Slalom ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. COLLIN Georgina 1997 AUS116.60 6 114.56 0 114.56 0
2.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor116.52 0 117.29 4 116.521.96/1,782
3.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand121.67 4 118.75 0 118.754.19/3,778
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.89 0 120.22 0 120.225.66/4,974
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha123.55 2 120.90 0 120.906.34/5,570
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.74 0 119.22 2 121.226.66/5,866
7.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice123.33 2 122.57 0 122.578.01/7,062
8.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK125.98 0 123.48 0 123.488.92/7,858
9.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky127.24 0 122.91 2 124.9110.35/9,054
10.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.125.38 6 126.08 0 126.0811.52/10,150
11.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice126.56 0 128.46 2 126.5612.00/10,546
12.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice126.78 8 124.99 2 126.9912.43/10,942
13.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak126.05 2 128.75 2 128.0513.49/11,838
14.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB129.73 4 128.99 0 128.9914.43/12,634
15.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav132.12 2 129.25 0 129.2514.69/12,830
16.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.130.57 0 128.03 2 130.0315.47/13,529
17.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand129.29 2 148.96 0 131.2916.73/14,628
18. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB133.98 4 131.44 0 131.4416.88/14,727
19.4/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav130.34 8 127.95 4 131.9517.39/15,226
20.5/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy4.00 999 132.48 4 136.4821.92/19,125
21.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice140.33 0 137.29 0 137.2922.73/19,824
22.6/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB149.37 50 133.80 4 137.8023.24/20,323
23.4/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.132.08 6 133.74 6 138.0823.52/20,522
24.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 136.65 2 138.6524.09/21,021
25.5/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn155.25 0 134.75 4 138.7524.19/21,120
26.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice137.19 4 142.64 2 141.1926.63/23,219
27.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha139.80 2 142.36 0 141.8027.24/23,818
28.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3+ ČSAD Plz144.85 2 139.90 2 141.9027.34/23,917
29.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus142.08 0 150.79 0 142.0827.52/24,016
30.8/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav144.61 8 140.29 2 142.2927.73/24,215
31.3/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník150.67 4 144.22 0 144.2229.66/25,914
32.5/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor141.28 6 140.26 4 144.2629.70/25,913
33.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor162.83 52 146.01 0 146.0131.45/27,512
34.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy145.86 8 144.99 2 146.9932.43/28,30
35.2/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB152.54 4 147.41 0 147.4132.85/28,70
36.3/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn147.76 4 145.62 2 147.6233.06/28,90
37.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha153.47 4 146.39 2 148.3933.83/29,511
38.4/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB154.85 6 149.15 2 151.1536.59/31,90
39.4/U23HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek159.55 12 147.44 4 151.4436.88/32,210
40.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz148.99 8 151.72 0 151.7237.16/32,49
41.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.152.53 0 150.85 8 152.5337.97/33,18
42.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy155.26 54 153.82 2 155.8241.26/36,07
43.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz154.05 4 170.84 2 158.0543.49/38,06
44. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.64 8 155.49 6 159.6445.08/39,45
45.5/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice158.10 2 151.72 52 160.1045.54/39,80
46.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha153.88 8 152.28 8 160.2845.72/39,94
47.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor170.88 60 158.55 2 160.5545.99/40,13
48.9/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice156.37 14 161.90 2 163.9049.34/43,12
49.10/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy162.11 108 165.79 2 167.7953.23/46,51
50.11/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha174.34 2 165.38 4 169.3854.82/47,90
51.6/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor177.68 206 177.47 6 183.4768.91/60,20
52.13/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor175.77 66 178.52 10 188.5273.96/64,60
53.12/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha170.45 110 186.86 8 194.8680.30/70,10
54.7/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak194.86 10 195.90 10 204.8690.30/78,80
55.8/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy202.06 4 217.71 4 206.0691.50/79,90
56.9/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy202.08 68 188.09 22 210.0995.53/83,40
57.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy223.56 64 186.73 60 246.73132.17/115,40
58.14/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 227.18 54 281.18166.62/145,40
  HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení