vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. ČP ve slalomu

17.05.2008   Labe
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha107.11 2 106.70 0 215.81  -
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.106.35 0 108.09 6 220.44 4.63/2,1-
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha116.03 2 110.88 2 230.91 15.10/7,0-
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha110.90 6 113.21 4 234.11 18.30/8,5-
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.116.89 2 114.30 2 235.19 19.38/9,0-
6. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.118.52 0 119.07 0 237.59 21.78/10,1-
7. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.120.50 0 117.75 2 240.25 24.44/11,3-
8. Busta Jan 1989 1 USK Pha115.66 2 114.91 50 282.57 66.76/30,9-
9. Mašek Jan 1978 MT USK Pha112.70 0 108.19 102 322.89 107.08/49,6-
10. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.117.09 4 126.30 104 351.39 135.58/62,8-
11. Jančar David 1974 1 USK Pha119.21 4 120.22 0 243.43 27.62/12,8-
12. Říha Martin 1992 2+ USK Pha120.13 2 123.54 4 249.67 33.86/15,7-
13. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.118.00 4 119.69 8 249.69 33.88/15,7-
14. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha123.57 0 125.60 6 255.17 39.36/18,2-
15. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn125.48 4 131.33 4 264.81 49.00/22,7-
16. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB127.48 2 132.31 4 265.79 49.98/23,2-
17. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.129.13 8 124.07 8 269.20 53.39/24,7-
18. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov131.33 4 133.06 6 274.39 58.58/27,1-
19. Jordán František 1991 2+ SKVeselí131.33 12 130.12 6 279.45 63.64/29,5-
20. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha140.89 6 136.68 0 283.57 67.76/31,4-
21. Janoušek Milan 1988 2+ USK Pha141.18 6 135.28 2 284.46 68.65/31,8-
22. Herink Jiří 1990 1 Olomouc142.18 4 143.83 10 300.01 84.20/39,0-
23. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy125.22 6 123.30 52 306.52 90.71/42,0-
24. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy129.39 2 129.69 54 315.08 99.27/46,0-
25. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.135.04 6 135.14 52 328.18 112.37/52,1-
26. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.129.72 56 126.27 58 369.99 154.18/71,4-
27. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn141.75 64 144.74 58 408.49 192.68/89,3-
28. Božek Radim 1992 2+ Olomouc124.75 54 136.38 112 427.13 211.32/97,9-
29. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa141.45 108 132.82 110 492.27 276.46/128,1-
30. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK136.03 60 139.76 208 543.79 327.98/152,0-
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.106.13 0 105.90 0 212.03  -
2. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha110.80 0 110.73 0 221.53 9.50/4,5-
3. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc110.19 0 108.96 4 223.15 11.12/5,2-
4. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec110.19 2 109.53 2 223.72 11.69/5,5-
5. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha109.42 4 113.46 4 230.88 18.85/8,9-
6. Maslaňák Tomáš 1990 1 Ostrava110.42 4 119.72 6 240.14 28.11/13,3-
7. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha113.25 0 104.42 50 267.67 55.64/26,2-
8. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.113.72 4 101.70 50 269.42 57.39/27,1-
9. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.32 4 141.29 54 312.61 100.58/47,4-
10. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.106.48 6 108.12 200 420.60 208.57/98,4-
11. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec113.78 4 111.10 0 228.88 16.85/7,9-
12. Taišl Filip 1976 2+ Sušice117.44 4 114.49 2 237.93 25.90/12,2-
13. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec115.94 2 116.40 4 238.34 26.31/12,4-
14. Bílý Petr 1981 1 USK Pha119.85 0 114.95 4 238.80 26.77/12,6-
15. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.115.68 6 113.90 4 239.58 27.55/13,0-
16. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha116.35 4 116.52 8 244.87 32.84/15,5-
17. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.121.96 2 119.79 2 245.75 33.72/15,9-
18. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy119.58 6 117.16 6 248.74 36.71/17,3-
19. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice120.95 8 111.82 8 248.77 36.74/17,3-
20. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.47 4 126.75 0 251.22 39.19/18,5-
21. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy122.41 6 117.52 6 251.93 39.90/18,8-
22. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha121.27 6 125.22 2 254.49 42.46/20,0-
23. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava130.36 2 121.22 4 257.58 45.55/21,5-
24. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec123.88 10 119.76 4 257.64 45.61/21,5-
25. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy133.95 6 127.13 6 273.08 61.05/28,8-
26. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně140.19 2 123.80 8 273.99 61.96/29,2-
27. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB112.49 52 111.55 6 282.04 70.01/33,0-
28. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus108.84 10 110.21 56 285.05 73.02/34,4-
29. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB122.13 4 117.13 50 293.26 81.23/38,3-
30. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice124.24 12 124.50 60 320.74 108.71/51,3-
31. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.135.78 52 0.00 999 1186.78  -
  Hájek Michal 1986 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha117.31 2 120.05 0 239.36  -
2. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha122.38 4 121.18 4 251.56 12.20/5,1-
3. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.121.19 2 125.03 4 252.22 12.86/5,4-
4. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha128.07 4 124.99 6 263.06 23.70/9,9-
5. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha129.99 4 122.03 8 264.02 24.66/10,3-
6. Benešová Martina 1986 2+ Sušice136.41 2 137.54 4 279.95 40.59/17,0-
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy139.58 4 138.25 4 285.83 46.47/19,4-
8. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha130.34 6 146.44 6 288.78 49.42/20,6-
9. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.131.79 4 120.17 104 359.96 120.60/50,4-
10. Slováková Petra 1986 1 Olomouc129.27 2 0.00 999 1130.27  -
11. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.146.31 4 133.27 10 293.58 54.22/22,7-
12. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.128.33 56 132.20 6 322.53 83.17/34,7-
13. Galušková Karolína 1995 2+ Sušice138.94 58 133.85 4 334.79 95.43/39,9-
14. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice142.30 52 141.18 10 345.48 106.12/44,3-
15. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.143.78 6 154.19 50 353.97 114.61/47,9-
16. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha153.43 62 140.90 10 366.33 126.97/53,0-
17. Jančová Monika 1992 2 SK VS ČB158.36 54 152.43 4 368.79 129.43/54,1-
18. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice153.07 60 139.73 54 406.80 167.44/70,0-
19. Zástěrová Pavlína 1993 1 So Písek0.00 999 136.43 2 1137.43  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
119.36 2 116.84 0 238.20  -
2. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
119.78 6 121.66 4 251.44 13.24/5,6-
3. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
132.26 4 124.90 6 267.16 28.96/12,2-
4. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
140.78 4 135.30 4 284.08 45.88/19,3-
5. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
121.26 54 122.16 8 305.42 67.22/28,2-
6. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
122.19 6 123.46 54 305.65 67.45/28,3-
7. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
149.53 6 145.46 6 306.99 68.79/28,9-
8. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
151.15 8 154.59 8 321.74 83.54/35,1-
9. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
153.50 20 149.62 12 335.12 96.92/40,7-
10. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
157.00 10 150.54 110 427.54 189.34/79,5-
11. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
137.92 54 134.26 4 330.18 91.98/38,6-
12. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
152.77 104 149.37 12 418.14 179.94/75,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3