vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Lužnici

19.10.2013   řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.18:19,30 34
2.1/VMSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec18:33,5014.20/1,326
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.18:34,9015.60/1,418
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.19:40,6081.30/7,414
5.2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha19:40,8081.50/7,410
6.1/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.20:15,10115.80/10,56
7.3/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor20:31,70132.40/12,05
8. JANŮ Petr 1987 0 Č.Kruml.20:40,80141.50/12,94
9.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav21:04,80165.50/15,13
10.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor21:32,80193.50/17,62
11.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 3 VS Tábor21:49,70210.40/19,11
12.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.23:07,80288.50/26,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav18:40,90 20
2.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.19:32,1051.20/4,616
3.1/VMTREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha19:58,8077.90/6,912
4.1/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz20:19,9099.00/8,811
5.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy20:25,40104.50/9,310
6.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.20:27,90107.00/9,59
7.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:36,40115.50/10,38
8. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa20:42,10121.20/10,87
9.2/VMKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.20:43,10122.20/10,96
10.2/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-820:51,60130.70/11,75
11.2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor21:00,90140.00/12,54
12.2/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.21:08,20147.30/13,13
13.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB21:29,40168.50/15,02
14.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.23:13,70272.80/24,31
15.3/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.23:59,40318.50/28,40
16.2/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav25:45,70424.80/37,90
17.3/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav25:47,90427.00/38,10
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:03,60 38
2. ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1919
1982
M Č.Lípa
VSDK
18:15,2011.60/1,130
3.1/VMSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1919
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
18:34,1030.50/2,822
4.2/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1919
1976
RK Týn
RK Týn
19:26,6083.00/7,714
5. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1919
1986
M SKVS ČB
Tech.Pha
19:30,1086.50/8,010
6. VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1919
1994
SKVS ČB
SKVS ČB
19:34,9091.30/8,46
7. LAGNEROVÁ Lenka
JANŮ Petr
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:41,2097.60/9,02
8.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
USK Pha
Dukla B.
19:47,30103.70/9,61
9.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
3 Kralupy
Kralupy
20:17,60134.00/12,40
10. ZAPLETAL Vojtěch
BUREŠ Jan
1919
1998
2 Dukla B.
Sušice
20:54,50170.90/15,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:00,40 69
2.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně17:02,1061.70/6,461
3.3/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha17:11,6071.20/7,453
4.4/VMKUČERA Gustav 1970 0 So Písek17:29,5089.10/9,349
5. DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.17:34,2093.80/9,845
6.5/VMHERDA Jan 1974 0 Boh.Pha17:37,6097.20/10,141
7.1/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB18:08,20127.80/13,337
8.1/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec18:15,20134.80/14,033
9.6/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:21,80141.40/14,729
10.7/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy18:22,10141.70/14,825
11.8/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand18:45,60165.20/17,221
12.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.18:50,70170.30/17,717
13.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.18:52,20171.80/17,916
14.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.18:54,40174.00/18,115
15.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB18:59,30178.90/18,614
16.10/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně19:03,90183.50/19,113
17.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy19:13,90193.50/20,112
18.2/VSPAZOUREK Jan 1948 3 Bechyně19:14,20193.80/20,211
19.2/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha19:35,40215.00/22,410
20. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha19:38,90218.50/22,89
21.11/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně19:55,00234.60/24,48
22.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha19:58,40238.00/24,87
23.3/ZSBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy19:59,50239.10/24,96
24.12/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor20:27,60267.20/27,85
25.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.20:45,90285.50/29,74
26.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.21:18,60318.20/33,13
27.3/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.21:40,50340.10/35,42
28.4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.22:05,70365.30/38,01
29.5/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně22:13,20372.80/38,80
30.4/ZMKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.23:13,80433.40/45,10
31.6/ZSKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.24:50,40530.00/55,20
32.2/DMJONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.25:27,40567.00/59,00
33.5/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.25:34,60574.20/59,80
  NACHTIGAL Jan 1996 2 ChomutovDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3