39. ročník závodu Stružnická peřej

08.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy92.60 2 90.50 0 90.50 43
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha93.90 2 95.20 0 95.204.70/5,239
3. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa103.50 0 98.40 0 98.407.90/8,735
4.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.99.10 0 99.90 0 99.108.60/9,531
5.1/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa97.50 4 99.20 0 99.208.70/9,627
6.2/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia103.50 0 97.60 2 99.609.10/10,10
7.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec101.20 0 104.80 2 101.2010.70/11,823
8.2/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa103.50 2 106.00 2 105.5015.00/16,619
9.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha104.10 2 105.80 4 106.1015.60/17,215
10.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa110.70 2 107.10 0 107.1016.60/18,314
11.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec103.30 6 104.20 4 108.2017.70/19,613
12.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.10 2 108.40 0 108.4017.90/19,812
13.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy104.70 4 110.40 6 108.7018.20/20,111
14.6/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia105.80 6 105.60 4 109.6019.10/21,10
15.7/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha110.30 4 107.80 2 109.8019.30/21,310
16.2/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha109.90 0 110.70 2 109.9019.40/21,49
16.8/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha105.90 4 120.60 10 109.9019.40/21,48
18.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice122.30 0 109.70 4 113.7023.20/25,67
19.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň117.10 6 115.20 2 117.2026.70/29,56
20.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy117.30 4 116.60 2 118.6028.10/31,05
21.5/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.70 2 120.30 0 118.7028.20/31,24
22.4/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.130.00 2 124.90 100 132.0041.50/45,93
23.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha120.00 102 127.10 8 135.1044.60/49,32
24.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy135.80 10 129.60 14 143.6053.10/58,71
25.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha133.80 212 140.90 14 154.9064.40/71,20
26.11/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha208.60 210 147.00 266 413.00322.50/356,40
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl