2. ČP ve slalomu

26.04.2009   USD Liptovský Mikuláš, trať Váh
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.32 0 98.67 0 98.67 -
2. PIŠVEJC Ivan 1978 M USK Pha100.02 2 98.07 2 100.071.40/1,4-
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha100.31 0 99.51 2 101.512.84/2,9-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha99.73 2 99.52 2 101.522.85/2,9-
5. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha103.57 0 102.44 2 104.445.77/5,8-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.103.17 2 104.61 0 104.615.94/6,0-
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.87 0 100.88 4 104.886.21/6,3-
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec103.66 0 104.44 2 106.447.77/7,9-
9. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.22 0 108.66 0 108.669.99/10,1-
10. RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.101.18 2 101.39 50 151.3952.72/53,4-
11. HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.104.07 2 0.00 0 106.077.40/7,5-
12. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice107.83 50 0.00 0 157.8359.16/60,0-
13. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha108.51 0 0.00 0 108.519.84/10,0-
14. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.103.35 8 0.00 0 111.3512.68/12,9-
15. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava112.36 50 0.00 0 162.3663.69/64,5-
16. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice105.42 4 0.00 0 109.4210.75/10,9-
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.81 2 0.00 0 107.819.14/9,3-
18. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice114.61 4 0.00 0 118.6119.94/20,2-
19. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.50 2 0.00 0 115.5016.83/17,1-
20. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc106.14 4 0.00 0 110.1411.47/11,6-
21. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice112.71 2 0.00 0 114.7116.04/16,3-
22. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava105.82 0 0.00 0 105.827.15/7,2-
23. SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec115.92 52 0.00 0 167.9269.25/70,2-
24. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.110.77 0 0.00 0 110.7712.10/12,3-
25. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.74 2 0.00 0 108.7410.07/10,2-
26. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.111.52 6 0.00 0 117.5218.85/19,1-
27. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.62 2 0.00 0 112.6213.95/14,1-
28. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.113.03 2 0.00 0 115.0316.36/16,6-
29. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.73 52 0.00 0 172.7374.06/75,1-
30. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice115.58 0 0.00 0 115.5816.91/17,1-
31. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.99 6 0.00 0 119.9921.32/21,6-
32. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí112.05 8 0.00 0 120.0521.38/21,7-
33. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky119.34 8 0.00 0 127.3428.67/29,1-
34. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava134.81 8 0.00 0 142.8144.14/44,7-
35. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy112.12 0 0.00 0 112.1213.45/13,6-
36. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov114.70 0 0.00 0 114.7016.03/16,2-
37. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy124.16 6 0.00 0 130.1631.49/31,9-
38. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava128.03 4 0.00 0 132.0333.36/33,8-
39. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa131.42 6 0.00 0 137.4238.75/39,3-
40. HRIC Filip 1993 2 Olomouc122.09 0 0.00 0 122.0923.42/23,7-
41. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice133.29 8 0.00 0 141.2942.62/43,2-
42. KASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB123.23 4 0.00 0 127.2328.56/28,9-
43. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava133.12 4 0.00 0 137.1238.45/39,0-
44. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava121.26 6 0.00 0 127.2628.59/29,0-
45. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.102.62 4 0.00 0 106.627.95/8,1-
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl

Historie procházení