vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje

22.05.2016   viz.závod č.54
ředitel: Lenka Vandasová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.13:48,80 59
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:07,8019.00/2,351
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:15,4026.60/3,243
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:32,4043.60/5,335
5.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.14:36,9048.10/5,827
6.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:49,5060.70/7,319
7. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:01,1072.30/8,711
8.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:55,00126.20/15,23
9. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.16:21,80153.00/18,52
10.4/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.16:40,60171.80/20,71
11.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.17:10,60201.80/24,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.13:21,50 40
2.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:03,4041.90/5,232
3.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.14:18,3056.80/7,124
4.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:30,6069.10/8,616
5.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.15:28,30126.80/15,88
6.1/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav15:48,40146.90/18,34
7.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav16:09,50168.00/21,03
8.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.16:15,60174.10/21,72
9.2/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.16:59,70218.20/27,21
10.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.17:35,90254.40/31,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:43,30 28
2. VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
14:57,7014.40/1,620
3.1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
1 Litovel
Č.Kruml.
15:11,5028.20/3,212
4.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:30,5047.20/5,34
5.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
17:00,40137.10/15,53
6.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza
MAREŠ Jakub
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:34,90171.60/19,42
7.1/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:11,60208.30/23,61
8.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:31,80228.50/25,90
9.1/VSGROSSMANN Zdeněk
LAGNEROVÁ Jana
1939
1959
Č.Kruml.
Soběslav
19:19,20275.90/31,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:41,40 10
2.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.15:30,1048.70/5,56
3.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.16:00,6079.20/9,05
4.1/DSKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.16:09,2087.80/10,04
5.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:49,10127.70/14,53
6.2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.17:49,70188.30/21,42
7.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.18:12,60211.20/24,01
8.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.19:47,10305.70/34,70
9.1/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.19:47,90306.50/34,80
10.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.20:12,30330.90/37,50
11.4/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.21:23,30401.90/45,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3