 129042 2006 K1M TJ Šumperk z.s. 205/5 120/5 3 3+
Indruch Tomáš 045002 2008 C1M KVS Hradec Králové 218/5 0/0 3+ 2
Indruch Tomáš
Samek Petr
045002
061004
2008
2008
C2M KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
30/2 0/0 3 3+
Jindráková Eliška 007011 2007 C1W Technika Praha 2/2 0/0 3
Kabrhel Václav 119060 1983 K1M UP Olomouc 0/0 315/2 3+ 2
Kápka Lukáš 118028 2009 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 105/5 3 3+
Knebel Robert 119035 1971 K1M UP Olomouc 0/0 102/2 3+
Kosík Dan 119173 2004 K1M UP Olomouc 0/0 206/5 3+ 2
Kratochvíl Jakub 119175 2009 K1M UP Olomouc 0/0 105/5 3 3+
Kratochvíl Petr 119040 1971 K1M UP Olomouc 0/0 256/3 3+ 2
Kristek Václav 119213 1996 C1M UP Olomouc 0/0 94/2 3+ 2
Kudělásková Monika 118014 2003 C1W VK Tzunami Ostrava 0/0 43/4 3 3+
Langer Filip 009071 2009 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 292/5 0/0 3 3+
Maceček Dušan 034019 1962 K1M TJ SK Hubertus KV 114/2 0/0 3
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1M UP Olomouc 0/0 37/5 3 3+
Němec Lukáš 119047 1985 K1M UP Olomouc 0/0 97/2 3
Němec Radek
Veselý Ondřej
057036
057054
2004
2004
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
50/4 0/0 3 3+
Pavelková Markéta 012084 2005 C1W DUKLA Brandýs 42/5 0/0 3 3+
Pešatová Marie 118040 2003 K1W VK Tzunami Ostrava 0/0 5/2 3
Pípal Zbyněk
Komárek Jakub
023041
023037
2003
2005
C2M SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
31/2 0/0 3 3+
Řežábek Dominik
Pinkava Matyáš
009040
009072
2009
2009
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
37/4 0/0 3 3+
Salaj František 116095 2004 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 46/2 3
Srpová Lada 118024 2006 K1W VK Tzunami Ostrava 33/2 58/5 3 3+
Stloukalová Aneta 119196 2007 C1W UP Olomouc 0/0 35/5 3 3+
Střílková Jana
Střílka Richard
119181
119180
2004
2006
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 41/4 3 2
Svoboda Adam
Boura Samuel
009119
009002
2006
2007
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
30/5 0/0 3 3+
Šefčík Václav 121033 2008 C1M KK Opava 0/0 3/2 3
Šlachta Jan 118020 2009 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 6/2 3
Štěpánková Markéta 129041 2008 K1W TJ Šumperk z.s. 118/5 111/5 3+ 2
Štěpánková Petra
Najmanová Kateřina
119068
119099
2001
1984
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 11/2 3
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1M UP Olomouc 0/0 46/5 3 3+
Štýbnar Matěj 119209 2009 K1M UP Olomouc 0/0 117/5 3 3+
Šumbera Vít 119229 2009 K1M UP Olomouc 0/0 2/2 3
Tichý Štěpán 119200 2000 C1M UP Olomouc 0/0 142/3 2
Vaňková Michaela 116080 2000 K1W TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 2/2 3
Vojtíková Klára 011078 2007 K1W KK Brandýs nad Labem 216/5 0/0 3+ 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2020

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy52060210602005060
Morava2004011040706040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bareš Vojtěch 057066 2006 C1M TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Boček Zdeněk 023006 1975 K1M SK VS Č. Budějovice 23/2 0/0 3
Gabrlík Jakub
Mráka Jan
119152
119154
2004
2004
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 59/5 3 2
Holubová Nela 064015 2007 K1W SKK Vysoké Mýto 4/2 0/0 3
Jeník Lukáš 057014 1998 K1M TJ Syntesia Pardubice 9/2 0/0 3
Jílek Viktor 057007 1998 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/2 0/0 3
Lustig Josef 057115 2003 K1M TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Lustig Šimon 057109 2003 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Novotný Adam 057012 2003 C1M TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
057086
057075
2006
2005
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
34/5 0/0 3 2
Slezák Adam 057132 2006 K1M TJ Syntesia Pardubice 20/3 0/0 3
Suchý Matěj
Svatoš Ondřej
057103
057030
2006
2003
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/2 0/0 3
Školoudík Václav 057063 2002 C1M TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Uncajtík Lukáš 057059 1984 C1M TJ Syntesia Pardubice 90/2 0/0 3 2
Vrbová Marie 119198 2007 C1W UP Olomouc 0/0 62/4 3 2
Zimová Anna Marie 057108 2009 C1W TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2020

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy1203010030603030
Morava11030120301103030

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu