Memoriál Jaroslava Foňka st.

29.08.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.40 2 86.94 0 86.94 271
2.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha93.03 0 103.09 54 93.036.09/7,0259
3.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy94.86 0 97.63 4 94.867.92/9,1253
4. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.78 0 194.91 6 96.789.84/11,3247
5.2/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.02 2 97.45 0 97.4510.51/12,1241
6. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.62 4 95.90 2 97.9010.96/12,6235
7.2/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.52 0 103.08 112 99.5212.58/14,5229
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.84 0 99.60 50 100.8413.90/16,0223
9. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.53 0 103.35 2 101.5314.59/16,8217
10.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice102.13 4 100.54 4 104.5417.60/20,2211
11.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB104.39 2 106.01 4 106.3919.45/22,4205
12.3/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.67 52 102.86 4 106.8619.92/22,9199
13. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy105.01 2 107.07 2 107.0120.07/23,1193
14.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.84 2 103.48 4 107.4820.54/23,6187
15.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.67 6 106.34 2 107.6720.73/23,8181
16. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice118.97 102 108.11 0 108.1121.17/24,4175
17.5/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.104.27 4 107.44 106 108.2721.33/24,5169
18.5/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK104.50 4 106.17 6 108.5021.56/24,8163
19.1/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy106.80 2 107.39 2 108.8021.86/25,1157
20.3/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.105.55 4 107.18 6 109.5522.61/26,0151
21.4/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.94 6 109.60 8 111.9425.00/28,8145
22.5/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.09 2 113.88 2 112.0925.15/28,9139
23.6/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.79 12 110.78 2 112.7825.84/29,7133
24.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.06 4 118.12 10 115.0628.12/32,3127
25. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy116.92 0 126.09 8 116.9229.98/34,5121
26.2/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha113.98 6 119.03 10 119.9833.04/38,0115
27.6/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy135.29 0 119.11 2 121.1134.17/39,3109
28.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy118.49 4 113.69 8 121.6934.75/40,0103
29.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa123.66 6 117.82 4 121.8234.88/40,197
30.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.43 6 126.93 4 122.4335.49/40,891
31.7/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.28 8 119.50 8 123.2836.34/41,885
32. KHOMCHENKO Andrey 1982 Moskva121.56 2 121.46 10 123.5636.62/42,10
33.8/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec125.57 6 121.70 4 125.7038.76/44,679
34.6/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.120.87 8 113.97 12 125.9739.03/44,973
35.9/VMROMASHKIN Dmitrij 1968 Moskva123.18 4 122.03 18 127.1840.24/46,30
36.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha122.22 6 129.10 6 128.2241.28/47,567
37.4/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha126.81 4 129.20 14 130.8143.87/50,561
38.8/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.110.90 52 126.12 6 132.1245.18/52,055
39.9/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz127.60 6 137.63 108 133.6046.66/53,749
40.10/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand129.96 4 126.15 8 133.9647.02/54,143
41.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.96 2 153.12 6 135.9649.02/56,437
42.11/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy138.27 2 135.69 6 140.2753.33/61,331
43.12/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.98 6 143.35 10 140.9854.04/62,225
44.2/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky137.28 4 146.99 6 141.2854.34/62,519
45.5/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha134.20 8 159.58 14 142.2055.26/63,618
46. FELIX Petr 1982 3 Kralupy143.07 8 134.60 8 142.6055.66/64,017
47.13/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.83 54 127.76 16 143.7656.82/65,416
48.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice113.69 54 133.64 12 145.6458.70/67,515
49.7/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec124.30 110 133.30 14 147.3060.36/69,414
50.10/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec140.89 10 140.11 10 150.1163.17/72,713
51.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4147.16 4 168.24 56 151.1664.22/73,912
52.4/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy142.63 10 141.12 12 152.6365.69/75,611
53.1/VSPANTELEEV Mikhail 1955 Moskva148.79 8 151.12 10 156.7969.85/80,30
54.14/VMGROTOV Alexander 1975 Moskva171.15 16 153.14 12 165.1478.20/89,90
55.11/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz112.41 56 111.94 60 168.4181.47/93,710
56.15/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy122.37 52 119.99 58 174.3787.43/100,69
57.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha194.75 64 167.73 10 177.7390.79/104,48
58.16/VMPODOBRYAEV Alexey 1978 Pereslavl-Zalesskij125.50 54 131.08 66 179.5092.56/106,50
59.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.48 10 169.03 160 180.4893.54/107,67
60.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha161.20 106 179.10 14 193.10106.16/122,16
61.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha183.33 56 177.95 16 193.95107.01/123,15
62.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.33 50 165.19 64 194.33107.39/123,54
63.9/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha140.70 64 146.61 72 204.70117.76/135,43
64. LOZHNIKOV Dmitrij 1984 Moskva182.69 60 162.17 58 220.17133.23/153,20
65.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky136.73 354 172.16 58 230.16143.22/164,72
66.17/VMALEKSEEV Sergey 1970 Moskva202.49 28 225.57 74 230.49143.55/165,10
67.18/VMKORZHOV Alexander 1975 Moskva195.22 164 175.69 72 247.69160.75/184,90
68.10/ZSPARFENOV Dmitrij 2002 Moskva156.92 104 192.92 62 254.92167.98/193,20
69.5/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha225.00 58 1.00 999 283.00196.06/225,51
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl