vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

12.05.2013   USD Trnávka
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Říha Martin 1992 1 USK Pha96.80 0 92.31 0 92.31 75
2. Jáně Michal 1986 MT Dukla B.95.93 0 93.03 0 93.030.72/0,868
3. Mašek Jan 1978 1 USK Pha93.64 0 93.18 0 93.180.87/0,962
4. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha96.95 0 93.48 0 93.481.17/1,357
5. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha93.56 4 92.76 2 94.762.45/2,753
6. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.95.96 4 95.56 0 95.563.25/3,549
7. Busta Jan 1989 1 USK Pha98.96 0 96.04 0 96.043.73/4,046
8. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.97.23 0 96.98 0 96.984.67/5,143
9. Rohan Lukáš 1995 1 USK Pha99.76 0 98.40 4 102.4010.09/10,940
10. Indruch Tomáš 1976 1 KVS HK100.34 0 101.19 2 103.1910.88/11,837
11. Malý Vojtěch 1986 1 USK Pha100.39 0 103.08 4 100.398.08/8,835
12. Jordán František 1991 1 Dukla B.98.42 2 97.81 4 100.428.11/8,833
13. Cepek Marek 1994 1 SKVS ČB101.00 0 104.97 0 101.008.69/9,431
14. Vlček Jan 1990 1 USK Pha99.93 6 95.80 6 101.809.49/10,329
15. Fusek Radomír 1990 2+ Val.Mez.116.77 54 102.75 0 102.7510.44/11,327
16. NZL 2000 NZL104.02 0 108.87 8 104.0211.71/12,70
17. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.107.61 0 100.50 4 104.5012.19/13,225
18. Hrobský Milan 1983 1 RK Troja109.44 0 104.75 0 104.7512.44/13,523
19. Vlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.74 6 106.79 0 106.7914.48/15,721
20. Kuna Alois 1988 1 SKVS ČB105.23 2 108.32 0 107.2314.92/16,219
21. Pexa Jakub 1994 2+ USK Pha105.33 2 113.75 50 107.3315.02/16,317
22. Suchý Matěj 1986 2+ Dukla B.131.39 110 108.34 0 108.3416.03/17,415
23. Matula Roman 1996 1 USK Pha106.74 2 106.86 2 108.7416.43/17,814
24. Pospíchal Radek 1994 2+ SKVS ČB112.28 10 106.76 2 108.7616.45/17,813
25. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV108.65 2 120.30 4 110.6518.34/19,912
26. Svoboda Adam 1994 2+ USK Pha108.25 6 102.88 8 110.8818.57/20,111
27. Božek Radim 1992 2+ Olomouc125.79 104 106.33 6 112.3320.02/21,710
28. Hojda Jakub 1993 1 Horš.Týn111.07 2 0.00 999 113.0720.76/22,59
29. Kučera Tomáš 1970 2+ RK Troja106.38 50 107.08 6 113.0820.77/22,58
30. Příhoda Matouš 1998 2 USK Pha110.50 4 120.61 8 114.5022.19/24,07
31. Lerch Adam 1998 2 Klášter.129.52 54 113.20 2 115.2022.89/24,86
32. Větrovský Jan 1997 2+ USK Pha110.64 8 111.57 4 115.5723.26/25,25
33. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov115.46 4 111.46 356 119.4627.15/29,44
34. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc118.36 52 113.57 6 119.5727.26/29,53
35. Heger Tomáš 1998 2+ KVS HK120.16 2 114.31 6 120.3128.00/30,32
36. Zátopek Vladimír 1995 2+ Val.Mez.126.59 50 112.97 10 122.9730.66/33,21

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.107.25 0 98.13 0 98.13 75
2. Kudějová Kateřina 1990 MT USK Pha95.32 0 96.77 2 98.770.64/0,768
3. Galušková Karolína 1995 1 Sušice100.99 0 98.53 2 100.532.40/2,462
4. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.100.59 2 99.00 2 101.002.87/2,957
5. Pavelková Irena 1974 1 USK Pha103.92 2 103.57 0 103.575.44/5,553
6. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha109.23 0 105.71 0 105.717.58/7,749
7. Vojtová Veronika 1990 MT USK Pha103.91 2 104.68 2 106.688.55/8,746
8. Jančová Monika 1992 1 Dukla B.107.33 4 107.04 2 109.0410.91/11,143
9. Valíková Barbora 1994 1 Dukla B.106.16 0 115.27 2 117.2719.14/19,540
10. Hilgertová Amálie 1997 1 USK Pha109.68 0 113.57 6 119.5721.44/21,837
11. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.121.90 2 99.99 0 99.991.86/1,935
12. Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice114.85 2 111.05 2 113.0514.92/15,233
13. Kašparová Anna 1985 1 Sláv.HK115.23 2 0.00 999 117.2319.10/19,531
14. Foltysová Sabina 1996 1 KK Opava118.45 8 112.11 6 118.1119.98/20,429
15. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy120.63 0 119.41 2 120.6322.50/22,927
16. Mrázková Mária 1996 2+ KK Opava136.47 4 116.92 4 120.9222.79/23,225
17. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice119.25 4 125.18 4 123.2525.12/25,623
18. Pospíchalová Simona 1997 2+ Kadaň126.57 106 121.12 4 125.1226.99/27,521
19. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.75 154 139.36 2 141.3643.23/44,119
20. Mašková Alena 1976 2+ USK Pha120.87 52 137.66 6 143.6645.53/46,417
21. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí133.94 102 115.47 52 167.4769.34/70,715
22. Šmejkalová Šárka 1984 2+ SKVS ČB125.54 54 0.00 999 179.5481.41/83,014
23. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha125.09 58 121.16 202 183.0984.96/86,613
24. Hricová Klára 1999 2+ Olomouc154.43 56 134.32 100 210.43112.30/114,412
25. Matulková Jana 1996 2+ SKVS ČB127.60 106 130.81 102 232.81134.68/137,211

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
100.18 0 95.91 0 95.91 60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.39 2 96.82 2 98.822.91/3,053
3. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
103.05 2 95.25 4 99.253.34/3,547
4. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
100.06 4 97.99 2 99.994.08/4,342
5. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
99.27 0 98.92 2 100.925.01/5,238
6. Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
105.91 0 101.15 0 101.155.24/5,534
7. Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
105.94 0 102.43 0 102.436.52/6,831
8. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
102.88 2 103.38 2 105.389.47/9,928
9. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
112.16 0 109.52 4 113.5217.61/18,425
10. Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
109.66 2 110.61 12 122.6126.70/27,822
11. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
122.72 58 114.76 2 116.7620.85/21,720
12. Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
114.82 4 115.31 102 118.8222.91/23,918
13. Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
123.45 54 117.27 2 119.2723.36/24,416
14. Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
115.48 6 116.70 4 120.7024.79/25,814
15. Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
122.18 0 131.29 106 122.1826.27/27,412
16. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
120.19 10 125.22 14 130.1934.28/35,710
17. Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
130.60 110 130.66 8 138.6642.75/44,69
18. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
116.55 52 118.45 106 168.5572.64/75,78
19. Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
132.28 66 113.59 208 198.28102.37/106,77

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.88.64 0 85.68 0 85.68 75
2. Hradílek Vavřinec 1987 MT USK Pha85.68 0 86.28 0 86.280.60/0,768
3. Přindiš Vít 1989 MT USK Pha88.36 2 87.19 2 89.193.51/4,162
4. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec87.97 0 87.65 2 89.653.97/4,657
5. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.36 0 89.94 0 89.944.26/5,053
6. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.47 0 89.19 2 91.195.51/6,449
7. Cvikl Ondřej 1992 1 USK Pha91.56 0 90.16 2 92.166.48/7,646
8. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha89.01 0 92.22 4 96.2210.54/12,343
9. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc92.73 0 92.84 4 96.8411.16/13,040
10. Hošek Ondřej 1995 1 KK Brno90.52 0 94.05 4 98.0512.37/14,437
11. Prskavec Jiří 1993 MT USK Pha90.74 2 86.64 0 86.640.96/1,135
12. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Dukla B.93.38 0 89.83 0 89.834.15/4,833
13. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.91.05 52 89.53 2 91.535.85/6,831
14. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha97.07 0 94.86 0 94.869.18/10,729
15. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha90.98 4 0.00 999 94.989.30/10,927
16. Chmátal Petr 1990 1 USK Pha95.84 0 93.72 2 95.7210.04/11,725
17. Zajíc Ondřej 1990 1 USK Pha93.82 2 0.00 999 95.8210.14/11,823
18. Binčík Petr 1994 1 Dukla B.96.91 2 95.99 0 95.9910.31/12,021
19. Hric Filip 1993 2+ Olomouc96.72 2 95.53 2 97.5311.85/13,819
20. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus95.65 2 92.57 52 97.6511.97/14,017
21. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB97.74 0 101.31 54 97.7412.06/14,115
22. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.93 2 95.95 2 97.9312.25/14,314
23. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.83 0 98.25 0 98.2512.57/14,713
24. Strnad Jaroslav 1993 1 USK Pha98.44 0 99.25 4 98.4412.76/14,912
25. Bahenský Matouš 1994 2+ KK Opava96.09 6 96.65 2 98.6512.97/15,111
26. Petříček Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.89 0 96.54 4 98.8913.21/15,410
27. Kubričan Pavel 1983 USK Pha108.56 50 97.15 2 99.1513.47/15,79
28. Stránský Lukáš 1987 2+ SKVS ČB97.40 2 101.14 0 99.4013.72/16,08
29. Taišl Filip 1976 2 Sušice99.43 0 102.71 0 99.4313.75/16,07
30. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí103.35 2 99.53 0 99.5313.85/16,26
31. Vašina Jiří 1994 2+ Ostrava102.96 108 99.73 0 99.7314.05/16,45
32. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.100.04 0 118.62 0 100.0414.36/16,84
33. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava99.01 2 98.13 2 100.1314.45/16,93
34. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.33 2 100.38 0 100.3814.70/17,22
35. Raška Jan 1995 2 USK Pha99.05 2 101.09 4 101.0515.37/17,91
36. Pechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB98.44 6 95.69 6 101.6916.01/18,70
37. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus106.65 52 101.74 0 101.7416.06/18,70
38. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy102.94 54 102.42 0 102.4216.74/19,50
39. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy100.66 2 101.70 6 102.6616.98/19,80
40. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava104.00 0 108.26 2 104.0018.32/21,40
41. Šodek Petr 1998 2+ USK Pha104.13 0 108.32 52 104.1318.45/21,50
42. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava104.23 0 111.04 0 104.2318.55/21,70
43. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava105.10 0 102.62 110 105.1019.42/22,70
44. Šedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.24 4 105.12 0 105.1219.44/22,70
45. Štětka Matěj 1996 2 SKVS ČB109.63 2 106.78 0 106.7821.10/24,60
46. Suchý Ondřej 1979 2+ Dukla B.108.59 2 0.00 999 110.5924.91/29,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha125.64 0 114.21 0 114.21 60
2. Jančová Monika 1992 MT Dukla B.117.80 6 127.91 54 181.9167.70/59,353
3. Matulková Jana 1996 1 SKVS ČB152.25 10 146.89 56 202.8988.68/77,647
4. Foltysová Denisa 1993 1 KK Opava141.23 262 147.45 66 213.4599.24/86,942
5. Čekalová Bára 1998 2+ Klášter.112.89 308 168.96 64 232.96118.75/104,038
6. Satková Martina 1998 2+ KK Brno127.58 6 137.34 106 243.34129.13/113,134
7. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy144.58 8 142.97 152 294.97180.76/158,331
8. Kašparová Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
9. Košárková Barbora 1996 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3