vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném

13.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.90.60 0 90.08 0 90.08 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha87.11 4 86.24 4 90.240.16/0,268
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.07 2 88.89 2 90.890.81/0,962
4. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.93.68 0 91.09 0 91.091.01/1,157
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha89.35 2 89.93 4 93.933.85/4,353
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.75 4 95.12 0 95.125.04/5,649
7. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.96.42 0 95.34 0 95.345.26/5,846
8. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha94.58 2 92.64 6 98.648.56/9,543
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.43 0 93.93 6 99.939.85/10,940
10. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha93.43 0 98.90 52 150.9060.82/67,537
11. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha100.23 2 91.57 4 95.575.49/6,135
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.98 2 93.77 2 95.775.69/6,333
13. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc102.40 58 97.99 0 97.997.91/8,831
14. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha105.28 6 96.84 2 98.848.76/9,729
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB101.27 2 97.58 2 99.589.50/10,527
16. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.37 0 98.56 4 101.3711.29/12,525
17. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha102.01 4 100.33 2 102.3312.25/13,623
18. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.60 4 102.34 0 102.3412.26/13,621
19. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.104.67 2 102.98 0 102.9812.90/14,319
20. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB111.38 4 102.78 2 104.7814.70/16,317
21. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.105.24 4 98.98 6 104.9814.90/16,515
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha101.99 4 102.81 4 105.9915.91/17,714
23. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha104.31 2 0.00 999 106.3116.23/18,013
24. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha101.92 6 102.42 4 106.4216.34/18,112
25. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha126.80 50 103.03 4 107.0316.95/18,811
26. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.76 2 108.07 0 108.0717.99/20,010
27. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.115.95 6 107.46 2 109.4619.38/21,59
28. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha101.41 10 95.16 110 111.4121.33/23,78
29. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.104.93 8 106.54 6 112.5422.46/24,97
30. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov99.37 54 110.42 4 114.4224.34/27,06
31. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK127.55 6 113.08 2 115.0825.00/27,85
32. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc107.17 8 113.39 6 115.1725.09/27,94
33. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.66 2 111.43 104 115.6625.58/28,43
34. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy110.03 6 127.37 54 116.0325.95/28,82
35. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB114.40 4 114.17 56 118.4028.32/31,41
36. MATULA Roman 1996 1 Roudnice114.91 8 0.00 999 122.9132.83/36,40
37. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov116.63 56 119.65 4 123.6533.57/37,30
38. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.109.19 52 143.92 4 147.9257.84/64,20
39. KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice98.38 0 94.86 0 94.86 75
2. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha110.79 4 104.33 2 106.3311.47/12,168
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.108.04 0 104.35 2 106.3511.49/12,162
4. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.97.66 4 104.34 4 108.3413.48/14,257
5. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.21 2 108.59 2 110.5915.73/16,653
6. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno110.79 2 113.09 0 113.0918.23/19,249
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.18 0 110.69 4 114.6919.83/20,946
8. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy110.85 4 112.19 6 118.1923.33/24,643
9. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.111.71 2 118.64 2 120.6425.78/27,240
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha110.25 2 117.58 8 125.5830.72/32,437
11. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava113.81 6 115.77 2 117.7722.91/24,235
12. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha120.94 58 110.53 8 118.5323.67/25,033
13. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB120.91 8 119.38 2 121.3826.52/28,031
14. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc120.93 4 115.66 58 124.9330.07/31,729
15. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 122.62 8 128.40 8 130.6235.76/37,727
16. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.94 58 124.57 8 132.5737.71/39,825
17. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha129.75 4 152.58 4 133.7538.89/41,023
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice131.72 4 130.10 50 135.7240.86/43,121
19. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava132.78 12 0.00 999 144.7849.92/52,619
20. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava144.78 6 141.66 60 150.7855.92/59,017
21. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.03 54 99.89 56 155.8961.03/64,315
22. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice106.67 56 104.01 54 158.0163.15/66,614
23. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec157.40 4 0.00 999 161.4066.54/70,113
24. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
25. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
98.73 4 96.40 0 96.40 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
98.10 0 100.07 4 104.077.67/8,053
3. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
111.65 4 107.34 2 109.3412.94/13,447
4. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
USK Pha
USK Pha
111.98 2 105.80 6 111.8015.40/16,042
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
109.16 6 111.32 2 113.3216.92/17,638
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
2 Dukla B.
Dukla B.
124.84 12 121.16 4 125.1628.76/29,834
7. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.42 8 130.99 0 130.9934.59/35,931
8. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
128.89 6 129.17 2 131.1734.77/36,128
9. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
2 KK Opava
KK Opava
124.88 4 136.02 4 140.0243.62/45,225
10. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
2 Kotva B.
S.Žižkov
141.94 6 134.69 8 142.6946.29/48,022
11. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
112.29 56 104.46 4 108.4612.06/12,520
12. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
119.72 50 110.56 10 120.5624.16/25,118
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
1 Kralupy
Kralupy
138.13 52 121.98 10 131.9835.58/36,916
14. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
110.21 56 0.00 999 166.2169.81/72,414
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
134.64 64 147.30 62 198.64102.24/106,112
16. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
2 USK Pha
USK Pha
130.21 106 132.69 116 236.21139.81/145,010
17. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
81
84
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha83.77 0 81.59 0 81.59 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.68 0 84.63 4 88.637.04/8,668
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.87.40 0 84.83 4 88.837.24/8,962
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.86.51 4 88.86 0 88.867.27/8,957
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.87.40 4 88.65 2 90.659.06/11,153
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha83.04 2 88.71 2 90.719.12/11,249
7. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava89.77 2 91.10 4 95.1013.51/16,646
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.88.66 0 97.33 2 99.3317.74/21,743
9. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.93 4 95.78 6 101.7820.19/24,740
10. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha89.21 2 98.86 54 152.8671.27/87,437
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.21 4 84.95 0 84.953.36/4,135
12. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.01 4 85.31 4 89.317.72/9,533
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice88.60 4 87.91 2 89.918.32/10,231
14. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc92.06 0 86.63 4 90.639.04/11,129
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.74 2 86.39 6 92.3910.80/13,227
16. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha93.88 0 0.00 999 93.8812.29/15,125
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.79 2 94.19 0 94.1912.60/15,423
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec92.73 4 92.30 2 94.3012.71/15,621
19. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc91.66 4 92.55 2 94.5512.96/15,919
20. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice117.52 2 92.59 2 94.5913.00/15,917
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.09 2 91.22 4 95.2213.63/16,715
22. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.14 2 96.41 4 96.1414.55/17,814
23. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB93.36 4 92.23 4 96.2314.64/17,913
24. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc101.14 158 90.59 6 96.5915.00/18,412
25. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha100.29 6 95.09 2 97.0915.50/19,011
26. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.68 6 93.21 4 97.2115.62/19,110
27. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.88 2 100.90 6 97.8816.29/20,09
28. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha103.07 6 96.89 2 98.8917.30/21,28
29. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno95.20 4 103.46 6 99.2017.61/21,67
30. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov97.32 2 104.11 2 99.3217.73/21,76
31. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.91 56 97.51 2 99.5117.92/22,05
32. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha97.79 2 100.71 4 99.7918.20/22,34
33. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod100.64 6 93.85 6 99.8518.26/22,43
34. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.83 4 101.30 52 100.8319.24/23,62
35. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha100.16 2 98.87 2 100.8719.28/23,61
36. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB104.08 4 101.31 0 101.3119.72/24,20
37. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.14 8 99.36 2 101.3619.77/24,20
38. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy132.92 58 97.99 4 101.9920.40/25,00
39. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.18 0 104.15 10 103.1821.59/26,50
40. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.99.77 6 113.80 8 105.7724.18/29,60
41. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha101.80 6 93.51 50 107.8026.21/32,10
42. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB106.73 4 100.58 50 110.7329.14/35,70
43. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.68 54 0.00 999 156.6875.09/92,00
44. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
45. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha112.45 8 117.90 2 119.90 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.124.54 6 123.11 0 123.113.21/2,753
3. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno120.31 4 119.58 4 123.583.68/3,147
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy122.66 310 123.72 6 129.729.82/8,242
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha134.63 10 124.20 6 130.2010.30/8,638
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB135.76 8 130.24 0 130.2410.34/8,634
7. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava133.27 302 150.69 10 160.6940.79/34,031
8. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava181.32 8 178.29 108 286.29166.39/138,828
9. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3