vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.Český pohár ve slalomu

29.04.2006   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.114.41 0 115.05 0 229.46  75
2. Mašek Jan 1978 1 USK Pha115.48 2 114.00 0 231.48 2.02/0,968
3. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.118.22 0 113.11 2 233.33 3.87/1,762
4. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha123.10 0 114.30 0 237.40 7.94/3,557
5. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha115.30 2 119.31 6 242.61 13.15/5,753
6. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.128.86 2 116.66 4 251.52 22.06/9,649
7. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB122.82 2 128.56 0 253.38 23.92/10,446
8. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK128.52 2 128.63 2 261.15 31.69/13,843
9. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.121.87 4 154.18 2 282.05 52.59/22,940
10. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.125.38 2 153.04 54 334.42 104.96/45,737
11. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha131.69 0 120.08 4 255.77 26.31/11,535
12. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy130.13 8 124.80 6 268.93 39.47/17,233
13. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc129.61 8 126.53 8 272.14 42.68/18,631
14. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.136.47 14 128.38 4 282.85 53.39/23,329
15. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.147.64 4 129.67 2 283.31 53.85/23,527
16. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.137.08 4 148.30 6 295.38 65.92/28,725
17. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov137.00 6 149.24 8 300.24 70.78/30,823
18. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc151.64 8 144.51 12 316.15 86.69/37,821
19. Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov153.81 6 157.06 10 326.87 97.41/42,519
20. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.157.61 12 157.41 6 333.02 103.56/45,117
21. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.141.59 52 139.84 6 339.43 109.97/47,915
22. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK151.18 6 155.84 56 369.02 139.56/60,814
23. Božek Radim 1992 2+ Olomouc163.73 14 140.04 58 375.77 146.31/63,813
24. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc146.00 10 156.08 106 418.08 188.62/82,212
25. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha157.26 156 137.18 4 454.44 224.98/98,011
26. Busta Jan 1989 2+ USK Pha124.12 306 128.65 2 560.77 331.31/144,410
  Karásek Petr 1986 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha118.02 0 121.61 0 239.63  60
2. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.122.37 0 119.75 4 246.12 6.49/2,753
3. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha123.91 0 127.66 2 253.57 13.94/5,847
4. Slováková Petra 1986 1 KK Opava135.93 2 137.32 0 275.25 35.62/14,942
5. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.137.64 4 134.66 12 288.30 48.67/20,338
6. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy136.11 2 153.07 4 295.18 55.55/23,234
7. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc135.90 6 147.38 6 295.28 55.65/23,231
8. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha140.73 6 151.76 12 310.49 70.86/29,628
9. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha126.00 6 133.71 58 323.71 84.08/35,125
10. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.131.98 10 134.73 56 332.71 93.08/38,822
11. Dandová Anna 1988 2+ Benátky147.49 6 137.11 8 298.60 58.97/24,620
12. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha152.49 4 150.00 6 312.49 72.86/30,418
13. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha151.88 8 151.75 8 319.63 80.00/33,416
14. Polívková Hana 1989 2+ Blovice150.64 4 159.46 8 322.10 82.47/34,414
15. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha148.05 54 148.99 2 353.04 113.41/47,312
16. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.150.06 50 142.82 52 394.88 155.25/64,810
17. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB146.85 12 148.05 106 412.90 173.27/72,39
18. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec160.18 60 146.62 62 428.80 189.17/78,98
  Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.149.60 54 0.00 0  0
  Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
127.44 6 125.75 0 259.19  60
2. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
130.27 4 127.52 2 263.79 4.60/1,853
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
129.18 4 128.48 4 265.66 6.47/2,547
4. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
127.41 8 126.20 6 267.61 8.42/3,242
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
128.51 0 132.31 10 270.82 11.63/4,538
6. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
141.25 8 142.83 12 304.08 44.89/17,334
7. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
149.61 8 139.69 8 305.30 46.11/17,831
8. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
141.65 16 145.03 8 310.68 51.49/19,928
9. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
132.26 54 144.71 4 334.97 75.78/29,225
10. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
153.99 8 158.99 58 378.98 119.79/46,222
11. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
171.68 16 149.96 20 357.64 98.45/38,020
12. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
147.74 62 147.66 20 377.40 118.21/45,618
13. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
178.05 58 162.36 20 418.41 159.22/61,416
14. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
157.49 110 145.44 66 478.93 219.74/84,814
15. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
165.06 62 148.59 214 589.65 330.46/127,512
16. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
153.58 168 161.54 164 647.12 387.93/149,710
  Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  0
  Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha107.67 0 107.23 2 216.90  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha110.62 0 109.71 2 222.33 5.43/2,568
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.112.23 2 111.12 0 225.35 8.45/3,962
4. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha111.58 2 111.93 2 227.51 10.61/4,957
5. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.114.69 0 111.71 2 228.40 11.50/5,353
6. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha112.69 0 111.93 4 228.62 11.72/5,449
7. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.115.56 0 115.30 0 230.86 13.96/6,446
8. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.112.60 0 121.16 2 235.76 18.86/8,743
9. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.116.66 0 120.72 0 237.38 20.48/9,440
10. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.116.80 2 119.32 4 242.12 25.22/11,637
11. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha117.02 2 113.00 4 236.02 19.12/8,835
12. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc115.24 4 117.80 4 241.04 24.14/11,133
13. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha118.99 0 120.84 2 241.83 24.93/11,531
14. Taišl Filip 1976 1 Sušice120.05 0 118.96 6 245.01 28.11/13,029
15. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.125.37 0 122.78 2 250.15 33.25/15,327
16. Žák Jiří 1986 2 KK Opava120.89 4 123.55 2 250.44 33.54/15,525
17. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice118.70 6 117.86 8 250.56 33.66/15,523
18. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice123.82 2 121.73 4 251.55 34.65/16,021
19. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice124.91 0 125.42 2 252.33 35.43/16,319
20. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB128.63 2 123.80 2 256.43 39.53/18,217
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus122.13 0 130.70 4 256.83 39.93/18,415
22. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB120.77 6 124.54 6 257.31 40.41/18,614
23. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava122.91 0 123.85 12 258.76 41.86/19,313
24. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice126.80 2 125.97 4 258.77 41.87/19,312
25. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy132.91 0 126.55 0 259.46 42.56/19,611
26. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava123.02 4 127.49 6 260.51 43.61/20,110
27. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy122.78 6 130.04 2 260.82 43.92/20,29
28. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava125.65 0 132.19 4 261.84 44.94/20,78
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.126.86 0 128.64 8 263.50 46.60/21,57
30. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc126.06 2 141.53 4 273.59 56.69/26,16
31. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec137.99 4 133.77 4 279.76 62.86/29,05
32. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB127.30 50 122.09 4 303.39 86.49/39,94
33. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec123.28 52 127.49 4 306.77 89.87/41,43
  Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Kobes Jan 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3