vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, semifinále

05.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: 101  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BEŇUŠ Matej 1987 SVK106.00 0 0.00 0 106.00 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha100.42 8 0.00 0 108.422.42/2,3-
3. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha107.90 8 0.00 0 115.909.90/9,3-
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha113.91 2 0.00 0 115.919.91/9,3-
5. BETTGE Nico 1980 Kanuclub Falke Magdeburg113.19 4 0.00 0 117.1911.19/10,6-
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.26 4 0.00 0 117.2611.26/10,6-
7. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.113.45 4 0.00 0 117.4511.45/10,8-
8. RUNET Antoine 1994 Nancy109.96 8 0.00 0 117.9611.96/11,3-
9. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha121.46 0 0.00 0 121.4615.46/14,6-
10. ROZMUS Kaja 1987 SVK118.20 6 0.00 0 124.2018.20/17,2-
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.124.45 2 0.00 0 126.4520.45/19,3-
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha121.13 6 0.00 0 127.1321.13/19,9-
13. DELAPLACE Baptiste 1979 delaplace123.72 4 0.00 0 127.7221.72/20,5-
14. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.127.52 2 0.00 0 129.5223.52/22,2-
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB130.06 0 0.00 0 130.0624.06/22,7-
16. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha124.30 10 0.00 0 134.3028.30/26,7-
17. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja129.34 6 0.00 0 135.3429.34/27,7-
18. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha141.47 8 0.00 0 149.4743.47/41,0-
19. LEPONCIN Baptiste 1996 CD22142.14 10 0.00 0 152.1446.14/43,5-
20. JÁNĚ Jakub 1990 2 Dukla B.143.08 10 0.00 0 153.0847.08/44,4-
21. KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB152.40 4 0.00 0 156.4050.40/47,5-
22. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB158.86 6 0.00 0 164.8658.86/55,5-
23. LEFRIEC Simob 1992 CD22110.47 56 0.00 0 166.4760.47/57,0-
24. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha122.56 58 0.00 0 180.5674.56/70,3-
25. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.02 100 0.00 0 214.02108.02/101,9-
26. BLAISE Thibault 1993 Nancy116.17 112 0.00 0 228.17122.17/115,3-
27. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB153.80 110 0.00 0 263.80157.80/148,9-
28. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha119.06 154 0.00 0 273.06167.06/157,6-
29. JEKLIN Jakob 1997 kkse145.18 160 0.00 0 305.18199.18/187,9-
30. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.129.64 204 0.00 0 333.64227.64/214,8-
31. CORENTIN Robin 1994 Paris122.77 212 0.00 0 334.77228.77/215,8-
32. POLES Malo 1996 CD22121.99 350 0.00 0 471.99365.99/345,3-
33. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.50 404 0.00 0 511.50405.50/382,5-
34. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.76 500 0.00 0 601.76495.76/467,7-
35. SCHWANHOLT Simon 1992 Kanuclub Falke Magdeburg0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha119.69 0 0.00 0 119.69 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice116.45 4 0.00 0 120.450.76/0,6-
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha118.58 4 0.00 0 122.582.89/2,4-
4. WOLFFART Viktoria 1994 Team Austria122.29 6 0.00 0 128.298.60/7,2-
5. PIERRON Elise 1992 Nancy131.82 8 0.00 0 139.8220.13/16,8-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.136.16 6 0.00 0 142.1622.47/18,8-
7. HELLARD Estelle 1992 CD22137.01 6 0.00 0 143.0123.32/19,5-
8. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 ŽKV Žilina141.29 2 0.00 0 143.2923.60/19,7-
9. BIZJAK Nina 1995 kkse141.33 6 0.00 0 147.3327.64/23,1-
10. HUVELIN Flora 1995 Paris143.76 6 0.00 0 149.7630.07/25,1-
11. VAISSELLE Léa 1994 CKHI145.17 6 0.00 0 151.1731.48/26,3-
12. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha159.16 8 0.00 0 167.1647.47/39,7-
13. BORLET Marie 1986 delaplace168.08 8 0.00 0 176.0856.39/47,1-
14. ITO Yoshika 1984 Ito139.43 52 0.00 0 191.4371.74/59,9-
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB194.43 6 0.00 0 200.4380.74/67,5-
16. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí151.79 58 0.00 0 209.7990.10/75,3-
17. CAILHOL Alice 1993 mjc Rodez club canoe kayak169.34 54 0.00 0 223.34103.65/86,6-
18. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.68 108 0.00 0 229.68109.99/91,9-
19. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB176.20 60 0.00 0 236.20116.51/97,3-
20. SCHWANHOLT Ann-Kathrin 1995 Kanuclub Falke Magdeburg186.64 58 0.00 0 244.64124.95/104,4-
21. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB144.71 102 0.00 0 246.71127.02/106,1-
22. MARGAUX Henry 1999 CD22141.27 108 0.00 0 249.27129.58/108,3-
23. MEDVED Beti 1996 kkse175.65 108 0.00 0 283.65163.96/137,0-
24. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň187.06 106 0.00 0 293.06173.37/144,8-
25. LEGANDRE Juliette 1994 Paris143.32 208 0.00 0 351.32231.63/193,5-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
133.62 0 0.00 0 133.62 -
2. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
135.61 4 0.00 0 139.615.99/4,5-
3. MULLER Kai
MULLER Kevin
1988
1988
Kanuclub Falke Magdeburg
Kanuclub Falke Magdeburg
137.70 6 0.00 0 143.7010.08/7,5-
4. BUCHTEL Michal
MAŠEK Jan
1986
1978
USK Pha
USK Pha
141.91 10 0.00 0 151.9118.29/13,7-
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
152.70 8 0.00 0 160.7027.08/20,3-
6. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
156.27 8 0.00 0 164.2730.65/22,9-
7. BENUS Matej
ROZMUS Kaja
1987
1987
SVK
SVK
159.75 16 0.00 0 175.7542.13/31,5-
8. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
127.77 58 0.00 0 185.7752.15/39,0-
9. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
149.23 56 0.00 0 205.2371.61/53,6-
10. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
153.88 56 0.00 0 209.8876.26/57,1-
11. ZDRÁHAL Jan
FOUKAL Pavel
1985
1987
Dukla B.
Dukla B.
152.44 60 0.00 0 212.4478.82/59,0-
12. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
157.22 58 0.00 0 215.2281.60/61,1-
13. SEHNAL Štěpán
LENC Miroslav
1985
1986
USK Pha
SKVS ČB
151.18 106 0.00 0 257.18123.56/92,5-
14. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
Dukla B.
Dukla B.
170.15 108 0.00 0 278.15144.53/108,2-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha95.60 4 0.00 0 99.60 -
2. BIAZIZZO Mathieu 1991 Nancy97.91 2 0.00 0 99.910.31/0,3-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.59 2 0.00 0 101.591.99/2,0-
4. MEHLIČ Jure 1984 KKK Tacen95.11 8 0.00 0 103.113.51/3,5-
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec99.46 4 0.00 0 103.463.86/3,9-
6. SCHWEIKERT Fabian 1992 Waldkirch99.92 4 0.00 0 103.924.32/4,3-
7. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha102.92 2 0.00 0 104.925.32/5,3-
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.98.92 6 0.00 0 104.925.32/5,3-
9. LANGER Andreas 1993 Team Austria103.51 4 0.00 0 107.517.91/7,9-
10. TESTEN Niko 1997 kkse106.21 2 0.00 0 108.218.61/8,6-
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.34 6 0.00 0 109.349.74/9,8-
12. BERCON Jimy 1990 CKHI107.09 4 0.00 0 111.0911.49/11,5-
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.38 8 0.00 0 111.3811.78/11,8-
14. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.85 6 0.00 0 119.8520.25/20,3-
15. CADET Thomas 1995 CKHI113.50 8 0.00 0 121.5021.90/22,0-
16. GUTIERREZ Bertrand 1991 Nancy116.18 6 0.00 0 122.1822.58/22,7-
17. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen118.25 4 0.00 0 122.2522.65/22,7-
18. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod118.35 6 0.00 0 124.3524.75/24,8-
19. VOLKOM Pyotr 1993 Kazakhstan121.00 4 0.00 0 125.0025.40/25,5-
20. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha122.18 6 0.00 0 128.1828.58/28,7-
21. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha120.39 8 0.00 0 128.3928.79/28,9-
22. BERCON Bertrand 1964 CKHI129.50 4 0.00 0 133.5033.90/34,0-
23. HONZATKO Nicolas 1990 Team Austria129.51 6 0.00 0 135.5135.91/36,1-
24. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy125.22 12 0.00 0 137.2237.62/37,8-
25. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB124.10 16 0.00 0 140.1040.50/40,7-
26. TEMIRSHANOV Roman 1995 KAZ139.11 2 0.00 0 141.1141.51/41,7-
27. CLERC Herve 1967 mjc Rodez club canoe kayak150.69 6 0.00 0 156.6957.09/57,3-
28. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha106.80 52 0.00 0 158.8059.20/59,4-
29. MATHYS Huvelin 1995 Paris107.43 58 0.00 0 165.4365.83/66,1-
30. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.112.75 56 0.00 0 168.7569.15/69,4-
31. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha114.04 56 0.00 0 170.0470.44/70,7-
32. LEGRAND Ewen 1994 CD22117.55 54 0.00 0 171.5571.95/72,2-
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc117.67 54 0.00 0 171.6772.07/72,4-
34. AUBRY Dufromage 1996 CKHI122.85 50 0.00 0 172.8573.25/73,5-
35. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz119.83 54 0.00 0 173.8374.23/74,5-
36. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa124.23 54 0.00 0 178.2378.63/78,9-
37. MARKOČIČ Rok 1995 kkse126.28 56 0.00 0 182.2882.68/83,0-
38. ARNAUD Galois 1995 Paris130.89 54 0.00 0 184.8985.29/85,6-
39. RAAB David 1969 2 Žel.Brod129.63 56 0.00 0 185.6386.03/86,4-
40. HAPAK Michal 1993 SKP Bratislava135.56 54 0.00 0 189.5689.96/90,3-
41. LEHMANN Sven 1994 Kanuclub Falke Magdeburg143.71 56 0.00 0 199.71100.11/100,5-
42. PERNELLE Alexis 1996 CD22146.37 56 0.00 0 202.37102.77/103,2-
43. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha115.93 110 0.00 0 225.93126.33/126,8-
44. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha132.73 160 0.00 0 292.73193.13/193,9-
45. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz143.22 206 0.00 0 349.22249.62/250,6-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha150.10 8 0.00 0 158.10 -
2. WOLLFARDT Viktoria 1994 Team Austria166.63 2 0.00 0 168.6310.53/6,7-
3. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn210.61 58 0.00 0 268.61110.51/69,9-
4. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava164.63 114 0.00 0 278.63120.53/76,2-
5. LIEGEOIS Laura 2000 CKHI173.73 158 0.00 0 331.73173.63/109,8-
6. KOZOROG Alija 1996 kkse175.38 210 0.00 0 385.38227.28/143,8-
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha208.66 258 0.00 0 466.66308.56/195,2-
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava186.55 308 0.00 0 494.55336.45/212,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3