39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

07.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy94.80 6 105.30 2 100.80 43
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.20 4 100.70 2 102.701.90/1,939
3.1/ZSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.40 0 107.00 2 107.406.60/6,535
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa107.00 10 100.60 8 108.607.80/7,731
5.2/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia110.70 6 112.20 8 116.7015.90/15,80
6.1/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice171.20 56 118.20 0 118.2017.40/17,327
7.1/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa127.40 64 114.00 6 120.0019.20/19,023
8.2/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa126.60 8 108.20 14 122.2021.40/21,219
9.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň118.70 6 120.50 2 122.5021.70/21,515
10.3/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia129.50 64 112.00 12 124.0023.20/23,00
11.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha133.00 10 115.80 10 125.8025.00/24,814
12.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky126.20 4 122.90 4 126.9026.10/25,913
13.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha125.90 12 117.00 10 127.0026.20/26,012
14.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy144.30 110 123.80 8 131.8031.00/30,811
15.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec121.90 10 151.80 6 131.9031.10/30,910
16.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha126.30 16 117.70 18 135.7034.90/34,69
17.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha137.70 2 134.40 4 138.4037.60/37,38
18.4/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice135.40 10 146.30 6 145.4044.60/44,27
19.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy249.70 56 136.20 10 146.2045.40/45,06
20.8/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha154.10 4 152.60 4 156.6055.80/55,45
21.9/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.20 10 181.30 10 162.2061.40/60,94
22.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec162.10 56 160.00 4 164.0063.20/62,73
23.4/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.186.90 302 156.20 58 214.20113.40/112,52
24.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy158.00 114 159.80 208 272.00171.20/169,81
25.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha143.80 302 157.00 210 367.00266.20/264,10
26.11/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha172.00 208 142.00 312 380.00279.20/277,00
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl