Memoriál Jaroslava Froňka, neděle

25.08.2013   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club88.50 0 89.71 4 88.50 0
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.92 4 91.20 0 91.202.70/3,1332
3.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.03 50 96.40 0 96.407.90/8,9320
4.1/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.43 2 100.66 0 96.437.93/9,0308
5.1/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha94.29 4 94.75 2 96.758.25/9,3302
6.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky96.61 2 94.82 2 96.828.32/9,4296
7. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.23 0 97.59 0 97.599.09/10,3290
8. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava0.00 999 95.91 2 97.919.41/10,6284
9.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus102.61 2 98.16 0 98.169.66/10,9278
10.2/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.37 2 98.49 4 99.3710.87/12,3272
11.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.96 2 123.95 4 99.9611.46/12,9266
12.4/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.93 4 98.38 2 100.3811.88/13,4260
13.5/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.98.79 2 103.16 6 100.7912.29/13,9254
14.2/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha98.88 2 101.30 2 100.8812.38/14,0248
15.3/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus96.97 4 100.68 58 100.9712.47/14,1242
16. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.99.25 6 97.21 4 101.2112.71/14,4236
17. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.49 0 105.77 52 101.4912.99/14,7230
18.3/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha103.57 6 97.71 4 101.7113.21/14,9224
19.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.52 52 100.29 2 102.2913.79/15,6218
20.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.30 0 103.10 2 102.3013.80/15,6212
21.7/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus99.14 4 100.76 2 102.7614.26/16,1206
22.3/U23JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.99.10 4 101.61 2 103.1014.60/16,5200
23.4/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.38 4 108.52 6 104.3815.88/17,9194
24.4/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha102.23 4 102.56 2 104.5616.06/18,1188
25. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice123.83 4 104.64 0 104.6416.14/18,2182
26.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK128.56 54 106.51 0 106.5118.01/20,4176
27.5/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice107.74 0 108.72 2 107.7419.24/21,7170
28.4/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK108.30 0 0.00 999 108.3019.80/22,4164
29.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.89 6 103.39 52 110.8922.39/25,3158
30.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.44 6 105.66 6 111.6623.16/26,2152
31.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha112.47 2 109.89 4 113.8925.39/28,7146
32.9/VMROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva121.74 4 114.24 0 114.2425.74/29,10
33.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy115.02 2 115.48 0 115.4826.98/30,5140
34.5/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.11 6 126.24 8 117.1128.61/32,3134
35. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy117.46 10 113.28 4 117.2828.78/32,5128
36.5/DMPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha129.51 12 115.11 6 121.1132.61/36,8122
37.6/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy115.27 56 116.17 8 124.1735.67/40,3116
38.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice119.16 6 132.20 0 125.1636.66/41,4110
39.5/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.55 6 122.15 8 125.5537.05/41,9104
40.7/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.132.67 58 113.65 12 125.6537.15/42,098
41.7/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim125.78 54 122.08 4 126.0837.58/42,592
42.8/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.168.58 8 125.78 2 127.7839.28/44,486
43.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky139.98 16 115.01 14 129.0140.51/45,880
44.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.12 60 123.10 6 129.1040.60/45,974
45.8/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice120.26 10 127.40 4 130.2641.76/47,268
46.10/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha121.53 10 170.23 4 131.5343.03/48,662
47.7/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky119.56 12 154.64 158 131.5643.06/48,756
48. HRON Robin 1979 2 Kralupy129.51 4 141.67 12 133.5145.01/50,950
49.11/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha126.48 8 140.12 8 134.4845.98/52,044
50.11/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy160.04 52 130.83 4 134.8346.33/52,438
51.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky134.15 8 125.10 10 135.1046.60/52,732
52.1/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha127.88 8 169.65 112 135.8847.38/53,526
53.12/ZSLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha135.47 4 126.56 12 138.5650.06/56,620
54.13/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha129.03 10 149.53 106 139.0350.53/57,119
55.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life166.43 10 131.76 10 141.7653.26/60,218
56.2/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha161.03 12 144.26 6 150.2661.76/69,817
57. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.68 56 108.42 56 151.6863.18/71,416
58.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.168.81 104 146.37 6 152.3763.87/72,215
59.4/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha146.71 6 153.95 6 152.7164.21/72,614
60.5/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB143.76 10 159.90 106 153.7665.26/73,713
61.10/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.83 52 102.08 54 156.0867.58/76,412
62.11/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník135.67 108 154.94 4 158.9470.44/79,611
63.13/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.09 52 120.70 152 168.0979.59/89,910
64.14/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice156.95 12 203.60 10 168.9580.45/90,99
65.14/VMKORZHOV Alexandr 1975 0 DK Kayak Moskva159.31 122 153.01 20 173.0184.51/95,50
66. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy138.49 56 165.93 12 177.9389.43/101,18
67.6/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice200.10 64 168.14 10 178.1489.64/101,37
68.15/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy137.06 112 131.52 54 185.5297.02/109,66
69.12/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand0.00 999 131.95 54 185.9597.45/110,15
70.16/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand0.00 999 150.04 60 210.04121.54/137,34
71.13/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice147.00 64 162.20 60 211.00122.50/138,43
72.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim215.72 158 210.47 56 266.47177.97/201,12
73.6/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand145.60 258 0.00 999 403.60315.10/356,01
74.15/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life204.92 314 0.00 999 518.92430.42/486,40
  MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOSSELIN Pierrick 1973 0 France0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OLGUIN Andras 1996 0 Chile0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl