Hanácký slalom - neděle

25.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 2000 0 SVK107.30 2 106.50 0 106.50 0
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.15 2 108.70 0 108.702.20/2,165
3. DANĚK Aleš 1979 0 Olomouc109.90 0 109.00 4 109.903.40/3,257
4.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava112.50 2 112.40 2 114.407.90/7,449
5.2/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.123.70 52 117.70 0 117.7011.20/10,545
6.3/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.118.00 0 120.90 0 118.0011.50/10,841
7. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 111.20 8 119.2012.70/11,937
8.1/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc117.10 6 115.60 4 119.6013.10/12,333
9. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc117.80 2 0.00 999 119.8013.30/12,529
10.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk121.40 0 163.90 4 121.4014.90/14,025
11.1/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc127.10 0 125.30 0 125.3018.80/17,721
12.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno128.20 0 125.60 0 125.6019.10/17,920
13.3/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk122.60 4 124.80 2 126.6020.10/18,919
14.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel127.10 0 128.70 0 127.1020.60/19,318
14.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.10 2 129.10 0 127.1020.60/19,317
16.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc130.30 0 129.90 2 130.3023.80/22,316
16.4/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí130.80 4 126.30 4 130.3023.80/22,315
18.3/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava130.40 2 138.50 102 132.4025.90/24,314
19.4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel140.40 2 135.20 0 135.2028.70/26,913
20. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel136.00 0 0.00 999 136.0029.50/27,712
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo136.30 4 134.30 2 136.3029.80/28,011
22.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno146.60 0 136.50 0 136.5030.00/28,210
23.5/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.133.50 4 136.10 4 137.5031.00/29,19
24.4/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc139.50 2 138.10 0 138.1031.60/29,78
25.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.143.70 0 143.20 0 143.2036.70/34,57
26.5/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel144.90 0 144.30 2 144.9038.40/36,16
27.3/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel155.70 2 144.80 2 146.8040.30/37,85
28.6/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel142.10 6 147.00 2 148.1041.60/39,14
29.7/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava144.50 4 186.30 0 148.5042.00/39,43
30.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň156.60 6 144.90 4 148.9042.40/39,82
31.2/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.159.20 54 157.30 0 157.3050.80/47,71
32.3/ZMPŘIKRYL Matěj 1999 0 Tesla Bo154.50 4 164.30 8 158.5052.00/48,80
33.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.30 4 162.80 52 168.3061.80/58,00
34.4/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.167.30 4 177.00 52 171.3064.80/60,80
35.9/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel175.00 6 0.00 999 181.0074.50/70,00
36.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí160.00 50 153.90 52 205.9099.40/93,30
37.10/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.186.50 104 187.40 54 241.40134.90/126,70
  MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Pavel 1954 3 Lukavice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení