vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném

12.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.99.38 4 98.14 0 98.14 75
2. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.98.33 4 98.52 0 98.520.38/0,468
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha102.30 4 99.58 2 101.583.44/3,562
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.63 2 102.63 0 102.634.49/4,657
5. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha104.81 2 99.88 4 103.885.74/5,853
6. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha98.21 2 100.19 4 104.196.05/6,249
7. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.106.67 0 102.86 2 104.866.72/6,846
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha105.03 0 101.28 8 109.2811.14/11,443
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.84 0 110.29 0 110.2912.15/12,440
10. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha106.97 2 105.47 52 157.4759.33/60,537
11. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha108.03 4 101.16 2 103.165.02/5,135
12. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.39 50 103.39 2 105.397.25/7,433
13. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.109.94 54 106.81 0 106.818.67/8,831
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB112.89 0 107.87 0 107.879.73/9,929
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc109.62 58 106.52 2 108.5210.38/10,627
16. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha111.46 6 110.63 0 110.6312.49/12,725
17. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha122.51 52 109.73 2 111.7313.59/13,823
18. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.110.32 4 108.50 4 112.5014.36/14,621
19. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha111.40 2 113.21 100 113.4015.26/15,519
20. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha113.40 8 109.50 4 113.5015.36/15,717
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB112.68 204 109.01 6 115.0116.87/17,215
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.55 8 113.62 2 115.6217.48/17,814
23. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy117.23 8 113.02 4 117.0218.88/19,213
24. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV143.78 8 115.15 4 119.1521.01/21,412
25. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.118.78 2 118.39 2 120.3922.25/22,711
26. MATULA Roman 1996 1 Roudnice119.27 4 124.52 2 123.2725.13/25,610
27. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK144.95 6 119.66 4 123.6625.52/26,09
28. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.119.79 4 139.47 4 123.7925.65/26,18
29. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha109.06 202 111.96 12 123.9625.82/26,37
30. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB122.57 2 127.57 54 124.5726.43/26,96
31. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha116.91 54 124.73 2 126.7328.59/29,15
32. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB122.59 60 118.60 10 128.6030.46/31,04
33. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.122.73 6 0.00 999 128.7330.59/31,23
34. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov129.68 0 116.11 206 129.6831.54/32,12
35. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.44 10 127.23 10 136.4438.30/39,01
36. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc117.97 56 141.63 104 173.9775.83/77,30
37. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha99.24 206 0.00 999 305.24207.10/211,00
38. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.116.66 4 111.83 0 111.83 75
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice117.54 4 112.68 2 114.682.85/2,568
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.117.18 0 114.91 0 114.913.08/2,862
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava117.03 6 116.19 0 116.194.36/3,957
5. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha122.17 4 114.53 8 122.5310.70/9,653
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha124.15 6 122.31 6 128.3116.48/14,749
7. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava126.36 6 126.74 6 132.7420.91/18,746
8. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.129.18 0 132.48 2 134.4822.65/20,343
9. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB131.99 6 130.97 6 136.9725.14/22,540
10. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy127.67 12 140.14 10 150.1438.31/34,337
11. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice105.38 50 102.60 4 106.60 35
12. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 136.95 106 123.15 4 127.1515.32/13,733
13. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc142.06 4 129.59 6 135.5923.76/21,231
14. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.99 4 131.89 4 135.8924.06/21,529
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha118.44 64 130.02 10 140.0228.19/25,227
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice136.23 4 138.04 58 140.2328.40/25,425
17. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha127.51 54 130.95 10 140.9529.12/26,023
18. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno122.34 50 138.59 6 144.5932.76/29,321
19. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec142.10 58 141.48 8 149.4837.65/33,719
20. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha146.29 8 147.95 6 153.9542.12/37,717
21. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.109.20 50 104.35 104 159.2047.37/42,415
22. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.140.32 62 0.00 999 202.3290.49/80,914
23. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava135.92 112 147.65 56 203.6591.82/82,113
24. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava151.14 60 156.20 62 211.1499.31/88,812
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
111.15 4 105.72 0 105.72 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
111.28 2 107.74 0 107.742.02/1,953
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
111.61 4 110.11 0 110.114.39/4,247
4. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
118.75 4 116.23 4 120.2314.51/13,742
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
124.58 2 122.27 0 122.2716.55/15,738
6. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
123.27 6 117.57 6 123.5717.85/16,934
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
129.54 4 123.54 2 125.5419.82/18,731
8. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
2 KK Opava
KK Opava
126.21 10 126.35 6 132.3526.63/25,228
9. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
USK Pha
USK Pha
130.95 2 128.36 8 136.3630.64/29,025
10. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
128.37 8 134.82 12 146.8241.10/38,922
11. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
2 Dukla B.
Dukla B.
137.01 6 131.99 2 133.9928.27/26,720
12. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
136.71 10 145.05 16 146.7140.99/38,818
13. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
2 Kotva B.
S.Žižkov
143.37 12 142.57 6 148.5742.85/40,516
14. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
2 USK Pha
USK Pha
133.92 54 142.82 8 150.8245.10/42,714
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
154.63 6 153.18 8 160.6354.91/51,912
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
157.71 212 152.10 16 168.1062.38/59,010
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
1 Kralupy
Kralupy
156.66 58 160.68 60 214.66108.94/103,09
18. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
81
84
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.17 0 89.08 0 89.08 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.91 2 90.52 0 90.521.44/1,668
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.16 2 90.97 0 90.971.89/2,162
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.31 0 89.90 2 91.902.82/3,257
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.95.95 2 91.14 2 93.144.06/4,653
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.62 2 93.83 0 93.834.75/5,349
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.65 0 93.84 2 95.846.76/7,646
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.50 0 96.50 0 96.507.42/8,343
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc96.73 2 95.00 2 97.007.92/8,940
10. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava101.65 0 114.90 2 116.9027.82/31,237
11. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc100.82 0 97.96 106 203.96114.88/129,035
12. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.69 4 95.58 2 97.588.50/9,533
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.02 6 95.00 4 99.009.92/11,131
14. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice109.95 52 98.12 2 100.1211.04/12,429
15. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava100.58 4 98.71 4 102.7113.63/15,327
16. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.11 6 93.06 56 103.1114.03/15,725
17. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha104.57 0 0.00 999 104.5715.49/17,423
18. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava109.01 2 104.78 0 104.7815.70/17,621
19. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.60 6 103.19 2 105.1916.11/18,119
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.32 0 106.75 2 105.3216.24/18,217
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.45 104 101.36 4 105.3616.28/18,315
22. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno101.53 4 104.86 2 105.5316.45/18,514
23. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha103.79 2 117.55 8 105.7916.71/18,813
24. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice105.86 0 122.40 4 105.8616.78/18,812
25. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha104.07 2 110.63 10 106.0716.99/19,111
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod100.21 54 100.23 6 106.2317.15/19,310
27. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.59 0 111.04 4 106.5917.51/19,79
28. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha103.17 4 106.59 56 107.1718.09/20,38
29. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.105.42 6 107.50 0 107.5018.42/20,77
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.106.55 2 106.09 2 108.0919.01/21,36
31. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha112.51 6 106.59 2 108.5919.51/21,95
32. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.43 0 105.17 4 109.1720.09/22,64
33. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.56 2 109.33 0 109.3320.25/22,73
34. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.18 8 99.54 10 109.5420.46/23,02
35. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.79 2 105.56 6 110.7921.71/24,41
36. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB111.87 6 112.09 2 114.0925.01/28,10
37. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz110.54 6 108.83 56 116.5427.46/30,80
38. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov114.01 4 113.36 8 118.0128.93/32,50
39. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB107.19 206 117.53 8 125.5336.45/40,90
40. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.33 54 96.71 56 148.3359.25/66,50
41. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.53 54 98.54 56 151.5362.45/70,10
42. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB105.63 56 101.03 52 153.0363.95/71,80
43. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc111.39 56 109.28 110 167.3978.31/87,90
44. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.05 56 110.92 58 168.9279.84/89,60
45. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
46. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha127.28 4 129.80 2 131.80 60
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy140.97 2 134.74 8 142.7410.94/8,353
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB148.15 4 142.49 8 150.4918.69/14,247
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha148.45 12 135.11 50 185.1153.31/40,442
5. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno128.03 4 134.72 56 190.7258.92/44,738
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava174.87 10 193.59 2 195.5963.79/48,434
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.139.16 6 143.71 56 199.7167.91/51,531
8. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha167.97 10 181.35 60 241.35109.55/83,128
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava191.27 62 193.92 58 251.92120.12/91,125
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3