vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod, 1.NZ juniorů

02.05.2010   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.105.27 4 103.59 0 103.59 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha104.21 4 101.77 2 103.770.18/0,2-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.20 6 106.05 0 106.052.46/2,4-
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha103.75 0 104.95 2 106.953.36/3,2-
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.48 4 105.04 2 107.043.45/3,3-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha107.24 0 106.88 2 108.885.29/5,1-
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha104.88 0 112.34 0 112.348.75/8,4-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.112.92 4 109.90 6 115.9012.31/11,9-
9. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.106.16 4 104.50 54 158.5054.91/53,0-
10. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.113.18 2 107.02 54 161.0257.43/55,4-
11. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha113.39 4 110.50 0 110.506.91/6,7-
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.121.84 4 112.14 0 112.148.55/8,3-
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.115.03 6 110.39 6 116.3912.80/12,4-
14. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc117.46 0 119.41 102 117.4613.87/13,4-
15. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha118.92 0 120.47 0 118.9215.33/14,8-
16. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.116.48 4 119.81 4 120.4816.89/16,3-
17. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.133.00 8 116.66 4 120.6617.07/16,5-
18. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha121.92 2 118.85 2 120.8517.26/16,7-
19. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.117.67 4 117.72 4 121.6718.08/17,5-
20. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.118.57 6 122.10 2 124.1020.51/19,8-
21. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc118.12 6 120.64 10 124.1220.53/19,8-
22. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn120.78 110 120.79 4 124.7921.20/20,5-
23. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.144.28 0 126.82 0 126.8223.23/22,4-
24. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.13 54 127.11 4 131.1127.52/26,6-
25. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov164.64 12 137.85 4 141.8538.26/36,9-
26. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava148.57 62 157.71 10 167.7164.12/61,9-
27. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek126.17 152 123.82 56 179.8276.23/73,6-
28. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov159.65 60 0.00 999 219.65116.06/112,0-
29. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava131.28 104 128.43 104 232.43128.84/124,4-
30. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB132.16 156 125.64 158 283.64180.05/173,8-
31. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB117.26 352 0.00 999 469.26365.67/353,0-
32. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy121.16 354 0.00 999 475.16371.57/358,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.112.67 0 108.33 0 108.33 -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha112.50 0 116.31 2 118.319.98/9,2-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.135.89 2 117.78 2 119.7811.45/10,6-
4. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice119.86 2 117.43 4 121.4313.10/12,1-
5. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha113.95 0 123.78 2 125.7817.45/16,1-
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.16 10 124.03 4 128.0319.70/18,2-
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha121.59 4 128.92 2 130.9222.59/20,9-
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.17 2 136.62 2 138.6230.29/28,0-
9. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha131.97 2 141.74 104 245.74137.41/126,8-
10. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB141.95 6 155.30 202 357.30248.97/229,8-
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.127.87 58 114.87 0 114.876.54/6,0-
12. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha141.42 54 123.85 2 125.8517.52/16,2-
13. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha150.51 54 139.32 0 139.3230.99/28,6-
14. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice151.18 8 167.63 52 159.1850.85/46,9-
15. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy150.93 10 132.53 108 160.9352.60/48,6-
16. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava156.48 152 145.07 58 203.0794.74/87,5-
17. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha131.36 104 150.61 54 204.6196.28/88,9-
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec155.62 256 162.92 54 216.92108.59/100,2-
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ Sušice150.91 104 0.00 999 254.91146.58/135,3-
20. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava171.89 158 128.67 502 329.89221.56/204,5-
21. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava181.84 152 145.52 358 333.84225.51/208,2-
22. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc144.46 704 0.00 999 848.46740.13/683,2-
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
105.76 0 106.05 2 108.05 -
2. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
110.09 2 106.54 4 110.542.49/2,3-
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
113.45 4 112.99 0 112.994.94/4,6-
4. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
111.90 10 107.73 6 113.735.68/5,3-
5. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
108.90 4 112.07 2 114.076.02/5,6-
6. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
109.92 4 111.03 4 115.036.98/6,5-
7. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
115.01 4 111.46 6 117.469.41/8,7-
8. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
113.29 0 117.71 4 121.7113.66/12,6-
9. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc
KK Opava
129.94 6 123.35 4 127.3519.30/17,9-
10. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
126.76 4 124.00 54 178.0069.95/64,7-
11. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.65 52 113.48 0 113.485.43/5,0-
12. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
127.71 12 119.08 0 119.0811.03/10,2-
13. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
129.12 54 125.86 0 125.8617.81/16,5-
14. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
126.20 64 125.73 6 131.7323.68/21,9-
15. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
135.63 104 131.77 2 133.7725.72/23,8-
16. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
142.19 110 132.12 6 138.1230.07/27,8-
17. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
148.46 162 142.08 4 146.0838.03/35,2-
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
156.04 14 204.31 58 170.0461.99/57,4-
19. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
123.11 68 146.29 62 191.1183.06/76,9-
20. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
137.71 108 0.00 999 245.71137.66/127,4-
21. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
139.71 112 141.86 114 251.71143.66/133,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha97.96 4 94.81 0 94.81 -
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha94.48 0 93.79 2 95.790.98/1,0-
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.07 2 98.01 0 98.013.20/3,4-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.65 0 96.31 2 98.313.50/3,7-
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.95.08 0 98.44 2 100.445.63/5,9-
6. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha97.38 4 101.76 0 101.766.95/7,3-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha99.69 0 101.06 2 103.068.25/8,7-
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.101.27 0 99.89 4 103.899.08/9,6-
9. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.69 0 103.46 4 107.4612.65/13,3-
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.35 2 94.30 60 154.3059.49/62,7-
11. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc106.82 2 100.07 0 100.075.26/5,5-
12. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha103.15 0 102.58 4 103.158.34/8,8-
13. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec107.79 0 102.11 2 104.119.30/9,8-
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc107.45 60 100.16 4 104.169.35/9,9-
15. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava109.52 104 104.41 0 104.419.60/10,1-
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha106.16 0 107.83 4 106.1611.35/12,0-
17. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.20 2 109.78 2 108.2013.39/14,1-
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod107.21 54 108.40 0 108.4013.59/14,3-
19. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava114.72 4 109.56 0 109.5614.75/15,6-
20. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.105.73 4 105.59 4 109.5914.78/15,6-
21. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava108.59 2 116.58 154 110.5915.78/16,6-
22. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava110.86 56 107.19 4 111.1916.38/17,3-
23. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus110.44 6 109.79 2 111.7916.98/17,9-
24. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice128.74 204 106.44 6 112.4417.63/18,6-
25. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec134.86 108 106.97 6 112.9718.16/19,2-
26. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.07 102 109.76 4 113.7618.95/20,0-
27. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus108.30 152 110.19 4 114.1919.38/20,4-
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.48 2 113.67 2 115.4820.67/21,8-
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.51 2 124.91 6 115.5120.70/21,8-
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.115.43 6 113.87 2 115.8721.06/22,2-
31. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice118.80 0 116.99 54 118.8023.99/25,3-
32. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava122.93 4 120.88 4 124.8830.07/31,7-
33. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus118.02 8 116.22 52 126.0231.21/32,9-
34. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno134.28 68 127.67 2 129.6734.86/36,8-
35. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice118.93 12 114.15 50 130.9336.12/38,1-
36. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava137.32 4 128.00 4 132.0037.19/39,2-
37. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa136.48 10 132.16 10 142.1647.35/49,9-
38. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.48 50 98.68 100 151.4856.67/59,8-
39. HRIC Filip 1993 2 Olomouc127.80 256 134.24 58 192.2497.43/102,8-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha126.54 256 169.22 108 277.22 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha143.20 358 154.22 162 316.2239.00/14,1-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3