vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

11.05.2013   USD Trnávka
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.94.87 2 93.68 0 93.68 75
2. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha95.45 0 91.81 2 93.810.13/0,168
3. Jáně Michal 1986 MT Dukla B.93.71 0 92.25 2 94.250.57/0,662
4. Mašek Jan 1978 1 USK Pha96.47 2 93.07 2 95.071.39/1,557
5. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha93.79 0 93.43 2 95.431.75/1,953
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.95.09 0 93.82 2 95.822.14/2,349
7. Říha Martin 1992 1 USK Pha100.46 0 95.89 2 97.894.21/4,546
8. Vlček Jan 1990 1 USK Pha101.71 0 99.58 0 99.585.90/6,343
9. Jordán František 1991 1 Dukla B.99.59 0 98.21 2 100.216.53/7,040
10. Malý Vojtěch 1986 1 USK Pha99.31 0 103.78 2 105.7812.10/12,937
11. Busta Jan 1989 1 USK Pha98.04 50 97.28 0 97.283.60/3,835
12. Rohan Lukáš 1995 1 USK Pha100.54 2 98.43 0 98.434.75/5,133
13. Indruch Tomáš 1976 1 KVS HK101.83 2 99.70 0 99.706.02/6,431
14. Hrobský Milan 1983 1 RK Troja104.88 2 101.56 0 101.567.88/8,429
15. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.107.48 0 101.56 0 101.567.88/8,427
16. Cepek Marek 1994 1 SKVS ČB104.45 0 103.96 0 103.9610.28/11,025
17. Pexa Jakub 1994 2+ USK Pha104.72 6 104.15 2 106.1512.47/13,323
18. Kuna Alois 1988 1 SKVS ČB107.78 0 115.70 106 107.7814.10/15,121
19. Větrovský Jan 1997 2+ USK Pha112.97 52 105.81 2 107.8114.13/15,119
20. Svoboda Adam 1994 2+ USK Pha106.97 4 104.86 4 108.8615.18/16,217
21. Vlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB107.05 2 104.65 6 109.0515.37/16,415
22. Kučera Tomáš 1970 2+ RK Troja108.29 54 105.11 4 109.1115.43/16,514
23. Matula Roman 1996 1 USK Pha120.12 0 109.90 0 109.9016.22/17,313
24. NZL 2000 NZL111.03 2 107.16 4 111.1617.48/18,70
25. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc129.30 108 107.41 4 111.4117.73/18,912
26. Božek Radim 1992 2+ Olomouc109.65 2 111.89 2 111.6517.97/19,211
27. Mrůzek Jakub 1995 1 Dukla B.108.42 4 0.00 999 112.4218.74/20,010
28. Hojda Jakub 1993 1 Horš.Týn117.53 4 110.69 2 112.6919.01/20,39
29. Fusek Radomír 1990 2+ Val.Mez.110.10 4 110.09 10 114.1020.42/21,88
30. Suchý Matěj 1986 2+ Dukla B.110.68 6 110.54 4 114.5420.86/22,37
31. Heger Tomáš 1998 2+ KVS HK108.92 8 114.55 0 114.5520.87/22,36
32. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV115.99 8 114.89 0 114.8921.21/22,65
33. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov117.78 6 118.99 52 123.7830.10/32,14
34. Zátopek Vladimír 1995 2+ Val.Mez.116.80 10 114.86 54 126.8033.12/35,43
35. Příhoda Matouš 1998 2 USK Pha119.39 8 123.51 52 127.3933.71/36,02
36. Pospíchal Radek 1994 2+ SKVS ČB132.65 112 113.51 58 171.5177.83/83,11
37. Lerch Adam 1998 2 Klášter.133.01 52 118.43 54 172.4378.75/84,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.103.12 0 100.02 0 100.02 75
2. Kudějová Kateřina 1990 MT USK Pha102.87 0 101.87 0 101.871.85/1,868
3. Vojtová Veronika 1990 MT USK Pha104.07 0 101.99 0 101.991.97/2,062
4. Pavelková Irena 1974 1 USK Pha101.15 0 100.43 2 102.432.41/2,457
5. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha107.87 0 105.01 0 105.014.99/5,053
6. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.103.69 0 101.15 4 105.155.13/5,149
7. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.104.94 0 105.49 0 105.495.47/5,546
8. Valíková Barbora 1994 1 Dukla B.109.49 2 108.81 0 108.818.79/8,843
9. Hilgertová Amálie 1997 1 USK Pha111.29 2 113.28 0 113.2813.26/13,340
10. Jančová Monika 1992 1 Dukla B.111.29 2 115.92 4 119.9219.90/19,937
11. Galušková Karolína 1995 1 Sušice102.31 4 105.31 52 157.3157.29/57,335
12. Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice114.07 6 116.86 0 116.8616.84/16,833
13. Kašparová Anna 1985 1 Sláv.HK116.08 2 117.22 4 118.0818.06/18,131
14. Mrázková Mária 1996 2+ KK Opava118.83 0 123.54 54 118.8318.81/18,829
15. Foltysová Sabina 1996 1 KK Opava121.29 2 113.35 6 119.3519.33/19,327
16. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice119.37 0 116.62 4 119.3719.35/19,325
17. Sadilová Marcela 1967 2 Dukla B.118.78 2 120.09 4 120.7820.76/20,823
18. Pospíchalová Simona 1997 2+ Kadaň117.77 6 124.03 104 123.7723.75/23,721
19. Matulková Jana 1996 2+ SKVS ČB116.56 8 122.80 12 124.5624.54/24,519
20. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy147.22 6 123.04 2 125.0425.02/25,017
21. Šmejkalová Šárka 1984 2+ SKVS ČB124.64 54 121.47 8 129.4729.45/29,415
22. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí138.41 100 120.01 10 130.0129.99/30,014
23. Mašková Alena 1976 2+ USK Pha136.63 4 128.04 4 132.0432.02/32,013
24. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.82 104 130.01 6 136.0135.99/36,012
25. Hricová Klára 1999 2+ Olomouc137.99 6 132.45 4 136.4536.43/36,411
26. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha152.45 58 0.00 999 210.45110.43/110,410
27. Klementová Sylvie 1994 2+ SKVS ČB141.49 206 0.00 999 347.49247.47/247,49

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
104.83 2 95.09 0 95.09 60
2. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
100.06 0 98.31 0 98.313.22/3,453
3. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
103.07 0 99.09 4 103.098.00/8,447
4. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
98.85 0 104.02 0 104.028.93/9,442
5. Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
102.42 0 104.22 0 104.229.13/9,638
6. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
103.08 0 100.82 4 104.829.73/10,234
7. Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
109.03 0 109.13 6 115.1320.04/21,131
8. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
112.53 2 109.77 8 117.7722.68/23,928
9. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.18 0 97.06 102 199.06103.97/109,325
10. Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.36 2 0.00 999 999.00 22
11. Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
114.97 0 118.86 50 114.9719.88/20,920
12. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
130.99 2 117.74 0 117.7422.65/23,818
13. Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.31 56 113.85 4 117.8522.76/23,916
14. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
112.81 6 129.29 402 118.8123.72/24,914
15. Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
128.01 104 118.93 2 120.9325.84/27,212
16. Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
121.12 2 118.60 6 123.1228.03/29,510
17. Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
120.52 8 112.10 50 128.5233.43/35,29
18. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
130.02 6 136.64 4 136.0240.93/43,08
19. Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
179.90 999 132.79 14 146.7951.70/54,47

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hradílek Vavřinec 1987 MT USK Pha92.06 0 85.33 0 85.33 75
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.92.33 0 87.54 0 87.542.21/2,668
3. Přindiš Vít 1989 MT USK Pha89.12 2 87.78 0 87.782.45/2,962
4. Prskavec Jiří 1993 MT USK Pha89.88 0 88.00 0 88.002.67/3,157
5. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha88.30 0 88.18 0 88.182.85/3,353
6. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.88.89 4 88.48 0 88.483.15/3,749
7. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.90.00 0 89.24 0 89.243.91/4,646
8. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec92.48 0 90.66 2 92.667.33/8,643
9. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha90.91 0 88.90 4 92.907.57/8,940
10. Zajíc Ondřej 1990 1 USK Pha91.37 0 92.09 4 96.0910.76/12,637
11. Cvikl Ondřej 1992 1 USK Pha93.60 0 87.85 2 89.854.52/5,335
12. Pechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB95.71 4 94.19 0 94.198.86/10,433
13. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus95.10 2 94.49 0 94.499.16/10,731
14. Chmátal Petr 1990 1 USK Pha94.51 2 95.26 0 95.269.93/11,629
15. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Dukla B.93.38 2 93.28 4 95.3810.05/11,827
16. Bahenský Matouš 1994 2+ KK Opava100.98 100 95.50 0 95.5010.17/11,925
17. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.90.77 52 93.75 2 95.7510.42/12,223
18. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha96.02 0 96.66 2 96.0210.69/12,521
19. Petříček Vojtěch 1994 1 L.Žatec96.21 0 94.62 2 96.2110.88/12,819
20. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod96.39 8 95.00 2 97.0011.67/13,717
21. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí99.02 2 97.28 0 97.2811.95/14,015
22. Hošek Ondřej 1995 1 KK Brno101.01 2 95.61 2 97.6112.28/14,414
23. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc95.73 2 104.39 4 97.7312.40/14,513
24. Binčík Petr 1994 1 Dukla B.100.00 2 95.76 2 97.7612.43/14,612
25. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.97 0 97.68 4 97.9712.64/14,811
26. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus101.92 2 96.31 2 98.3112.98/15,210
27. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB97.32 4 95.54 4 99.5414.21/16,79
28. Vašina Jiří 1994 2+ Ostrava95.94 54 99.72 0 99.7214.39/16,98
29. Stránský Lukáš 1987 2+ SKVS ČB104.43 0 100.19 0 100.1914.86/17,47
30. Kubričan Pavel 1983 USK Pha101.30 0 100.98 2 101.3015.97/18,76
31. Strnad Jaroslav 1993 1 USK Pha100.76 2 99.50 2 101.5016.17/18,95
32. Hric Filip 1993 2+ Olomouc101.68 0 101.69 2 101.6816.35/19,24
33. Šedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.09 4 98.07 4 102.0716.74/19,63
34. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava104.06 6 100.62 2 102.6217.29/20,32
35. Raška Jan 1995 2 USK Pha99.05 4 106.31 6 103.0517.72/20,81
36. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy103.61 0 101.46 2 103.4618.13/21,20
37. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.103.25 52 99.51 4 103.5118.18/21,30
38. Suchý Ondřej 1979 2+ Dukla B.105.15 0 103.72 0 103.7218.39/21,60
39. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.69 2 103.39 100 105.6920.36/23,90
40. Šodek Petr 1998 2+ USK Pha103.74 4 108.01 2 107.7422.41/26,30
41. Taišl Filip 1976 2 Sušice108.29 0 109.75 54 108.2922.96/26,90
42. Štětka Matěj 1996 2 SKVS ČB118.70 52 106.46 2 108.4623.13/27,10
43. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava101.00 8 99.00 112 109.0023.67/27,70
44. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava110.55 2 110.35 0 110.3525.02/29,30
45. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy105.39 6 112.10 54 111.3926.06/30,50
46. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava113.38 106 105.28 50 155.2869.95/82,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jančová Monika 1992 MT Dukla B.125.12 4 125.87 6 131.87 60
2. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha114.33 4 133.54 56 189.5457.67/43,753
3. Čekalová Bára 1998 2+ Klášter.139.98 152 147.10 58 205.1073.23/55,547
4. Satková Martina 1998 2+ KK Brno146.17 0 147.01 62 209.0177.14/58,542
5. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy142.97 56 128.54 100 228.5496.67/73,338
6. Kašparová Anna 1985 1 Sláv.HK113.42 158 133.18 106 239.18107.31/81,434
7. Matulková Jana 1996 1 SKVS ČB145.79 160 147.64 158 305.64173.77/131,831
8. Košárková Barbora 1996 2 KK Opava174.16 166 151.35 208 359.35227.48/172,528
9. Foltysová Denisa 1993 1 KK Opava139.07 312 0.00 999 999.00 25
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3