Podzimní sjezd na Lužnici

21.10.2017   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,30 76
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:55,7041.40/4,268
3.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice17:49,6095.30/9,860
4.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:31,20136.90/14,152
5.2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:50,30156.00/16,044
6.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz19:11,40177.10/18,240
7.3/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn19:13,60179.30/18,436
8.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:23,80189.50/19,432
9.5/VMCHOD David 1982 2 Blovice19:50,60216.30/22,228
10.1/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice19:50,70216.40/22,224
11.1/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:15,00240.70/24,720
12.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor20:23,90249.60/25,616
13. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice21:17,20302.90/31,115
14.1/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec21:21,40307.10/31,514
15.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:34,20319.90/32,813
16.2/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec21:44,70330.40/33,912
17.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:50,10335.80/34,511
18.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB21:55,60341.30/35,010
19.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.22:06,90352.60/36,29
20.3/DMNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha22:25,80371.50/38,18
21.2/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav22:38,90384.60/39,57
22.7/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:42,00387.70/39,86
23.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha23:07,20412.90/42,45
24.3/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice23:13,40419.10/43,04
25.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav23:17,70423.40/43,53
26.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:40,60446.30/45,82
27.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:58,90464.60/47,71
28.5/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha24:44,40510.10/52,40
29.6/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:12,50538.20/55,20
30.4/DMKLEMENT Maxim 2001 Roudnice25:14,50540.20/55,40
31.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.25:27,30553.00/56,80
32.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně25:32,20557.90/57,30
33.8/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav26:59,40645.10/66,20
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0
Oddíl

Historie procházení