6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně

26.08.2018  
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha104.68 0 101.36 0 101.36 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha104.93 0 101.70 0 101.700.34/0,368
3. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha104.03 0 102.63 0 102.631.27/1,362
4. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha102.13 0 103.12 0 103.121.76/1,757
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.105.46 2 105.22 0 105.223.86/3,853
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.109.29 0 106.32 0 106.324.96/4,949
7.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.108.27 2 107.17 0 107.175.81/5,746
8. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha109.40 2 108.00 2 110.008.64/8,543
9.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha107.11 0 110.27 0 110.278.91/8,840
10.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.109.34 0 106.60 4 110.609.24/9,137
11.1/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha112.14 0 106.51 0 106.515.15/5,135
12. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha107.96 6 104.44 4 108.447.08/7,033
13.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.30 6 107.13 2 109.137.77/7,731
14.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha111.91 2 109.88 0 109.888.52/8,429
15.2/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice111.88 4 110.71 2 112.7111.35/11,227
16.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha118.35 0 113.49 0 113.4912.13/12,025
17.4/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky118.21 4 113.65 0 113.6512.29/12,123
18.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy112.69 2 110.61 52 114.6913.33/13,221
19.5/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha110.86 4 113.75 2 114.8613.50/13,319
20. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha115.40 0 113.43 4 115.4014.04/13,917
21. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc114.44 108 112.23 4 116.2314.87/14,715
22.6/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha116.29 0 129.15 152 116.2914.93/14,714
23.7/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha117.64 0 117.74 4 117.6416.28/16,113
24. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava120.44 0 113.70 4 117.7016.34/16,112
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky118.37 4 111.73 6 117.7316.37/16,211
26.4/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz116.74 6 114.06 4 118.0616.70/16,510
27.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk120.60 2 115.01 4 119.0117.65/17,49
28.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc130.09 104 117.11 2 119.1117.75/17,58
29.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky115.64 4 119.41 4 119.6418.28/18,07
30.6/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha115.70 4 122.52 156 119.7018.34/18,16
31.7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc118.61 2 116.94 4 120.6119.25/19,05
32.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí115.99 6 125.16 54 121.9920.63/20,44
33.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava123.73 4 120.16 2 122.1620.80/20,53
34. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.123.62 2 4.00 999 125.6224.26/23,92
35.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky120.39 8 117.28 52 128.3927.03/26,71
36.5/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc123.20 6 127.43 4 129.2027.84/27,50
37.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno122.76 52 132.63 0 132.6331.27/30,90
38. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha113.91 102 4.00 999 215.91114.55/113,00
39.9/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava4.00 999 4.00 999 1003.00 0

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
137/2/036/3/037/2/036/3/073/5/0
238/1/038/1/038/1/038/1/076/2/0
339/0/038/1/039/0/038/1/077/1/0
438/1/039/0/038/1/039/0/077/1/0
530/9/034/5/030/9/034/5/064/14/0
638/1/037/2/038/1/037/2/075/3/0
737/2/039/0/037/2/039/0/076/2/0
834/1/434/1/434/1/434/1/468/2/8
934/5/036/3/034/5/036/3/070/8/0
1037/2/039/0/037/2/039/0/076/2/0
1136/3/038/1/036/3/038/1/074/4/0
1237/2/036/3/037/2/036/3/073/5/0
1335/4/037/2/035/4/037/2/072/6/0
1438/1/038/1/038/1/038/1/076/2/0
1539/0/038/1/039/0/038/1/077/1/0
1633/6/036/2/133/6/036/2/169/8/1
1735/2/236/1/235/2/236/1/271/3/4
1835/3/134/4/135/3/134/4/169/7/2
1935/4/030/8/135/4/030/8/165/12/1
Oddíl