Slalom v Třebechovicích

26.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha129.64 0 133.10 0 129.64 0
2.1/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně139.46 6 133.10 0 133.103.46/2,70
3.2/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand139.53 0 133.00 2 135.005.36/4,10
4.2/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.87 2 136.39 0 136.396.75/5,20
5.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy136.38 2 136.37 2 138.378.73/6,70
6.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand136.40 2 138.00 2 138.408.76/6,80
7.4/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily154.33 4 139.10 0 139.109.46/7,30
8.5/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.30 2 148.23 2 140.3010.66/8,20
9.6/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor146.43 4 140.73 0 140.7311.09/8,60
10.4/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.138.78 2 141.80 0 140.7811.14/8,60
11.7/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy139.90 2 141.29 6 141.9012.26/9,50
12.8/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV151.03 6 142.05 0 142.0512.41/9,60
13.9/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha144.36 0 144.10 4 144.3614.72/11,40
14.10/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha146.59 10 147.27 0 147.2717.63/13,60
15.11/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand148.90 4 148.48 4 152.4822.84/17,60
16.5/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy151.32 4 149.88 4 153.8824.24/18,70
17.12/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha157.79 4 142.56 12 154.5624.92/19,20
18.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK155.87 10 155.48 0 155.4825.84/19,90
19.13/PZMMRŮZEK David   KK Brand159.04 4 154.41 2 156.4126.77/20,60
20.14/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand175.66 4 149.55 8 157.5527.91/21,50
21.15/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója161.22 4 159.57 0 159.5729.93/23,10
22.16/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec165.23 50 162.01 2 164.0134.37/26,50
23.17/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha161.36 6 162.73 2 164.7335.09/27,10
24.18/PZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky163.75 4 167.03 4 167.7538.11/29,40
25.19/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily171.49 4 168.92 0 168.9239.28/30,30
26.20/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto163.24 6 165.82 8 169.2439.60/30,50
27.7/PZZVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand167.85 2 177.11 2 169.8540.21/31,00
28.8/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy178.39 6 165.19 6 171.1941.55/32,10
29.21/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor185.09 6 173.07 4 177.0747.43/36,60
30.9/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy169.84 10 165.06 56 179.8450.20/38,70
32.22/PZMSOUKUP Vendelín   Benátky184.31 6 197.10 6 190.3160.67/46,80
33.23/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy211.83 14 209.63 68 225.8396.19/74,20
34.24/PZMŠTURC Filip 2010 Semily224.77 4 4.00 999 228.7799.13/76,50
35.25/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec244.23 14 249.72 12 258.23128.59/99,20
36.26/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec254.14 14 266.34 6 268.14138.50/106,80
37.10/PZZMRŮZKOVÁ Marie   KK Brand218.10 999 183.79 108 291.79162.15/125,10
  TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Antonín 2010 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení