Krumlovský slalom

14.06.2022   Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FIKEJS Jáchym 2014 Č.Kruml.170.34 16 159.56 14 173.56 0
2. VOPALECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak155.42 52 166.70 8 174.701.14/0,70
3. MYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.206.60 6 1.00 999 212.6039.04/22,50
4. GLOWACZ Jan   Č.Kruml.211.54 160 225.39 56 281.39107.83/62,10
5. KASPER Matěj 2013 Č.Kruml.260.27 62 225.52 112 322.27148.71/85,70
6. KASPEROVÁ Kateřina 2012 Č.Kruml.266.22 106 256.98 102 358.98185.42/106,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.148.83 2 155.58 52 150.83 1
2.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.159.52 4 160.53 8 163.5212.69/8,40
3.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.161.67 2 166.03 2 163.6712.84/8,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.97.49 0 109.51 2 97.49 13
2. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha97.05 2 109.78 0 99.051.56/1,69
3.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.101.88 0 101.59 0 101.594.10/4,28
4.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.105.60 2 107.05 4 107.6010.11/10,47
5.1/DSONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.108.24 0 109.97 2 108.2410.75/11,06
6.2/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.124.99 8 120.32 0 120.3222.83/23,45
7.3/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.127.76 0 121.48 0 121.4823.99/24,64
8.1/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.123.44 2 130.38 4 125.4427.95/28,73
9.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.141.82 10 138.47 4 142.4744.98/46,12
10.4/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.1.00 999 157.36 4 161.3663.87/65,51
11.1/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.175.60 0 197.68 4 175.6078.11/80,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEJNAR Samuel
ONDŘICH Adam
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
146.46 16 136.89 56 162.46 2
2.1/ZSHITHA Čeněk
KOPŘIVA Filip
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
188.81 8 295.59 14 196.8134.35/21,11
3.1/DMLAMAČ Kristián
TALÍŘ Matyáš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
280.70 114 251.65 60 311.65149.19/91,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav119.54 0 116.75 0 116.75 5
2.1/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak130.70 4 123.04 4 127.0410.29/8,84
3.1/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.130.64 0 142.38 2 130.6413.89/11,93
4.2/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.165.66 2 146.24 2 148.2431.49/27,02
5.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3+ Č.Kruml.138.56 62 121.99 58 179.9963.24/54,21
6.3/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.193.24 60 185.27 6 191.2774.52/63,80
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.99.84 2 97.19 0 97.19 22
2.1/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.100.67 0 114.47 6 100.673.48/3,618
3.1/DMKASPER Jakub 2007 3+ Č.Kruml.99.15 2 99.31 12 101.153.96/4,117
4.1/DSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.99.53 8 95.53 8 103.536.34/6,516
5.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.102.24 4 103.68 0 103.686.49/6,715
6.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.102.51 2 102.56 4 104.517.32/7,514
7.2/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3+ Č.Kruml.103.58 6 103.02 6 109.0211.83/12,213
8.3/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.118.19 2 116.35 2 118.3521.16/21,812
9.4/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.114.27 8 116.62 8 122.2725.08/25,811
10.5/ZSHITHA Čeněk 2008 3 Č.Kruml.130.92 16 122.19 4 126.1929.00/29,810
11.1/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.131.58 0 136.32 0 131.5834.39/35,49
12.3/DMLAMAČ Kristián 2007 3 Č.Kruml.131.39 2 139.03 2 133.3936.20/37,28
13.6/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak132.04 4 131.96 2 133.9636.77/37,87
14.7/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.141.21 14 138.40 2 140.4043.21/44,56
15.1/VMFIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.143.80 6 147.22 0 147.2250.03/51,55
16.1/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 3 Č.Kruml.144.23 6 154.28 6 150.2353.04/54,64
17.8/ZSKOCUM Šimon 2008 3 Ot.Strak134.33 50 142.94 10 152.9455.75/57,43
18.2/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 3 Č.Kruml.158.95 6 227.66 6 164.9567.76/69,72
19.3/ZMMÁČE Jan 2010 Č.Kruml.178.15 14 168.67 10 178.6781.48/83,81
20.4/ZMMÁČE Jiří 2010 Č.Kruml.203.95 14 170.41 212 217.95120.76/124,30
21.2/VMŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.209.10 108 178.77 102 280.77183.58/188,90
22.3/VMPOLIŠENSKÝ Tomáš 1983 Soběslav125.15 210 170.73 258 335.15237.96/244,80
23.4/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.189.70 660 172.09 314 486.09388.90/400,10
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HŘEBCOVÁ Helena
JELÍNEK Šimon
1994
1994
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.63 4 143.82 10 149.63 3
2.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
143.99 8 141.39 206 151.992.36/1,62
3.1/ZMŠUTTOVÁ Zita
NOVOTNÁ Natálie
2011
2010
Č.Kruml.
Č.Kruml.
216.36 8 208.92 12 220.9271.29/47,61
4.2/ZMCELNEROVÁ Amélie
ŠAFAŘÍK Viktor
2010
2011
Č.Kruml.
Č.Kruml.
236.15 18 258.85 114 254.15104.52/69,90
Oddíl

Historie procházení