vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Český pohár ve slalomu

06.05.2006   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.92.81 0 92.90 0 185.71  75
2. Mašek Jan 1978 1 USK Pha97.15 0 91.19 0 188.34 2.63/1,468
3. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.96.22 0 94.26 2 192.48 6.77/3,662
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha104.63 0 100.41 0 205.04 19.33/10,457
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.97.46 6 100.36 2 205.82 20.11/10,853
6. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha106.18 2 100.61 6 214.79 29.08/15,749
7. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.103.10 6 104.81 2 215.91 30.20/16,346
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.108.22 2 101.77 4 215.99 30.28/16,343
9. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB105.35 2 116.58 4 227.93 42.22/22,740
10. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.99.50 2 102.11 50 253.61 67.90/36,637
11. Busta Jan 1989 2+ USK Pha105.38 6 102.47 6 219.85 34.14/18,435
12. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.64 0 108.69 4 226.33 40.62/21,933
13. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov120.26 4 102.29 0 226.55 40.84/22,031
14. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc110.54 8 108.05 0 226.59 40.88/22,029
15. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.113.72 2 112.63 2 230.35 44.64/24,027
16. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy112.27 2 110.54 6 230.81 45.10/24,325
17. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn116.71 4 111.56 10 242.27 56.56/30,523
18. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK114.98 4 120.67 4 243.65 57.94/31,221
19. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB112.24 12 114.72 6 244.96 59.25/31,919
20. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha92.49 52 96.08 6 246.57 60.86/32,817
21. Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB121.18 4 121.77 6 252.95 67.24/36,215
22. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.122.20 8 122.27 12 264.47 78.76/42,414
23. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.108.81 56 109.38 8 282.19 96.48/52,013
24. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV121.37 52 105.23 6 284.60 98.89/53,212
25. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus130.48 62 126.84 6 325.32 139.61/75,211
26. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK133.14 62 140.79 12 347.93 162.22/87,410
27. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha122.22 6 145.72 102 375.94 190.23/102,49
28. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha115.34 2 109.47 150 376.81 191.10/102,98
29. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.142.85 108 135.65 10 396.50 210.79/113,57
30. Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov133.02 8 113.79 152 406.81 221.10/119,16
31. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha129.58 206 102.99 6 444.57 258.86/139,45
32. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.110.49 60 104.40 208 482.89 297.18/160,04
33. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc132.95 58 115.63 206 512.58 326.87/176,03
34. Božek Radim 1992 2+ Olomouc126.05 408 130.08 64 728.13 542.42/292,12
  Herink Jiří 1990 2+ Olomouc0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha101.23 2 97.89 0 201.12  60
2. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.102.14 0 99.88 0 202.02 0.90/0,453
3. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.98.37 2 98.59 6 204.96 3.84/1,947
4. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.81 0 102.56 2 214.37 13.25/6,642
5. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha106.85 2 105.67 4 218.52 17.40/8,738
6. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha115.97 4 102.00 4 225.97 24.85/12,434
7. Slováková Petra 1986 1 KK Opava114.08 4 118.69 2 238.77 37.65/18,731
8. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.118.85 4 111.04 6 239.89 38.77/19,328
9. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha118.48 4 120.78 4 247.26 46.14/22,925
10. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha118.13 2 122.74 8 250.87 49.75/24,722
11. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha118.67 6 124.08 0 248.75 47.63/23,720
12. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.121.30 6 115.98 6 249.28 48.16/23,918
13. Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.59 10 120.12 8 266.71 65.59/32,616
14. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha120.13 6 110.49 50 286.62 85.50/42,514
15. Mašková Alena 1976 1 USK Pha149.03 2 130.44 12 293.47 92.35/45,912
16. Dandová Anna 1988 2+ Benátky131.92 56 111.43 6 305.35 104.23/51,810
17. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha122.93 6 126.07 54 309.00 107.88/53,69
18. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy120.75 102 119.38 4 346.13 145.01/72,18
19. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.148.32 102 121.29 2 373.61 172.49/85,87
20. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec132.16 112 149.16 10 403.32 202.20/100,56
21. Polívková Hana 1989 2+ Blovice200.88 104 136.31 6 447.19 246.07/122,35
22. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.114.97 256 119.85 106 596.82 395.70/196,74
23. Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa126.13 206 139.91 214 686.04 484.92/241,13
  Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB122.06 308 0.00 0  0
  Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0
  Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
97.36 0 94.01 0 191.37  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
96.03 0 93.34 2 191.37  53
3. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
99.27 0 101.80 0 201.07 9.70/5,147
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
100.67 2 97.77 4 204.44 13.07/6,842
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.29 6 101.46 2 210.75 19.38/10,138
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.09 2 103.01 2 213.10 21.73/11,434
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
113.75 6 110.23 2 231.98 40.61/21,231
8. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.89 6 114.11 8 247.00 55.63/29,128
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
120.45 4 124.42 154 402.87 211.50/110,525
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
127.12 8 0.00 0  22
11. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
109.31 54 104.27 0 267.58 76.21/39,820
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
127.29 14 119.83 10 271.12 79.75/41,718
13. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
117.64 58 121.73 16 313.37 122.00/63,816
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
129.15 6 129.93 54 319.08 127.71/66,714
15. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
132.51 6 134.12 54 326.63 135.26/70,712
16. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
129.52 64 133.43 16 342.95 151.58/79,210
17. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
125.81 110 134.20 8 378.01 186.64/97,59
18. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
140.30 50 134.44 102 426.74 235.37/123,08
19. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
136.02 58 128.15 112 434.17 242.80/126,97
20. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
148.05 108 141.19 114 511.24 319.87/167,16
21. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
140.83 216 126.06 66 548.89 357.52/186,85
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.86.67 0 88.25 0 174.92  75
2. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha92.13 0 88.43 0 180.56 5.64/3,268
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.88.75 0 90.53 2 181.28 6.36/3,662
4. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.94.80 0 88.45 2 185.25 10.33/5,957
5. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha90.23 2 93.85 2 188.08 13.16/7,553
6. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.94.90 0 95.13 4 194.03 19.11/10,949
7. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha95.95 0 93.49 6 195.44 20.52/11,746
8. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.93.03 2 120.62 4 219.65 44.73/25,643
9. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha92.09 0 90.45 50 232.54 57.62/32,940
10. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.91.54 4 96.41 52 243.95 69.03/39,537
11. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.92.71 4 93.20 0 189.91 14.99/8,635
12. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.95.96 2 94.16 0 192.12 17.20/9,833
13. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc96.86 4 93.58 2 196.44 21.52/12,331
14. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus99.96 4 91.75 4 199.71 24.79/14,229
15. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB98.76 2 98.99 0 199.75 24.83/14,227
16. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice100.23 0 100.49 0 200.72 25.80/14,725
17. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa102.74 2 97.78 0 202.52 27.60/15,823
18. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus99.90 2 98.91 2 202.81 27.89/15,921
19. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec99.95 2 100.94 2 204.89 29.97/17,119
20. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.99.08 6 98.96 4 208.04 33.12/18,917
21. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB100.79 0 104.22 4 209.01 34.09/19,515
22. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.100.20 8 100.83 0 209.03 34.11/19,514
23. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy104.14 0 103.00 2 209.14 34.22/19,613
24. Žák Jiří 1986 2 KK Opava103.76 2 102.91 2 210.67 35.75/20,412
25. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice103.31 4 105.28 0 212.59 37.67/21,511
26. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.109.28 0 104.91 0 214.19 39.27/22,510
27. Taišl Filip 1976 1 Sušice118.16 2 95.33 0 215.49 40.57/23,29
28. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB118.14 0 96.43 4 218.57 43.65/25,08
29. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec113.08 0 107.59 2 222.67 47.75/27,37
30. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava106.02 2 106.94 10 224.96 50.04/28,66
31. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice105.56 12 107.13 6 230.69 55.77/31,95
32. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava111.58 4 115.48 4 235.06 60.14/34,44
33. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha105.10 50 87.35 0 242.45 67.53/38,63
34. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.94.61 4 99.45 50 248.06 73.14/41,82
35. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava146.06 56 107.58 4 313.64 138.72/79,31
36. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc105.76 8 117.40 100 331.16 156.24/89,30
37. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice122.24 106 118.55 4 350.79 175.87/100,50
38. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy114.34 102 134.68 6 357.02 182.10/104,10
39. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB112.15 52 119.51 106 389.66 214.74/122,80
40. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha107.29 300 110.55 102 619.84 444.92/254,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3