vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. ČP ve slalomu

08.06.2008   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.116.12 0 113.15 0 229.27  -
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha116.43 0 113.70 2 232.13 2.86/1,2-
3. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.116.82 2 115.57 4 238.39 9.12/4,0-
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha120.55 2 116.93 2 241.48 12.21/5,3-
5. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha119.20 4 118.87 0 242.07 12.80/5,6-
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.122.44 0 118.59 2 243.03 13.76/6,0-
7. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.07 0 124.92 2 249.99 20.72/9,0-
8. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.128.21 2 121.24 4 255.45 26.18/11,4-
9. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.129.49 2 123.02 2 256.51 27.24/11,9-
10. Jančar David 1974 1 USK Pha125.23 0 126.65 6 257.88 28.61/12,5-
11. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy128.11 4 129.72 0 261.83 32.56/14,2-
12. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.130.04 2 127.87 2 261.91 32.64/14,2-
13. Tomek Lukáš 1987 USK Pha136.61 0 128.82 2 267.43 38.16/16,6-
14. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB132.69 2 132.51 2 269.20 39.93/17,4-
15. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy130.63 4 133.20 4 271.83 42.56/18,6-
16. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov133.84 6 130.62 2 272.46 43.19/18,8-
17. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.129.35 8 150.44 0 287.79 58.52/25,5-
18. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus139.56 8 143.42 8 298.98 69.71/30,4-
19. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa150.45 0 152.66 2 305.11 75.84/33,1-
20. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.134.33 4 130.75 56 325.08 95.81/41,8-
21. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha128.69 8 132.94 56 325.63 96.36/42,0-
22. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB134.36 60 137.49 6 337.85 108.58/47,4-
23. Božek Radim 1992 2+ Olomouc129.54 10 142.36 58 339.90 110.63/48,3-
24. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn136.75 54 152.01 6 348.76 119.49/52,1-
25. Říha Martin 1992 2+ USK Pha127.84 100 126.05 0 353.89 124.62/54,4-
26. Weber Oldřich 1987 2+ SK VS ČB155.55 4 143.60 60 363.15 133.88/58,4-
27. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn127.34 56 130.87 58 372.21 142.94/62,3-
28. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc169.93 60 146.55 6 382.48 153.21/66,8-
29. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.140.71 104 154.60 6 405.31 176.04/76,8-
30. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha148.74 54 144.59 58 405.33 176.06/76,8-
31. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.125.43 104 122.14 54 405.57 176.30/76,9-
32. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha128.25 4 127.54 204 463.79 234.52/102,3-
33. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK149.27 156 148.96 254 708.23 478.96/208,9-
34. Busta Jan 1989 1 USK Pha124.48 54 0.00 999 1177.48  -
35. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.128.67 50 0.00 999 1177.67  -
36. Herink Jiří 1990 1 Olomouc129.43 54 0.00 999 1182.43  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha107.72 0 105.93 0 213.65  -
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.111.19 0 108.22 0 219.41 5.76/2,7-
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.113.61 2 106.52 2 224.13 10.48/4,9-
4. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha111.22 0 109.43 4 224.65 11.00/5,1-
5. Hayward Ben 2000 CAN113.88 0 111.28 0 225.16 11.51/5,4-
6. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.110.29 4 109.62 2 225.91 12.26/5,7-
7. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha112.22 4 113.89 0 230.11 16.46/7,7-
8. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc113.39 0 115.99 2 231.38 17.73/8,3-
9. Maslaňák Tomáš 1990 1 Ostrava110.84 4 114.79 2 231.63 17.98/8,4-
10. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.113.66 0 116.81 2 232.47 18.82/8,8-
11. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus106.47 4 119.56 104 334.03 120.38/56,3-
12. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha110.64 6 111.70 0 228.34 14.69/6,9-
13. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec115.54 2 109.44 2 228.98 15.33/7,2-
14. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.110.41 6 117.56 0 233.97 20.32/9,5-
15. Taišl Filip 1976 2+ Sušice116.51 4 115.31 0 235.82 22.17/10,4-
16. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB119.87 0 115.66 2 237.53 23.88/11,2-
17. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc114.91 4 115.80 4 238.71 25.06/11,7-
18. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.117.65 0 121.78 0 239.43 25.78/12,1-
19. Bílý Petr 1981 1 USK Pha119.66 0 120.92 0 240.58 26.93/12,6-
20. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec119.82 6 115.31 0 241.13 27.48/12,9-
21. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.122.59 2 118.00 0 242.59 28.94/13,5-
22. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB119.43 0 121.48 2 242.91 29.26/13,7-
23. Waloszek Jakub 1989 1 Ostrava118.91 4 120.54 2 245.45 31.80/14,9-
24. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.119.60 2 124.72 4 250.32 36.67/17,2-
25. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy125.80 0 124.57 0 250.37 36.72/17,2-
26. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice123.80 8 118.98 0 250.78 37.13/17,4-
27. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha122.97 4 123.20 2 252.17 38.52/18,0-
28. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod130.96 2 119.87 0 252.83 39.18/18,3-
29. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice120.87 2 130.82 6 259.69 46.04/21,5-
30. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV126.97 54 127.53 0 308.50 94.85/44,4-
31. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava126.31 4 128.93 52 311.24 97.59/45,7-
32. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně138.25 54 123.53 6 321.78 108.13/50,6-
33. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus133.95 52 136.74 0 322.69 109.04/51,0-
34. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec115.10 52 112.50 56 335.60 121.95/57,1-
35. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice117.59 56 115.30 54 342.89 129.24/60,5-
36. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy115.37 4 134.02 104 357.39 143.74/67,3-
37. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha151.79 6 0.00 999 1156.79  -
38. Hastings John 2000 CAN114.62 56 0.00 999 1169.62  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha118.10 0 118.72 0 236.82  -
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha122.17 2 122.32 0 246.49 9.67/4,1-
3. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha122.00 4 126.21 0 252.21 15.39/6,5-
4. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha126.61 2 126.25 2 256.86 20.04/8,5-
5. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.135.24 2 125.86 0 263.10 26.28/11,1-
6. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha123.10 2 137.75 2 264.85 28.03/11,8-
7. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha127.54 2 137.83 0 267.37 30.55/12,9-
8. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy139.52 4 129.96 0 273.48 36.66/15,5-
9. Zástěrová Pavlína 1993 1 So Písek138.65 4 134.96 4 281.61 44.79/18,9-
10. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha140.51 4 135.09 56 335.60 98.78/41,7-
11. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.148.38 2 127.25 4 281.63 44.81/18,9-
12. Galušková Karolína 1995 2+ Sušice143.84 4 132.76 2 282.60 45.78/19,3-
13. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha149.05 2 162.20 2 315.25 78.43/33,1-
14. Dandová Anna 1988 2+ Benátky148.05 8 145.43 52 353.48 116.66/49,3-
15. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice140.65 54 155.04 8 357.69 120.87/51,0-
16. Benešová Martina 1986 2+ Sušice167.89 10 147.42 56 381.31 144.49/61,0-
17. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.163.47 60 154.78 10 388.25 151.43/63,9-
18. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice165.51 54 150.94 56 426.45 189.63/80,1-
19. Jančová Monika 1992 2 SK VS ČB161.51 50 206.82 14 432.33 195.51/82,6-
20. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha152.49 158 149.25 6 465.74 228.92/96,7-
21. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.158.43 154 140.29 110 562.72 325.90/137,6-
  Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
119.34 0 116.48 0 235.82  -
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
120.12 2 116.92 0 239.04 3.22/1,4-
3. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
119.56 0 119.78 2 241.34 5.52/2,3-
4. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
117.04 4 120.62 2 243.66 7.84/3,3-
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
123.05 2 119.60 0 244.65 8.83/3,7-
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
122.84 2 121.04 4 249.88 14.06/6,0-
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
130.34 2 126.11 2 260.45 24.63/10,4-
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
126.28 4 126.22 4 260.50 24.68/10,5-
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
127.33 6 125.71 4 263.04 27.22/11,5-
10. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
133.21 0 131.38 4 268.59 32.77/13,9-
11. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
131.34 6 131.94 2 271.28 35.46/15,0-
12. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
RK Troja
RK Troja
133.28 56 136.84 2 328.12 92.30/39,1-
13. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
142.71 0 137.83 54 334.54 98.72/41,9-
14. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
132.30 8 139.30 58 337.60 101.78/43,2-
15. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
153.61 60 154.32 2 369.93 134.11/56,9-
16. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
140.15 2 144.27 108 394.42 158.60/67,3-
17. Christov Ivan
Peřina Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
145.00 56 141.56 56 398.56 162.74/69,0-
18. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
154.55 108 145.17 4 411.72 175.90/74,6-
19. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
152.63 112 150.67 4 419.30 183.48/77,8-
20. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
139.66 2 0.00 999 1140.66  -
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  -
  Zverka Petr
Hojda Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3