vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

26.07.2014   řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:02,50 01:02,90 01:02,50 11
2. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:05,70 01:06,20 01:05,703.20/5,17
3. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:06,00 01:06,00 01:06,003.50/5,63
4. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.01:09,90 01:10,80 01:09,907.40/11,82
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:16,80 01:17,70 01:16,8014.30/22,91
6. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:19,10 01:17,60 01:17,6015.10/24,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:49,70 00:50,40 00:49,70 31
2. MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.00:51,30 00:52,30 00:51,301.60/3,227
3. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:52,10 00:54,30 00:52,102.40/4,823
4. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:52,40 00:54,60 00:52,402.70/5,419
5. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:56,00 00:52,80 00:52,803.10/6,215
6. ŘÍHA Zdeněk 1987 0 Třebech.00:55,10 00:55,90 00:55,105.40/10,914
7. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště00:55,50 00:57,70 00:55,505.80/11,713
8. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.00:59,10 00:56,60 00:56,606.90/13,912
9. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:56,70 00:57,00 00:56,707.00/14,111
10. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:59,80 00:58,60 00:58,608.90/17,910
11. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:00,10 00:59,90 00:59,9010.20/20,59
12. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:00,80 01:02,20 01:00,8011.10/22,38
13. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:03,40 01:08,90 01:03,4013.70/27,67
14. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:04,30 01:06,30 01:04,3014.60/29,46
15. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:04,50 01:05,70 01:04,5014.80/29,85
16. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště01:06,70 01:06,20 01:06,2016.50/33,24
17. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:06,40 01:06,40 01:06,4016.70/33,63
18. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:07,30 01:06,50 01:06,5016.80/33,82
19. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov01:07,60 01:09,10 01:07,6017.90/36,01
20. JAROLÍMEK Otta 1991 0 Turnov01:09,60 01:10,20 01:09,6019.90/40,00
21. KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.01:14,40 01:13,90 01:13,9024.20/48,70
22. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.01:18,10 01:16,30 01:16,3026.60/53,50
23. ENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov01:19,40 01:22,00 01:19,4029.70/59,80
  KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  DVOŘÁK Miroslav 1966 0 Třebech.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 DNS 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 DNS 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3