Slalom v Třebechovicích

26.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně104.22 2 101.65 0 101.65 275
2. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.102.26 0 102.35 0 102.260.61/0,6271
3.1/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec105.18 2 102.38 0 102.380.73/0,7267
4.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol102.77 0 102.46 2 102.771.12/1,1263
5.1/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec103.88 0 117.56 6 103.882.23/2,2259
6.2/DMRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm104.19 0 4.00 999 104.192.54/2,5255
7.2/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand104.30 0 117.78 102 104.302.65/2,6251
8.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha111.23 6 104.93 0 104.933.28/3,2247
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto105.32 0 105.11 50 105.323.67/3,6243
10.3/VMMRŮZEK Kamil 1977 Dukla B.109.40 0 106.32 0 106.324.67/4,6239
11.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz109.65 2 106.68 0 106.685.03/4,9235
12.4/DMVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště109.93 4 107.78 0 107.786.13/6,0231
13.3/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav109.76 0 108.04 0 108.046.39/6,3227
14.1/DSNOVÁK Filip   3+ Boh.Pha104.62 4 107.45 54 108.626.97/6,9223
15.5/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand127.65 2 108.78 0 108.787.13/7,0219
16.4/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.19 0 108.85 0 108.857.20/7,1215
17.5/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 109.54 0 109.547.89/7,8211
18.2/VDVOŘÁK Tomáš   3+ Třebech.109.66 0 108.88 2 109.668.01/7,9207
19.4/VMTATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.110.19 0 109.98 0 109.988.33/8,2203
20.2/U23MILLER Jan 1997 Turnov110.20 0 4.00 999 110.208.55/8,4199
21.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.110.85 0 4.00 999 110.859.20/9,1195
22.9/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.108.88 2 4.00 999 110.889.23/9,1191
23.2/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov109.09 2 4.00 999 111.099.44/9,3187
24.3/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm109.33 2 4.00 999 111.339.68/9,5183
25.6/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha109.23 4 107.51 4 111.519.86/9,7179
26.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.21 2 110.01 2 112.0110.36/10,2175
27.3/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.84 2 112.32 0 112.3210.67/10,5171
28.6/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily111.71 2 110.47 2 112.4710.82/10,6167
29.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.49 0 112.52 0 112.5210.87/10,7163
30.8/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav115.86 6 112.60 0 112.6010.95/10,8159
31.9/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz111.93 2 111.18 2 113.1811.53/11,3155
32.10/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak88.50 52 111.28 2 113.2811.63/11,4151
33.4/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha115.29 0 113.29 0 113.2911.64/11,5147
34.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice113.71 8 113.69 0 113.6912.04/11,8143
35.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice114.22 104 111.95 2 113.9512.30/12,1139
36.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy114.82 0 114.24 0 114.2412.59/12,4135
37.8/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol130.02 4 114.28 0 114.2812.63/12,4131
38.7/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov114.33 0 114.58 2 114.3312.68/12,5127
39. ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.115.29 0 114.56 0 114.5612.91/12,7123
40.4/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily114.71 0 143.91 0 114.7113.06/12,8119
41.9/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec116.70 6 113.01 2 115.0113.36/13,1115
42.13/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto115.28 0 118.46 2 115.2813.63/13,4111
43.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.113.81 2 4.00 999 115.8114.16/13,9110
44.5/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.115.86 0 116.31 4 115.8614.21/14,0109
45.6/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec115.92 0 4.00 999 115.9214.27/14,0108
46.14/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník116.00 0 114.44 2 116.0014.35/14,1107
47.10/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.122.81 52 116.84 0 116.8415.19/14,9106
48.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.00 0 118.83 0 117.0015.35/15,1105
49.2/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky117.97 0 115.10 2 117.1015.45/15,2104
50.11/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha113.16 4 115.64 2 117.1615.51/15,3103
51.17/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec116.19 4 117.58 0 117.5815.93/15,7102
52.15/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha117.75 0 117.83 2 117.7516.10/15,8101
53.3/ZMBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha118.83 0 117.85 0 117.8516.20/15,9100
54.16/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.92 0 4.00 999 117.9216.27/16,099
55.12/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov116.13 2 4.00 999 118.1316.48/16,298
56.4/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand116.37 2 121.79 0 118.3716.72/16,497
57.5/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně119.21 0 116.79 4 119.2117.56/17,396
58.13/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak119.24 0 125.21 4 119.2417.59/17,395
59.6/ZMSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.119.31 0 128.95 2 119.3117.66/17,494
60.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn121.36 4 117.40 2 119.4017.75/17,593
61.14/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.108.59 50 117.44 2 119.4417.79/17,592
62.17/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.62 4 117.54 2 119.5417.89/17,691
63.1/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec120.80 0 117.74 2 119.7418.09/17,890
64.8/VMHORÁK David 1976 2 Frol119.80 0 120.46 0 119.8018.15/17,989
65.15/DMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK140.30 56 113.86 6 119.8618.21/17,988
66.18/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily120.41 4 118.06 2 120.0618.41/18,187
67.16/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 Frol125.81 0 120.18 0 120.1818.53/18,286
68.9/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.118.67 2 118.40 2 120.4018.75/18,485
69.8/ZMKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha4.00 999 120.42 0 120.4218.77/18,584
70.19/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec118.44 2 117.30 4 120.4418.79/18,583
71.20/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily121.08 10 120.55 0 120.5518.90/18,682
72. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto120.94 0 122.40 4 120.9419.29/19,081
73.18/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto121.99 4 121.37 0 121.3719.72/19,480
74.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz123.35 4 121.82 0 121.8220.17/19,879
75.21/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.114.28 8 116.49 10 122.2820.63/20,378
76.22/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec120.31 2 4.00 999 122.3120.66/20,377
77.19/DMJAHNA Ondřej   3 Třebech.123.70 2 122.78 0 122.7821.13/20,876
78.20/DMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov121.26 4 122.88 0 122.8821.23/20,975
79.21/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.119.35 4 123.11 4 123.3521.70/21,374
80.10/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója120.36 58 121.40 2 123.4021.75/21,473
81.10/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha125.16 0 123.56 0 123.5621.91/21,672
82.11/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha124.97 8 123.57 0 123.5721.92/21,671
83.5/DSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.122.94 2 123.81 0 123.8122.16/21,870
84.23/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor120.44 4 120.78 4 124.4422.79/22,469
84.2/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy123.32 2 122.44 2 124.4422.79/22,468
86.11/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha121.45 6 122.47 2 124.4722.82/22,467
87.24/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha121.45 4 120.51 4 124.5122.86/22,566
88.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.122.77 2 127.92 0 124.7723.12/22,765
89.12/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha122.95 2 123.74 2 124.9523.30/22,964
90.4/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto120.98 4 117.33 8 124.9823.33/23,063
91.22/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.123.78 2 119.00 6 125.0023.35/23,062
92.23/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.123.40 2 121.76 4 125.4023.75/23,461
93.13/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV123.49 2 124.11 2 125.4923.84/23,560
94.24/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha125.43 2 121.51 4 125.5123.86/23,559
95.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol124.08 56 123.60 2 125.6023.95/23,658
96.13/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa127.76 2 125.65 0 125.6524.00/23,657
97.25/DMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.129.19 2 123.93 2 125.9324.28/23,956
98.14/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor123.83 4 124.56 2 126.5624.91/24,555
99.14/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha124.71 2 4.00 999 126.7125.06/24,754
100.25/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec125.84 2 126.93 0 126.9325.28/24,953
101.15/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand129.22 2 125.18 2 127.1825.53/25,152
102.16/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand127.25 0 126.80 2 127.2525.60/25,251
103.26/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol124.37 8 123.29 4 127.2925.64/25,250
104.33/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha119.31 8 4.00 999 127.3125.66/25,249
105.5/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.123.97 4 124.58 6 127.9726.32/25,948
106.8/VJÁNSKÝ Pavel   3 Dv.Král.129.45 4 126.02 2 128.0226.37/25,947
107.26/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa130.16 0 128.51 0 128.5126.86/26,446
108.17/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha127.90 52 126.58 2 128.5826.93/26,545
109.18/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha124.82 4 1.00 999 128.8227.17/26,744
110.27/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy127.94 6 127.69 2 129.6928.04/27,643
111.19/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.132.98 4 129.74 0 129.7428.09/27,642
112.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník131.27 0 130.33 0 130.3328.68/28,241
113.6/DSSUK Jakub   3 Trutnov124.87 6 4.00 999 130.8729.22/28,740
114.10/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec140.23 2 127.04 4 131.0429.39/28,939
115. JAVŮREK Jan   Třebech.127.63 4 4.00 999 131.6329.98/29,538
116.28/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.131.65 0 122.10 54 131.6530.00/29,537
117.29/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto130.85 4 131.69 0 131.6930.04/29,636
118.30/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand131.72 0 132.63 2 131.7230.07/29,635
119. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.128.97 6 129.76 2 131.7630.11/29,634
120.20/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand129.96 2 127.55 6 131.9630.31/29,833
121.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec130.40 2 133.34 6 132.4030.75/30,332
122.21/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha135.01 6 130.52 2 132.5230.87/30,431
123.22/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky130.85 2 129.58 4 132.8531.20/30,730
124.31/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.129.14 4 130.53 4 133.1431.49/31,029
125.32/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily133.20 0 131.54 4 133.2031.55/31,028
126.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK133.31 0 134.17 0 133.3131.66/31,127
127.15/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy131.48 2 135.65 2 133.4831.83/31,326
128.7/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily132.67 6 131.87 2 133.8732.22/31,725
129.23/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.135.50 2 134.36 0 134.3632.71/32,224
130.33/ZSWAIS Jakub 2007 3 KK Brand133.97 4 132.40 2 134.4032.75/32,223
131.34/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec128.51 6 139.20 2 134.5132.86/32,322
132.8/DSTROCH Jan   3 Dv.Král.132.52 2 133.20 2 134.5232.87/32,321
133.27/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.132.55 2 136.81 2 134.5532.90/32,420
134.24/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK141.80 4 135.16 0 135.1633.51/33,019
135.35/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.135.91 0 1.00 999 135.9134.26/33,718
136.6/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha136.12 0 136.45 0 136.1234.47/33,917
137.25/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.79 2 138.90 2 136.7935.14/34,616
138.11/VMAREK Pavel   3 Třebech.139.85 6 137.24 0 137.2435.59/35,015
139.26/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha143.26 6 138.09 0 138.0936.44/35,814
140.27/ZMBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa140.48 6 138.66 0 138.6637.01/36,413
141.28/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak145.13 0 140.04 0 140.0438.39/37,812
142.29/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor141.96 6 136.13 4 140.1338.48/37,911
143.7/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.153.75 0 140.47 0 140.4738.82/38,210
144.30/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha144.97 8 138.81 2 140.8139.16/38,59
145.31/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand138.85 2 135.83 6 140.8539.20/38,68
146.8/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov147.48 0 141.92 0 141.9240.27/39,67
147.36/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily145.30 4 140.91 2 142.9141.26/40,66
148.32/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz141.15 4 141.86 2 143.8642.21/41,55
149.16/VMHADRABA Michal 1976 Frol148.74 4 140.81 4 144.8143.16/42,54
150.12/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha144.87 0 4.00 999 144.8743.22/42,53
151.37/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto147.42 0 4.00 999 147.4245.77/45,02
152.1/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.150.97 4 148.65 0 148.6547.00/46,21
153.28/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.151.00 4 145.16 4 149.1647.51/46,70
154. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov162.62 2 149.81 4 153.8152.16/51,30
155.38/ZSHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.182.62 4 162.85 0 162.8561.20/60,20
156.39/ZSKURUCZ Štěpán 2007 Benátky159.89 8 156.93 6 162.9361.28/60,30
157.29/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor118.79 50 4.00 999 168.7967.14/66,10
158.34/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov181.30 2 179.29 4 183.2981.64/80,30
159.40/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto182.48 4 188.42 4 186.4884.83/83,50
160.35/ZMBÖNSCH Pavel   Dv.Král.4.00 999 186.43 12 198.4396.78/95,20
161.41/ZSANÝŽ Edward   Dv.Král.202.72 0 4.00 999 202.72101.07/99,40
  TRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jiří 1970 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.115.90 4 117.48 0 117.48 53
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK120.26 0 118.69 0 118.691.21/1,049
3.2/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.30 0 119.98 0 119.982.50/2,145
4.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK124.62 0 122.18 0 122.184.70/4,041
5.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand124.63 0 122.73 0 122.735.25/4,537
6.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK121.66 2 122.82 0 122.825.34/4,533
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.53 2 119.48 52 125.538.05/6,929
8.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn122.32 4 123.45 4 126.328.84/7,525
9.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha125.62 6 126.44 0 126.448.96/7,621
10.5/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.163.97 4 126.50 0 126.509.02/7,717
11.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor122.34 6 127.08 0 127.089.60/8,216
12.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand122.34 50 127.10 0 127.109.62/8,215
13.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 129.06 0 129.0611.58/9,914
14.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand130.64 4 129.42 0 129.4211.94/10,213
15.5/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand130.25 6 128.01 2 130.0112.53/10,712
16.7/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha126.09 4 129.87 4 130.0912.61/10,711
17.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK132.31 0 129.25 2 131.2513.77/11,710
18.8/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.136.60 4 132.75 0 132.7515.27/13,09
19.2/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha135.21 6 133.75 4 137.7520.27/17,38
20.9/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha140.39 0 138.47 2 140.3922.91/19,57
21.10/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto143.88 0 144.13 0 143.8826.40/22,56
22.3/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov145.05 0 144.02 4 145.0527.57/23,55
23.7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.147.47 6 144.85 2 146.8529.37/25,04
24.11/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy146.96 4 143.64 4 147.6430.16/25,73
25.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.77 2 154.77 0 154.7737.29/31,72
26.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz170.34 4 153.05 2 155.0537.57/32,01
27.8/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha163.67 4 171.71 2 167.6750.19/42,70
28.9/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.179.48 12 188.67 4 191.4874.00/63,00
29.4/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov336.26 2 4.00 999 338.26220.78/187,90
  HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
117.95 4 118.96 2 120.96 57
2.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 119.60 2 121.600.64/0,553
3.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
122.19 0 121.56 2 122.191.23/1,049
4.2/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
124.46 6 122.88 2 124.883.92/3,245
5.1/DMJIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
127.43 6 124.03 2 126.035.07/4,241
6.3/VOUTRATA Jindřich
TROCH Petr
1970
1971
2 Pardub.
Dv.Král.
131.02 4 133.01 2 135.0114.05/11,637
7.1/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
129.09 6 131.45 6 135.0914.13/11,733
8.2/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
2 Loko Plz
Loko Plz
132.59 4 131.08 6 136.5915.63/12,929
9. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.77 4 136.60 2 138.6017.64/14,625
10.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
140.34 4 137.18 2 139.1818.22/15,121
11.2/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
143.11 6 140.13 2 142.1321.17/17,517
12.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
140.47 6 140.76 2 142.7621.80/18,016
13.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
142.19 2 141.02 2 143.0222.06/18,215
14. PINKAVA Lukáš
PINKAVA Jonáš
1976
2011
SKVS ČB
USK Pha
148.28 0 4.00 999 148.2827.32/22,60
15.1/ZMINDRUCH Tomáš
SAMEK Petr
2008
2008
3 KVS HK
Třebech.
144.73 6 146.54 10 150.7329.77/24,614
16.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
3 USK Pha
USK Pha
150.07 8 148.02 4 152.0231.06/25,713
17.2/DSŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
150.55 6 148.02 6 154.0233.06/27,312
18.3/ZSUHLÍK Jan
MÍKA Hynek
2008
2006
2 Bechyně
Soběslav
148.39 6 4.00 999 154.3933.43/27,611
19. VELENOVSKÝ Vojta
VELENOVSKÝ Jiří
2008
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
156.43 4 146.89 8 154.8933.93/28,110
20.4/ZSBOURA Samuel
SVOBODA Adam
2007
2006
3 USK Pha
USK Pha
152.82 4 147.27 10 156.8235.86/29,69
21.3/DMKVAPIL Ondřej
ZRZAVÝ Jakub
2007
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
157.71 0 1.00 999 157.7136.75/30,48
22.3/ZMHILAR Mikoláš
PETŘÍK Marek
2009
2008
USK Pha
USK Pha
156.61 10 156.04 2 158.0437.08/30,77
23.4/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
3 USK Pha
USK Pha
154.48 8 153.30 6 159.3038.34/31,76
24.5/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
3 Semily
Semily
151.63 8 158.53 6 159.6338.67/32,05
25.6/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
158.79 8 156.11 4 160.1139.15/32,44
26.4/DMSVOBODA Martin
MILYAN Daniel
2005
2006
L.Žatec
L.Žatec
155.55 6 159.18 10 161.5540.59/33,63
27.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
153.10 10 160.24 12 163.1042.14/34,82
28.7/ZSSYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
2007
2006
L.Žatec
L.Žatec
174.59 4 166.48 2 168.4847.52/39,31
29.5/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
160.32 12 166.39 6 172.3251.36/42,50
30.5/DMSTRASSER Marek
PETŘÍČEK Adam
2004
2007
L.Žatec
L.Žatec
165.04 12 171.46 8 177.0456.08/46,40
31.6/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
185.96 14 177.83 56 199.9679.00/65,30
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
3 Loko Plz
Blovice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha129.64 0 133.10 0 129.64 0
2.1/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně139.46 6 133.10 0 133.103.46/2,70
3.2/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand139.53 0 133.00 2 135.005.36/4,10
4.2/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.87 2 136.39 0 136.396.75/5,20
5.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy136.38 2 136.37 2 138.378.73/6,70
6.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand136.40 2 138.00 2 138.408.76/6,80
7.4/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily154.33 4 139.10 0 139.109.46/7,30
8.5/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.30 2 148.23 2 140.3010.66/8,20
9.6/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor146.43 4 140.73 0 140.7311.09/8,60
10.4/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.138.78 2 141.80 0 140.7811.14/8,60
11.7/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy139.90 2 141.29 6 141.9012.26/9,50
12.8/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV151.03 6 142.05 0 142.0512.41/9,60
13.9/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha144.36 0 144.10 4 144.3614.72/11,40
14.10/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha146.59 10 147.27 0 147.2717.63/13,60
15.11/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand148.90 4 148.48 4 152.4822.84/17,60
16.5/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy151.32 4 149.88 4 153.8824.24/18,70
17.12/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha157.79 4 142.56 12 154.5624.92/19,20
18.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK155.87 10 155.48 0 155.4825.84/19,90
19.13/PZMMRŮZEK David   KK Brand159.04 4 154.41 2 156.4126.77/20,60
20.14/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand175.66 4 149.55 8 157.5527.91/21,50
21.15/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója161.22 4 159.57 0 159.5729.93/23,10
22.16/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec165.23 50 162.01 2 164.0134.37/26,50
23.17/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha161.36 6 162.73 2 164.7335.09/27,10
24.18/PZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky163.75 4 167.03 4 167.7538.11/29,40
25.19/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily171.49 4 168.92 0 168.9239.28/30,30
26.20/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto163.24 6 165.82 8 169.2439.60/30,50
27.7/PZZVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand167.85 2 177.11 2 169.8540.21/31,00
28.8/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy178.39 6 165.19 6 171.1941.55/32,10
29.21/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor185.09 6 173.07 4 177.0747.43/36,60
30.9/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy169.84 10 165.06 56 179.8450.20/38,70
32.22/PZMSOUKUP Vendelín   Benátky184.31 6 197.10 6 190.3160.67/46,80
33.23/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy211.83 14 209.63 68 225.8396.19/74,20
34.24/PZMŠTURC Filip 2010 Semily224.77 4 4.00 999 228.7799.13/76,50
35.25/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec244.23 14 249.72 12 258.23128.59/99,20
36.26/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec254.14 14 266.34 6 268.14138.50/106,80
37.10/PZZMRŮZKOVÁ Marie   KK Brand218.10 999 183.79 108 291.79162.15/125,10
  TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Antonín 2010 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov161.75 0 147.46 4 151.46 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV176.94 0 154.57 2 156.575.11/3,40
3.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK161.18 0 157.87 0 157.876.41/4,20
4.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy156.52 4 153.95 4 157.956.49/4,30
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha163.78 0 159.38 2 161.389.92/6,50
6.5/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand169.49 2 169.43 6 171.4920.03/13,20
7.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.176.67 4 189.56 4 180.6729.21/19,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK108.17 0 108.23 0 108.17 150
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK108.87 0 109.44 0 108.870.70/0,6146
3.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.93 0 107.33 2 108.930.76/0,7142
4.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK120.45 1 110.66 0 110.662.49/2,3138
5.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha110.93 0 111.72 2 110.932.76/2,6134
6.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.111.31 0 112.37 0 111.313.14/2,9130
7.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov113.90 0 112.65 0 112.654.48/4,1126
8.2/ZSHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK108.34 5 111.40 4 113.345.17/4,8122
9.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov114.95 8 111.48 2 113.485.31/4,9118
10.3/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.113.63 0 4.00 999 113.635.46/5,0114
11.4/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha114.52 0 113.77 0 113.775.60/5,2110
12.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV114.18 2 113.93 0 113.935.76/5,3106
13.4/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov109.59 52 111.96 2 113.965.79/5,4102
14.5/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha110.79 4 110.75 4 114.756.58/6,198
15.2/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha115.17 0 114.24 2 115.177.00/6,594
16.6/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.44 0 118.62 0 115.447.27/6,790
17.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov117.67 0 115.72 0 115.727.55/7,086
18.7/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.117.43 0 115.77 0 115.777.60/7,082
19.8/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov114.60 2 113.97 2 115.977.80/7,278
20.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně116.22 0 4.00 999 116.228.05/7,474
21.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor119.10 4 114.82 2 116.828.65/8,070
22.2/DSFENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.117.49 0 119.62 50 117.499.32/8,666
23.9/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.118.00 0 116.39 2 118.009.83/9,162
24.11/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol124.63 2 116.54 2 118.5410.37/9,658
25.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB118.72 0 119.05 0 118.7210.55/9,854
26.3/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.02 2 119.00 0 119.0010.83/10,050
27. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.50 2 117.08 2 119.0810.91/10,149
28. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto119.27 0 120.43 6 119.2711.10/10,348
29.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand118.91 4 119.29 0 119.2911.12/10,347
30.10/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.128.25 0 119.46 0 119.4611.29/10,446
31.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav120.28 2 119.70 0 119.7011.53/10,745
32.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK121.72 0 122.69 2 121.7213.55/12,544
33. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor122.06 0 125.25 0 122.0613.89/12,843
34.8/VMDAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK124.05 2 124.27 0 124.2716.10/14,942
35.5/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.42 0 125.74 0 124.4216.25/15,041
36.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.122.70 2 4.00 999 124.7016.53/15,340
37.5/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand122.90 2 126.62 0 124.9016.73/15,539
38.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz124.54 2 126.14 6 126.5418.37/17,038
38.6/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz128.35 4 124.54 2 126.5418.37/17,037
40.7/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.127.00 0 131.20 6 127.0018.83/17,436
41.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov128.44 0 127.22 0 127.2219.05/17,635
42.2/VSKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK129.70 0 127.75 0 127.7519.58/18,134
43.7/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.75 2 127.87 0 127.8719.70/18,233
44.8/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha126.75 2 126.40 2 128.4020.23/18,732
45.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.126.53 2 126.76 4 128.5320.36/18,831
46.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha130.15 0 129.96 0 129.9621.79/20,130
47.4/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha130.45 2 131.14 0 131.1422.97/21,229
48.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.91 0 131.49 0 131.4923.32/21,628
49.5/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV131.52 0 133.72 2 131.5223.35/21,627
50.9/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha131.68 0 131.08 4 131.6823.51/21,726
51.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha139.18 2 130.03 2 132.0323.86/22,125
52.10/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník129.51 4 128.18 4 132.1824.01/22,224
53.12/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov130.19 2 131.73 4 132.1924.02/22,223
54.7/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha137.48 4 132.78 0 132.7824.61/22,822
55.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice129.34 4 4.00 999 133.3425.17/23,321
56.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor132.37 2 4.00 999 134.3726.20/24,220
57.8/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha134.60 0 133.31 6 134.6026.43/24,419
58.9/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand137.50 0 138.90 2 137.5029.33/27,118
59.12/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 131.90 6 137.9029.73/27,517
60.10/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně137.90 2 4.00 999 139.9031.73/29,316
61.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.65 2 140.08 0 140.0831.91/29,515
62.11/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK140.49 0 137.85 6 140.4932.32/29,914
63.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor141.04 0 161.24 0 141.0432.87/30,413
64.12/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn139.72 8 139.42 2 141.4233.25/30,712
65.4/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.143.62 0 138.95 4 142.9534.78/32,211
66.13/DMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.147.62 0 137.35 6 143.3535.18/32,510
67.13/ZMLANGER Filip 2009 USK Pha147.50 8 143.45 0 143.4535.28/32,69
68.14/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov159.90 2 145.57 0 145.5737.40/34,68
69.15/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.147.12 0 147.47 0 147.1238.95/36,07
70.14/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.146.16 2 147.36 6 148.1639.99/37,06
71.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa148.73 0 4.00 999 148.7340.56/37,55
72.15/DMNĚMEC Radek 2004 Pardub.150.21 2 148.89 0 148.8940.72/37,64
73.13/ZSZUNA Vilém 2007 Semily150.66 2 4.00 999 152.6644.49/41,13
74.14/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto155.21 0 155.79 4 155.2147.04/43,52
75.16/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.153.26 2 154.65 4 155.2647.09/43,51
76.15/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.163.16 8 157.02 4 161.0252.85/48,90
77.16/ZSPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha171.58 2 164.32 2 166.3258.15/53,80
78.17/ZSSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 160.33 6 166.3358.16/53,80
79.17/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha192.02 4 164.44 2 166.4458.27/53,90
80.18/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor164.89 4 4.00 999 168.8960.72/56,10
81.18/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.171.96 0 177.70 4 171.9663.79/59,00
82.19/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha177.40 0 178.26 10 177.4069.23/64,00
83.20/ZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha189.00 6 201.81 4 195.0086.83/80,30
  KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JECH René 1970 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.70 0 108.16 0 107.70 122
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.108.40 0 107.05 2 108.400.70/0,6118
3.2/DMČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha115.57 2 109.49 0 109.491.79/1,7114
4.3/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha111.68 2 117.12 6 113.685.98/5,6110
5.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn113.79 0 113.77 2 113.796.09/5,7106
6.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn114.21 0 114.22 0 114.216.51/6,0102
7.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy115.08 0 115.81 0 115.087.38/6,998
8.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand115.49 0 116.74 0 115.497.79/7,294
9.3/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha113.68 2 117.74 4 115.687.98/7,490
10.3/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK116.11 0 116.21 2 116.118.41/7,886
11. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.117.05 0 117.18 2 117.059.35/8,782
12.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor117.37 0 117.77 2 117.379.67/9,078
13.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.85 0 118.39 0 117.8510.15/9,474
14.1/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec118.54 2 117.94 0 117.9410.24/9,570
15.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha118.03 0 116.56 2 118.0310.33/9,666
16.6/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK116.81 2 114.13 50 118.8111.11/10,362
17.7/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha117.48 2 116.89 4 119.4811.78/10,958
18.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand122.24 0 120.86 0 120.8613.16/12,254
19.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand121.03 0 120.34 4 121.0313.33/12,450
20.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK121.66 0 122.68 2 121.6613.96/13,046
21.8/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz123.26 0 122.60 4 123.2615.56/14,442
22.4/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz123.54 0 123.33 0 123.3315.63/14,538
23.9/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.119.40 4 121.14 6 123.4015.70/14,634
24.10/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto126.73 0 123.67 0 123.6715.97/14,833
25.5/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa122.84 2 4.00 999 124.8417.14/15,932
26.2/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha124.03 4 125.61 0 125.6117.91/16,631
27.6/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa124.74 2 123.64 2 125.6417.94/16,730
28.11/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.125.94 0 124.27 4 125.9418.24/16,929
29.3/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand122.02 4 124.74 2 126.0218.32/17,028
30.12/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy126.32 0 124.35 2 126.3218.62/17,327
31.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.126.89 0 126.42 4 126.8919.19/17,826
32.6/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.127.14 6 124.97 2 126.9719.27/17,925
33.13/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol125.01 2 127.72 0 127.0119.31/17,924
34.4/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec131.26 2 128.53 0 128.5320.83/19,323
35.14/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.34 4 127.55 2 129.5521.85/20,322
36.15/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.128.29 2 130.16 0 130.1622.46/20,921
37.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK132.46 2 132.21 0 132.2124.51/22,820
38.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha133.16 4 134.50 0 134.5026.80/24,919
39.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus137.34 0 4.00 999 137.3429.64/27,518
40.2/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily133.37 4 4.00 999 137.3729.67/27,517
41.8/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa138.50 2 134.13 4 138.1330.43/28,316
42.9/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha143.80 2 139.11 0 139.1131.41/29,215
43.6/ZMDAVIDOVÁ Michaela   KVS HK142.07 58 137.99 2 139.9932.29/30,014
44.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.18 6 139.51 2 141.5133.81/31,413
45.7/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy140.17 2 143.66 0 142.1734.47/32,012
46.7/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.143.03 0 4.00 999 143.0335.33/32,811
47.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor152.87 0 141.17 2 143.1735.47/32,910
48.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec144.89 0 141.21 2 143.2135.51/33,09
49.10/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.141.71 2 144.33 2 143.7136.01/33,48
50.16/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha149.39 8 142.89 4 146.8939.19/36,47
51.8/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand143.89 8 151.03 0 151.0343.33/40,26
52.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník152.24 0 150.26 2 152.2444.54/41,45
53.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.157.89 4 153.79 0 153.7946.09/42,84
54.9/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov154.45 6 153.09 4 157.0949.39/45,93
55.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov167.55 0 4.00 999 167.5559.85/55,62
56.11/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec156.25 16 155.43 16 171.4363.73/59,21
57.17/DMZÁRUBOVÁ Veronika   Třebech.191.23 12 173.62 4 177.6269.92/64,90
58.18/DMHOVORKOVÁ Martina   Třebech.192.37 4 180.29 10 190.2982.59/76,70
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
SOUČKOVÁ Lucie, 2004, KVS HK SOUČKOVÁ Lucie
2005
2004
2 Třebech.
KVS HK
136.45 2 135.93 2 137.93 0
2.2/DMSAIFRTOVÁ Magdaléna
PAVELKOVÁ Markéta, 2005, Dukla B. PAVELKOVÁ Markéta
2008
2005
2 KK Brand
Dukla B.
148.65 8 141.85 0 141.853.92/2,80
3.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
137.86 6 136.81 6 142.814.88/3,50
4. ZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
2 Dv.Král.
USK Pha
4.00 999 140.68 6 146.688.75/6,30
5.1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
182.29 6 153.82 6 159.8221.89/15,90
6.3/DMJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
3 Tech.Pha
Tech.Pha
182.29 8 174.92 56 190.2952.36/38,00

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
127.20 2 4.00 999 129.20 36
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
135.48 2 136.22 4 137.488.28/6,432
3.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
142.06 2 141.80 0 141.8012.60/9,828
4.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
139.84 2 4.00 999 141.8412.64/9,824
5.1/DMŠTERCL Dominik
NEKOLNÁ Žofie
2005
2006
2 Dukla B.
KK Brand
136.14 6 149.97 8 142.1412.94/10,020
6.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
141.98 6 144.03 8 147.9818.78/14,516
7.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
148.27 0 4.00 999 148.2719.07/14,812
8.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
152.22 2 4.00 999 154.2225.02/19,48
9.5/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
151.15 4 148.11 12 155.1525.95/20,17
10.1/U23MILYAN Daniel
STRASSEROVÁ Bára
2006
2001
L.Žatec
L.Žatec
154.18 6 158.65 0 158.6529.45/22,86
11.3/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
151.99 10 160.21 10 161.9932.79/25,45
12.6/ZSBAČINA Jan
BLÁHOVÁ Karolína
2006
2007
3 Č.Lípa
Č.Lípa
163.85 2 164.91 4 165.8536.65/28,44
13.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
164.74 6 159.73 8 167.7338.53/29,83
14.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
3 USK Pha
USK Pha
166.13 4 163.88 8 170.1340.93/31,72
15.1/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
174.67 0 4.00 999 174.6745.47/35,21
16.5/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
188.38 12 4.00 999 200.3871.18/55,10
  PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VATĚROVÁ Amálie
ČERMÁK Vilém
2010
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka
VANĚK Daniel
2010
2008
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇOVÁ Zuzana
ABRAHAM Jiří
2002 Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJSKÝ Stanislav
LACINOVÁ Leona
1969
1974
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OLIVERIUS Jan
JINDRÁKOVÁ Anna
 
2005
3 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
 
1976
2 KK Brand
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení