vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné

05.05.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:01,05 01:04,37 02:05,42 60/134/0
2. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
01:03,98 01:03,71 02:07,692.27/1,853/122/0
3.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:04,27 01:04,05 02:08,322.90/2,347/110/44
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:05,03 01:05,21 02:10,244.82/3,842/98/0
5. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:05,70 01:05,34 02:11,045.62/4,538/86/0
6.1/U2NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,51 01:06,25 02:13,768.34/6,634/74/0
7.2/VMKREJČÍ Karel
PISCHEK Jan
1972
1977
SKVS ČB
Pardub.
01:07,61 01:08,66 02:16,2710.85/8,731/62/0
8.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:07,96 01:08,47 02:16,4311.01/8,828/50/0
9. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
01:11,19 01:07,51 02:18,7013.28/10,625/38/0
10. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,38 01:08,90 02:19,2813.86/11,122/26/0
11.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:09,45 01:10,81 02:20,2614.84/11,820/0/32
12.2/U2PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
3 VSDK
Olomouc
01:10,90 01:09,55 02:20,4515.03/12,018/0/20
13.3/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:09,97 01:11,67 02:21,6416.22/12,916/20/0
14.3/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:10,34 01:11,43 02:21,7716.35/13,014/0/8
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,05 01:10,22 02:22,2716.85/13,412/14/0
16.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
01:14,39 01:13,00 02:27,3921.97/17,510/0/2
17.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:12,63 01:15,51 02:28,1422.72/18,19/8/0
18. JANŮ Petr
SAIKO Tomáš
1987
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,72 01:18,95 02:29,6724.25/19,38/2/0
19.3/VMKOLSKÝ Karel
KUŽELA Petr
1969
1970
3 Děčín
Děčín
01:29,28 01:26,30 02:55,5950.17/40,07/1/0
  HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
01:11,48 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:27,44 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3