vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.Český pohár ve slalomu

30.04.2006   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.108.36 0 110.00 2 220.36  75
2. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.111.06 2 105.71 4 222.77 2.41/1,168
3. Mašek Jan 1978 1 USK Pha112.26 0 110.57 0 222.83 2.47/1,162
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha111.62 4 108.58 0 224.20 3.84/1,757
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.112.58 0 112.18 2 226.76 6.40/2,953
6. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha112.49 4 111.24 0 227.73 7.37/3,349
7. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha111.03 2 113.39 2 228.42 8.06/3,746
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.117.27 2 116.01 2 237.28 16.92/7,743
9. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB121.06 2 116.05 0 239.11 18.75/8,540
10. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha118.90 4 118.82 4 245.72 25.36/11,537
11. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.124.85 2 118.22 4 249.07 28.71/13,035
12. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha125.98 0 128.46 4 258.44 38.08/17,333
13. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK131.23 4 123.32 8 266.55 46.19/21,031
14. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.125.36 8 132.43 4 269.79 49.43/22,429
15. Busta Jan 1989 2+ USK Pha134.69 6 129.95 4 274.64 54.28/24,627
16. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.131.95 4 135.00 14 284.95 64.59/29,325
17. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.117.47 2 124.41 52 295.88 75.52/34,323
18. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.134.67 2 131.98 58 326.65 106.29/48,221
19. Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov137.75 2 138.81 52 330.56 110.20/50,019
20. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc127.96 2 147.06 56 333.02 112.66/51,117
  Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy138.24 4 0.00 0  15
  Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc130.96 58 0.00 0  14
  Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc135.46 106 0.00 0  13
  Božek Radim 1992 2+ Olomouc148.17 108 0.00 0  12
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov126.24 156 0.00 0  11
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK0.00 0 0.00 0  0
  Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.124.24 0 119.70 2 245.94  60
2. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha125.33 2 121.02 2 250.35 4.41/1,853
3. Slováková Petra 1986 1 KK Opava124.84 2 129.13 4 259.97 14.03/5,747
4. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha126.39 4 128.05 4 262.44 16.50/6,742
5. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha136.59 2 140.51 0 279.10 33.16/13,538
6. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha135.34 4 136.31 4 279.65 33.71/13,734
7. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha131.23 8 141.95 6 287.18 41.24/16,831
8. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.124.03 4 130.18 52 310.21 64.27/26,128
9. Polívková Hana 1989 2+ Blovice146.45 52 147.77 6 352.22 106.28/43,225
10. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy145.51 4 142.43 106 397.94 152.00/61,822
11. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec157.82 50 148.10 52 407.92 161.98/65,920
12. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc130.48 4 135.54 156 426.02 180.08/73,218
13. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB142.55 104 148.30 104 498.85 252.91/102,816
14. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.181.19 152 135.66 54 522.85 276.91/112,614
  Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Pavelková Irena 1974 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 0 0.00 0  0
  Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
117.25 0 116.23 2 235.48  60
2. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
117.02 0 116.69 2 235.71 0.23/0,153
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.92 0 118.18 2 237.10 1.62/0,747
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
117.71 2 116.40 2 238.11 2.63/1,142
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
118.62 2 120.93 2 243.55 8.07/3,438
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
123.81 2 122.28 4 252.09 16.61/7,134
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
124.22 2 131.63 10 267.85 32.37/13,731
8. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
133.61 4 131.37 4 272.98 37.50/15,928
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
132.54 6 132.52 6 277.06 41.58/17,725
10. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
154.78 10 134.11 8 306.89 71.41/30,322
11. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
134.81 6 162.77 10 313.58 78.10/33,220
12. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
134.00 56 139.61 6 335.61 100.13/42,518
13. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.34 102 151.76 10 404.10 168.62/71,616
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
154.71 58 134.54 64 411.25 175.77/74,614
15. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
147.03 56 159.68 112 474.71 239.23/101,612
  Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0  0
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0  0
  Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.101.55 2 103.71 0 207.26  75
2. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.103.30 4 103.67 0 210.97 3.71/1,868
3. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc107.44 2 106.54 0 215.98 8.72/4,262
4. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.105.86 2 105.69 4 217.55 10.29/5,057
5. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha107.95 0 104.63 6 218.58 11.32/5,553
6. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.109.23 0 110.20 2 221.43 14.17/6,849
7. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB110.69 2 109.42 0 222.11 14.85/7,246
8. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.113.06 0 110.45 0 223.51 16.25/7,843
9. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha111.29 4 108.93 0 224.22 16.96/8,240
10. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.110.71 2 112.59 2 227.30 20.04/9,737
11. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec114.44 0 114.45 2 230.89 23.63/11,435
12. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.114.57 0 114.57 4 233.14 25.88/12,533
13. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice114.39 4 111.42 4 233.81 26.55/12,831
14. Žák Jiří 1986 2 KK Opava111.12 2 124.37 0 237.49 30.23/14,629
15. Taišl Filip 1976 1 Sušice112.00 0 121.60 4 237.60 30.34/14,627
16. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha119.13 4 113.75 6 242.88 35.62/17,225
17. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy117.83 2 126.17 0 246.00 38.74/18,723
18. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc116.82 0 124.70 8 249.52 42.26/20,421
19. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB117.50 0 128.13 4 249.63 42.37/20,419
20. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.111.15 0 108.52 52 271.67 64.41/31,117
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus119.89 4 0.00 0  15
  Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava124.68 0 0.00 0  14
  Prell Pavel 1976 2+ Kralupy121.58 4 0.00 0  13
  Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB118.56 10 0.00 0  12
  Sajdl František 1970 2+ L.Žatec122.93 6 0.00 0  11
  Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice126.28 4 0.00 0  10
  Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava120.91 12 0.00 0  9
  Přindiš Adam 1985 1 USK Pha107.15 52 0.00 0  8
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice115.63 54 0.00 0  7
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava118.14 54 0.00 0  6
  Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.125.85 58 0.00 0  5
  Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Kobes Jan 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3