Slalomy v Benátkách

15.08.2009-16.08.2009   Jizera, Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPavelková Ir. 1974 M USK Pha96.60 0 96.60 0 96.60 -
2. Guiet Pauline 1990 Francie101.50 0 98.70 0 98.702.10/2,2-
3. Urbanová Mirka 1988 1 Dukla B.100.40 0 101.40 0 100.403.80/3,9-
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha104.70 0 102.50 0 102.505.90/6,1-
5.1/DSKrejčová Kristýna 1991 2 Kralupy110.20 0 104.50 2 106.509.90/10,2-
6. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn107.20 2 109.10 4 109.2012.60/13,0-
7. Plavjaniková P 1975 0 Benátky118.20 0 109.30 0 109.3012.70/13,1-
8. Kozohorská Al. 1990 2 Roztoky110.70 0 109.90 0 109.9013.30/13,8-
9.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice117.70 0 109.90 0 109.9013.30/13,8-
10. Hovine Raphael 1988 Francie110.60 2 108.00 2 110.0013.40/13,9-
11. Dandová Mich. 1984 2 Benátky110.20 0 111.60 0 110.2013.60/14,1-
12. Štěpánková V. 1978 0 Dukla B.116.60 0 112.30 0 112.3015.70/16,3-
13. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus115.80 2 113.90 0 113.9017.30/17,9-
14. Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz118.50 0 111.90 2 113.9017.30/17,9-
15. Pešková Hana 1980 3 Benátky121.40 0 111.90 2 113.9017.30/17,9-
16. Diblíková Š. 1981 3 KVS HK117.10 0 112.20 2 114.2017.60/18,2-
17.1/DMSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa114.30 0 112.70 2 114.3017.70/18,3-
18. Bačáková Radka 1983 3 Rakovník114.30 0 111.40 8 114.3017.70/18,3-
19. Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB114.60 0 112.80 4 114.6018.00/18,6-
20. Černá Lucie 1977 3 Kadaň116.50 0 115.20 0 115.2018.60/19,3-
21. Pártlová And. 1988 2 Č.Kruml.119.10 4 116.10 0 116.1019.50/20,2-
22. Semerádová P. 1981 0 Benátky121.30 0 116.70 0 116.7020.10/20,8-
23.1/ZMPospíchalová Sim. 1997 3 Kadaň128.80 0 115.10 4 119.1022.50/23,3-
24.2/DMHausnerová Mil. 1994 3 Kadaň119.20 0 120.50 2 119.2022.60/23,4-
25.2/DSŠrámková Mich. 1991 2 Sušice123.00 0 117.60 2 119.6023.00/23,8-
26. Brádková Alice 1988 0 Roudnice122.60 0 118.30 4 122.3025.70/26,6-
27.3/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha122.40 2 119.40 10 124.4027.80/28,8-
28. Fišerová Hel. 1979 3 ČSAD Plz125.40 4 120.70 6 126.7030.10/31,2-
29. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy141.50 56 127.10 0 127.1030.50/31,6-
30.1/ZSBoriková Michaela 1996 3 Roztoky124.00 12 125.00 4 129.0032.40/33,5-
31.4/DMŠebelová Ter. 1994 3 Kadaň127.80 2 122.30 12 129.8033.20/34,4-
32. Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor129.80 0 129.20 6 129.8033.20/34,4-
33.3/VDaille Michaela 1967 Francie131.70 0 128.70 2 130.7034.10/35,3-
34.4/VHabichová Al. 1969 3 VS Tábor129.30 2 129.60 8 131.3034.70/35,9-
35.2/ZMDaille Viviana 1998 Francie132.30 0 131.10 2 132.3035.70/37,0-
36.3/ZMHilgertová Amálie 1997 3 USK Pha133.80 2 126.00 8 134.0037.40/38,7-
37. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.135.50 2 134.90 2 136.9040.30/41,7-
38.3/DSVeselá Jitka 1991 3 Klatovy135.30 4 150.80 100 139.3042.70/44,2-
39.2/ZSKoudelková Kateřina 1995 3 Č.Kruml.142.70 4 135.50 4 139.5042.90/44,4-
40.5/DMBuriánková An. 1994 3 Semily138.20 2 171.90 60 140.2043.60/45,1-
41. Huková Zuzana 1989 3 KVS HK171.60 2 136.40 6 142.4045.80/47,4-
42.3/ZSHajduchová Adéla 1996 0 Boh.Pha140.00 14 165.00 8 154.0057.40/59,4-
43.4/ZSPrüherová Alžb 1996 3 SKVS ČB154.70 4 154.50 12 158.7062.10/64,3-
44.4/ZMKoudelková V. 1998 0 Č.Kruml.194.10 2 168.30 4 172.3075.70/78,4-
45.6/DMVávrová Iva 1993 3 Roztoky183.00 4 192.30 10 187.0090.40/93,6-
46.5/ZMDušková Kateř. 1998 0 USK Pha185.00 106 0.00 0 291.00194.40/201,2-
Oddíl

Historie procházení